ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 02:57   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Bu telefona asla cevap vermeyin !!!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2014 Pzt 18:53:50      Bu telefona asla cevap vermeyin !!!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Tüketicilerden cep telefonu veya gelen aramayı görüntüleyen sabit telefonlara 444 4 51* numarasıyla yapılan aramalara asla cevap vermeyin uyarısı geldi. İşte uyarının gerekçesi:

Cep telefonlarından birçok aboneye ulaşan kötü niyetli kişiler, "Yaptığınız son alışverişlerdendolayı check-up kazandınız, ancak süresini geçirdiğiniz için 299.00 TL borçlusunuz" diyerek milyonlara kullanıcıyı kurdukları tuzağa düşürmeye çalışıyor. Şüphelenen vatandaşlara seskayıtlarının da olduğunu söyleyen dolandırıcılar, ikna edebildiği kişilerden kredi kartı bilgilerinialıyor. İkna olmayan abonelerle başa çıkamayacaklarını anladıklarında da "Borcunuz yok, yanlışlık oldu" diyerek aramayı sonlandırıyorlar.

Şikayetvar`ın haberine göre; tuzağa düşen birçok vatandaşın olduğunu, bu numaralardan gelen aramayı kesinlikle açmamaları gerektiğini belirten tüketicilerin şikayetleri şöyle:

"Borcum 299.00 TL Çıktı, İnanmayın!"

"444 4 51* çağrı merkezinden sağlık merkezi adı altında arandım. Güya yaptığım alışverişlerdenindirimli check-up kazanmışım , telefonda bilgi verilmiş onaylamışım sesim sistemdekayıtlıymış, check-up süresi dolduğu içinde bana 299.00 TL borç çıkardılar. İlk kez arandığım biryerden borçlu olduğumu öğrendim, ses kayıtlarını çıkartın dediğimde müşterilerindinleyemeyeceğini söylediler o zaman nerede kaldı karşılıklı korunma yasası diye çıkıştım. Biraz daha çıkışınca borcunuz yok deyip teli kapattılar, buradan herkese seslenmek istiyorum yukarıda gördüğünüz numarayı sakın açmayın eğer böyle bir konuşma yaptıysanız hemensavcılığa şikayet edin. Çünkü birçok insanı aynı yöntemle kandırmışlar."

"Yüzlerde İnsan Mağdur Oldu"

"444 4 51* no`lu telefondan aranılarak yanıltılmaya çalışıldım. Arayan şahıslar uydurma bir bahaneyle kredi kartı bilgilerimi almaya çalıştılar. Bu numarayı geri aradığımda telefonlarıma cevap verilmiyor. Bu numara ile alakalı bir araştırma yaparsanız yüzlerce insanın mağdur olduğunu göreceksiniz. Verdiğiniz 444`lü hizmet sayesinde tüketici nezdinde oluşturmuş olduğunuz bir güven var. Böyle bir numara aradığında biliyoruz ki çalıştığımız, iş yaptığımız ya da herhangi bir hizmet satın aldığımız gerçek bir firmadan aranıyoruz. Şikayetim şu: dolandırıcılık yapıldığı tüm yorumlardan belli olan ve hala insanları aynı tuzağa düşürmek için gün içinde yüzler belki de binlerce arama yapan bu numara hala nasıl açık kalabiliyor?"

Kaynak : Haber7
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

LeadeR37

LeadeR37 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Oca.2014 Pzt 19:36:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bilgilendirme için teşekkürler...!
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir