ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 12:03   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Güzel Sözler
forum sohbet oyun basliklari
   Hisler Aynası
 <<123 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LoveTheLoves

LoveTheLoves resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2014 Sal 15:57:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Saçmalamak istiyorum bazen, gülümsemek...hatalarımı önemsemeden!
Hatalar yapmak istiyorum, utangaçlığı yüzüme yerleşmeden!
Olur olmadık zamanlarda konuşmak, neyi nasıl hissediyorsam öylece anlatmak!
Kırılanlar olursa olsun çokta umursamamak.
Bazıları önemsiz olsun istiyorum, şu her naneye maydanoz olanlar var ya işte onlardan bahsediyorum!
Ne halleri varsa görsünler yeter ki uzak olsunlar diyorum!...

Öyle kalabalıklara falan da gerek yok bir başıma olmak istiyorum!
Etrafımda kusura bakacak kimseler olmasın diyorum!
An oluyor yoruluyorum, nefeslenmek istiyorum.
Hani şu hep bir şeyler isteyenler var ya, işte onların yüzünden soluklanamıyorum!
Gülüp geçeyim diyorum...ve gelip geçsinler istiyorum!
Ama ayakkabılarıyla girmesinler hayatıma izlerini temizlemekte zorlanıyorum
Lekesiz çamursuz beyaz dünyamı kirletmesinler istiyorum(!)...

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2014 Çar 10:54:51sohbet oyun linki
Her şeyi düzeltebilirmişiz gibi geliyor değil mi? Bütün küslükleri bir gün bitirebilir, bütün gönülleri şak diye alabilir, bütün ertelenmiş dostlukları bir gün ``Hadi`` deyip gerçekleştirebiliriz sanıyoruz değil mi? Nasılsa daha zaman var. ...Nasılsa daha bir ömür yaşayacağız. Nasılsa dünya küçük...

Nasılsa bir yerde karşılaşırız. Oluru varsa tesadüfler yaratır zaten öyle değil mi? Nedir ki acelemiz? Derken...

Ölüm giriverir araya. Bütün planları bozar. Barışmadan, dost olmadan gidiverir o...
Baka kalırsın. Elinde bir sürü kelime. Bir dakika dersin. Benim daha sahnem bile gelmedi, nereye?...

Kalp kırdıysan bir özür bile dilemediğine yanarsın, kalbin kırıksa bir sitem edemediğine...
Öyle kalırsın. ``Neden daha önce gidemedim ona da şu gönlümü al da dost olalım artık demedim`` dersin.

Birden fark edersin ki, meğer o kadar zamanımız yokmuş. Meğer bir ömür daha yaşayamayacakmışız. Meğer yolun sonuna gelmişiz...

Ertelemek.. Ah ne feci bir şey. Bu gün değil yarın.. Yarın değil öbür gün... Bu ay değil öbür ay... Sonraki bayram... Belki seneye... Doğru değilmiş. Yapmamak gerekirmiş... Bu gün bir kez daha öğrendim ki, biriyle dost olmak istiyorsan hemen olman gerekiyormuş... Acele etmek gerekiyormuş. Hiç vakit kaybetmemek gerekiyormuş...

Kalbini kıran özür dilemiyorsa dilemesin. Sen istiyorsan dostluğun devam etmesini, o zaman git ona... Konuş onunla... Zaman hızla akıp gidiyor. Bir geri sayım var. Kalan zamanı bizim görmediğimiz bir geri sayım... Tık tık akıyor zaman...

Çok fazla işimize kaptırıyoruz kendimizi. Çok fazla kendimize kaptırıyoruz kendimizi. Çok fazla elimizdeki mutluluklara kaptırıyoruz kendimizi. Çok fazla endişemiz, korkumuz var. Çok fazla gururumuzun esiriyiz. Çok fazla gurur etrafında dönüyoruz. Çok fazla ``Asla`` larımız, çok fazla ``Hiç`` lerimiz ve çok fazla ``Katiyen`` lerimiz var. Çok fazla tükürdüğümüzü yalayalım mı, yalamayalım mı hesabı yapıyoruz...

Çok fazla vazgeçiyoruz. Çok fazla düşünce okumaya çalışıyoruz. Çok fazla okuyamadığımız düşüncelerin yerine kuruntu kuruyoruz. Çok fazla sinirleniyor, çok fazla kin bağlıyoruz... Çok çok çok fazla. Her şeyden çok fazlamız var. Safrayı o kadar basmışız ki gemi hiç hareket etmiyor artık. Gidemiyor. Duruyor öyle orta yerde. Yalan hepsi yalan bunların.

Ölüm var işte..
O yüzden...
Acele etmeli...
Ölüm var..
Yakında veya uzakta...
Ama var işte..

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2014 Çar 10:57:20sohbet oyun linki
Şu hayatta hepimizin eksiği, kusuru diz boyu.
“Yanılmam” zanneden, en çok yanılır.

“Ben bilirim” diyen, aslında en cahilimizdir.

Üstünlük taslayan, en geriden gelendir....

Beşer dediğin, adı üstünde zaten, şaşar daim.

Ayağımız kayar, düşeriz.

Vardım zanneder, tökezleriz.

Oldum zanneder, bir arpa boyu bile yol katedemeyiz….

Piştim dersek hamlık imtihanından geçemeyiz.

Çoktur noksanı,eksiği insanın. Hepimizin. İstisnasız herkesin. Ama bir tek kural var ki, unutmayacaksın.
Küpe gibi kulağımızda asılı durur daim.

En sisli sabahlarda, en puslu yollarda ışık verir, titrek ama sabit bir mum alevi gibi.

Öyle bir kural ki, son derece basittir ama bir o kadar temel: “Kalp kırmayacaksın!” Kırdığımız her kalp, ettiğimiz her fena laf, incittiğimiz her can, küstüğümüz her hasım;

Yüreğimizin üzerine bindirilmiş demirden bir ağırlıktır.

Eğer dikkat etmezsek birikir ağırlıklar, nefes bile alamaz duruma geliriz o zaman.

Halbuki tüy gibi hafif, kuş gibi latif olabilmeli insanın yüreği, ağırlıksız ve pak…

ISaLaShI

ISaLaShI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2014 Çar 19:34:37sohbet oyun linki
Yolun var mı da, yoldaş bulamadım diye feryat ediyorsun..? Gönlüne erdin mi de, gönüldaşım nerede diye sızlanıyorsun..? Önce kendini bir bul bakalım..! Ayağında diken yarası olmayan, sinesine gül kokusu süremez..!
Şems-i Tebrizi

FalciMuko

FalciMuko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Oca.2014 Cum 19:38:29sohbet oyun linki

HİSLER KALBİN AYNASI MIDIR? VARSA  O AYNA NERDEDİR? COK DUYGULANDİM COK GUZEL YAZILAR DOKTÜRMÜSÜN. SUAN VARYA ;SALYA SÜMÜK AGLARIM.DUYGULARIM TAVAN YAPTİ NE DURUMDAYİM BİLEMEZSİN BAŞARILARIN DEVAMINI DİLERİM MİNA MARİ...

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2014 Pzt 17:22:53sohbet oyun linki
Belki tavırların beni en ağır küfürlere tahrik eder ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini gecmişini tatmin eder ...

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2014 Pzt 17:36:35sohbet oyun linki
Ben bilmem ucuz nasil sevilir.
Ama millet kelepir sevmelerin pesinde.
Beni sevecekse birisi.
Yüreğimin ederini bilecek.
Kaç arşındır sevdanın boyu,Kaç hokkadır yüreğin ağırlıgı bilecek...! Bilmiyorsa öğrenecek...!...

Çok yanmalarım oldu, çok acılarım.
Ama sevmekten hiç korkmadım.
Eğer ben sevdalardan kaçmıyorsam,
Hakkım olanıda isterim.. Yüreğini...!
Sözün özü. Benimsen benimsin değilsen
``İŞİN GÜCÜN RASTGELSİNNN``.....

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2014 Pzt 17:51:06sohbet oyun linki
Bir kadının en güzel olduğu an; yaptığınız bir espriye taa gözlerinin içiyle güldüğünü gördüğünüz andır. Hani bakarsın göz bebeklerine, her bir zerresinin seninle beraber olmaktan duyduğu mutluluğu gülerek gösterdiklerini anlarsın. İşte tüm bunları farketmek için göz göze gelinen andır.

LoveTheLoves

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Oca.2014 Pzt 17:56:42sohbet oyun linki
Eğer bir gün gençliğimden verdiğim günlerin çıktısını istersen bir kış günü;

Yaktığın hayallerimi sunarım önüne ısınırsın bir ömür boyu...
CC sohbet icin buraya
 <<123 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir