ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 17:31   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Yazılı Olmayan, Ama Çoğumuzun Uyduğu Facebook Kuralları
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Juanita

Juanita resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2014 Per 18:35:16      Yazılı Olmayan, Ama Çoğumuzun Uyduğu Facebook Kurallarısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Kız tavlamak için kurulmuş bir sitenin 651,835,100 aktif kullanıcısı olması, her ne kadar içimizde bir yerleri burksa da, Facebook hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Üstelik yazılı olmayan en az anne terliği kadar korkutan kuralları bile var. Hepimizin bildiği ve disiplinli bir şekilde uyguladığı bu kuralları incelemeye hazır mısınız?

1-) Komşuda pişer bize de düşer ve eve gelen tabak boş gönderilmez cümlelerinin Facebook karşılığı; beni beğen ki seni beğeneyim!

2-) Doğum gününüzü kutlayan facebook kullanıcı sayısının artması için doğum günü olan arkadaşlara soğuk, basit ve mecburi mesajlar atmak

"Nce senelere cnm"

"DoĞum GüNüN KuTLu OLSuN!"

"İyi ki Doğdun!"

3-) Her fotoğrafın altında olmazsa olmaz yorumlardan sizin de çeşitli kullanıcılara 57567453 tane yorum yapmış olmanız gerekir ki, siz fotoğraf paylaştığınızda 575756585 saçma sapan yorumunuz olsun.

"Cnm çk gzl ckmssn ya"

"Süpersin"

"Manken mübarek"

"Hatun taş"

"Yerim seni ben"

"Fotoğrafı çekende pek maharetliymiş"

"Abi yakıyosun"

"Maşallah Allah nazarlardan saklasın"

Bla bla bla..

4-) Yemek fotoğrafı paylaşıldığında “afiyet olsun” , sevgili fotoğraflarının altına da “ Allah mutlu etsin” yorumları kesinlikle yapılmalıdır. İnanılır ki, “afiyet olsun” denilmezse o yemek boğazda kalır, mutluluk dilekleri olmazsa o çift yakın zamanda ayrılır.

5-) İmla kurallarına uyulması Facebook kullanıcıları açısından kahkaha ile gülünme tepkisi alır.

6-) Yorumlaşma uzadığı anda son yorumu beğenmek “seni ipliyorum ancak bu konu çok uzadı artık kapatmalıyız” anlamına gelir. Kalp kırılmadan yorum kesilmiş olur.

7-) Paylaşılan herhangi bir şeyi beğenip siz de paylaşmak istediğinizde şu yorumları yapmazsanız emin olun çarpılacaksınız;

"Canım izninle bunu çalıyorum."

"Çaldım tatlım"

"Hırsızım ben insanların umutlarını, hayallerini ve paylaşımlarını çalarım."

8-) Bir zamanlar Facebook’ta yaptığınız tüm paylaşımları görmesini istediğiniz sevgilinizden ayrıldıysanız, yapmanız gereken tek şey sevgiliyi engelleyerek bütün paylaşımlarınızdan onu mahrum etmenizdir. Facebook cezalandırma sistemi iş başında…

9-) Havalı bir Facebook kullanıcısı olmak için herkese açık paylaşım yapmamak öncelikli kuraldır. Zırnık koklatmamalısınız ki insanlar sizi merak edip eklesin ve siz de kabul etmeyin.

10-) Kaliteli bir facebook kullanıcısı kesinlikle kendi beğenilerini beğenmez. Kendi kendini beğenen insan, egoludur, egosu onu ezik bir hale getirir. O kadar beğenilmeye ihtiyacı vardır ki, önce kendi kendini beğenir.

11-) Kızdığınız sevgiliniz veya arkadaşınıza Facebook üzerinden laf sokmak, Facebook kullanım kurallarının olmazsa olmazıdır.

12-) Facianın diğer ismi; Akraba yorumları

"Oğlum sen ne kadar büyümüşsün"

"Annene selam söyle"

"Babasının kızı"

"Gittikçe annene benziyorsun"

13-) Facebook’ta kız tavlamanın birinci kuralı, hedefin bütün fotoğraflarının istisnasız beğenilmesidir. Paylaşımlar, aslanın geyiği beklediği gibi beklenir ve tam zamanında like butonuna basılır.

14-) Sevgiliniz varsa ve ortak Facebook hesabı açmıyorsanız kısaca eziksiniz. İnsanlar ilişkinizi ciddiye almazlar. Arkanızdan “hala ortak hesap açmamışlar, kesin ayrılır bunlar” yorumları yapılır.

15-) Oyun isteklerinizle arkadaşlarınıza hayatı zehir etmeniz gerekir.

16-) Kibar bir Facebook kullanıcısı olarak, arkadaşınızın paylaşımını paylaşmak isterseniz, öncelikle o paylaşımı beğenmelisiniz. Siz kibarsınız. Lütfen bunu unutmayın!

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2014 Per 19:55:23sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
6-) Yorumlaşma uzadığı anda son yorumu beğenmek “seni ipliyorum ancak bu konu çok uzadı artık kapatmalıyız” anlamına gelir. Kalp kırılmadan yorum kesilmiş olur.  Aynennnn
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir