ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

19 Nisan 2024, Cuma 16:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Öneriler
forum sohbet oyun basliklari
   Hoş geldik... Beş gittik !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Hamparsun

Hamparsun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 22:06:04      Hoş geldik... Beş gittik !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Merhaba Arkadaşlar,

Uzun yıllar öncesinde bu muhabbetin nasıl başladığına dair senaryolar üretmekte eminim ki hiç birimiz zorlanmayız. Ancak şu gerçeği hep birlikte kabul etmeliyiz ki son yıllarda CC, hoş geldin ve hoş buldum repliklerinden öteye geçemeyen kısır bir sohbet döngüsü içerisinde. Lakin işin tuhaf olan yanı bu repliklerden sıkılmış olduğumuzu her defasında yazılı veya sözlü olarak dile getirsek de bunu tekrar etmekten kendimizi alı koyamamaktayız.
              Burada sorulması gereken bazı sorular var:
                         - Buna devam etmeli miyiz? (hoş geldin-hoş buldum)
                         - Birbirimizi yeterince tanıyor muyuz?
                         - Tanımak için ne yapıyoruz?
                         - Ne kadar samimiyiz?
              Şahsi fikrimi soracak olursanız; hoş geldin ve hoş buldum tabirlerini kullanmak yerine "nasılsın?" sorusunu sormayı tercih etsek? Bunu bir düşünün...
              Odaya her yeni girene yöneltilen  "nasılsın?" ve kişilerin kendi yaşamlarında kazandıkları/tecrübe ettikleri "nasılsın?"ı sorma şekilleri; bu sorunun ardından karşı taraftan cevaben gelecek diğer bir sorunun kapısını aralayacağı gibi sohbet ortamına da yeni, keyifli ve samimi bir boyut kazandıracağı görüşündeyim. Bununla beraber şuan sohbet ortamında cereyan etmekte olan yukarıda değinmiş olduğum o kısır döngüyü de zamanla tüketecektir.

DemonizeD

DemonizeD resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 22:08:09sohbet oyun linki
Arkadaslarindan birine hosgeldin deme kanka özellikle bayansa yiyecegin triplerin altindan kalkamazsin

Barbie30

Barbie30 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 22:16:25sohbet oyun linki
Hamparsun sana katılıyorum. Deneyelim bakalım nasıl olacak.

Hamparsun

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 22:22:59sohbet oyun linki
Topluca yapıldığında sorun olmayacaktır Kankacım

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 22:42:36sohbet oyun linki

İlginç olan düşünsenize işyerindesiniz diğer odalara her gidip geldiğinizde hoş geldin diyen arkadaşlar var mıdır? :))

Evet haklısınız bazen hoş geldin hoş buldumun ötesine geçilmiyor, odadan saniyelik düşülse, kısa süreli oda değişikliği yapılsa, tip değiştirilse her şekilde hoş geldin kelimesini duyabiliyoruz.

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 23:08:18sohbet oyun linki
Yillar once Cafe1`de hos bulma muhabbetlerine karsi ciktigimda dislanmistim. Heheh...
Her sey bir yana arada hos geldin demek sanirim mevcut nufus ile sorun yaratmayacaktir. Tabi abartmamak gerek. "Aa kus muyuz ki neden hos geldin demedin?" denmezse guzel tabii. :))

Troy

Troy resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2013 Pzt 23:57:03sohbet oyun linki
Mantıklı.
1 olur 2 olur ama her odaya girişte aynı şeyi duymak..

FIRKATEYN

FIRKATEYN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Ara.2013 Sal 01:02:52sohbet oyun linki
Gelmesi neşe veren birine samimiyetle söylenebilecek güzel bir söz.  samimi olmadığın birine nasılsın diyemezsin hoş geldin olmazsa gruplaşma olabilir   buda koyunluğun daniskasıdır bence  kullanıcılar kişisel olmalıdır özgür olmalıdır sürü psikolojisinin hüküm sürmediği sanal  ortamın daha güzel olacağını düşünüyorum.

LeadeR37

LeadeR37 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2014 Cmt 13:59:21sohbet oyun linki

Üzülerek söylüyorum ki, Hoş geldin-hoş buldum dan öteye geçmez.Buna yapacak tek bir şey var,Etkinliklerin çoğaltılmasıdır...!

Hamparsun

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Oca.2015 Pzt 20:15:42sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :
Yillar once Cafe1`de hos bulma muhabbetlerine karsi ciktigimda dislanmistim. Heheh...
Her sey bir yana arada hos geldin demek sanirim mevcut nufus ile sorun yaratmayacaktir. Tabi abartmamak gerek. "Aa kus muyuz ki neden hos geldin demedin?" denmezse guzel tabii. :))

Bir süredir kendimce uyguladığım bir sistem var. Bunu namı değer forum kurtları ile de paylaşmak istiyorum. Kendisini tanıyayım veya tanımayayım; bana her kim "Hoş geldin" yazarsa, "Hoş geldim veya gelmedim sanane?" cevabını yöneltiyorum. Beni tanıyan arkadaşlarımın daha çok hoşuna gittiğinden söz etmem mümkün. Ancak tanımayanlar için itici bir tip olduğumun düşünülmesi de kaçınılmaz oluyor.
          Benim kadar cesur olabilecek; itici bir tip olmayı dahi aldırış etmeden kabullenebilecek  arkadaşlarımızı ivedilik içerisinde bu akıma davet ediyorum.

#HosgeldimVeyaGelmedimSanane?
               #HosgeldineDirenHamparsun!

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir