ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 13:04   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Beşiktaş
forum sohbet oyun basliklari
   Fikret Orman : Fernandes i gözden çıkardı
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2014 Cmt 18:02:01      Fikret Orman : Fernandes i gözden çıkardısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

8 Mart Kadınlar Günü sebebiyle Beşiktaşlı kadın sporcularla bıuluşan Başkan Fikret Orman, Manuel Fernandes’le ipler tamamen koptu. Onun kalmasına sıcak bakmıyorum. Almeida ise 1 sene oynayıp gidecek gibi duruyordu ama buraya alıştı. Anlaşmak için olumlu adımlar atıyor” dedi.

STADI 30 AĞUSTOS’A YETİŞTİRECEĞİZ

STADI 30 Ağustos’a yetiştirmeye çalışıyoruz. Bu bizim bitirme tarihimiz. Çok teknolojik bir stat. Bu aydan itibaren 500-500 çalışanımız var. Sarkıcağını pek tahmin etmiyorum. Beşiktaş inşallah yeni stadına şampiyon kadrosuyla çıkacağı bir stada kavuşacak.

Taraftarlarımız statta simgesel olarak gönüllü çalışma isteği iş kazası ve kurallar gereği mümkün değil. Ama bunlar güzel temenniler, ama artık harç karmak falan kalmadı sağ olsun var olsunlar.  Mayıs sonu kombine satışına başlayacağız benim isteğim kombine alsınlar

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Mar.2014 Cmt 18:08:22sohbet oyun linki

way way way kimler var wayy, formsisi ağbey sen buralara gelir miydin yaww, nassın iyisin , nabdın,

salam ,annad....

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 01:32:55sohbet oyun linki
Fikret Orman bircok seyi gozden cikardi zaten. Kendi hatalarini futbolcularin uzerine atarak siyrilmaya calisiyor. Sen futbolcunun sozlesmesini zamaninda yenileme ya da para ederken satisina izin verme, sonra futbolcu baska takimlarla gorusunce o suclu olsun. Hic profesyonelce degil Fikret Orman`nin yaptigi... Q7`nin gonderilmesinde de son derece hatali oldugu su goturmeyen bir gercekti. 70 kusur macta 25 kusur gol ve bir o kadar asistle oynamis bir ortasaha futbolcusuna basarisiz demek son derece sacmaydi ki ayni donem takim berbat bir performansa sahipti. Uzun lafin kisasi futbolcuyu karalamak kolay yol. Bunu daha once Tumer icin de Demiroren yapmisti. Sen adamin sozlesmesini yenileme, git Nobre`ye 3 milyon € ver, Tumer bizim cocugumuz 1`e oynar de, sonra vay efenim Tumer neden gitmis. Bizim icin futbol bir hobi ise, futbolcular icin futbolun bir meslek oldugunu unutuyoruz.

Bybrut

Bybrut resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 01:53:11sohbet oyun linki
Oynamak istemiyorsa göndericeksin abi ötesi yok..

LeadeR37

LeadeR37 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 11:42:24sohbet oyun linki

Fernandes dursa ne durmasa ne oynadığı zaman 10 kişi sahada adamı oynatmak için can çekişiyo bize yürekli oyuncu lazım şimdiye kadar durduğu bile kabahat...!

ForumCC

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 15:59:42sohbet oyun linki
Bana kalırsa Fernandes i hep hayal ettiğimiz şekilde oynatmaya çalıştıkları için kaybettiler ya da biz gözümüzde çok büyüttük. Şuan gayet iyi bir yapı mevcut Fernandes fazla bu kadroya

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 16:40:39sohbet oyun linki
ForumCC :
Bana kalırsa Fernandes i hep hayal ettiğimiz şekilde oynatmaya çalıştıkları için kaybettiler ya da biz gözümüzde çok büyüttük. Şuan gayet iyi bir yapı mevcut Fernandes fazla bu kadroya

Su an nasil bir yapi mevcut? Yapidan kastin sayet Fikret Orman`in yanlis zamanda, yanlis yerde ve yanlis sekilde futbolcu karamalari midir? Profesyonel kulupler futbolculari esir olarak gormezler, gormemeliler. Onunde bir dunya kupasi varken tutup Almeida`ya sozlesme imzalatmazsan bir sene oncesinden o adam da gider iyi bir paraya imza atar. Almeida icin de ayni seyler soylenecektir sozlesme imzalamazsa. Egemen Korkmaz icin konusmadi mi? Quaresma icin konusmadi mi? Bugun Fernandes icin konusuyor. Yarin da Almeida icin konusacaktir. Kendi hatasini futbolculari taraftarinonune atarak ortecektir. Kusura bakmayin ama bu yapinin nesini begendiniz?

ForumCC

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 17:21:48sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :
Su an nasil bir yapi mevcut? Yapidan kastin sayet Fikret Orman`in yanlis zamanda, yanlis yerde ve yanlis sekilde futbolcu karamalari midir? Profesyonel kulupler futbolculari esir olarak gormezler, gormemeliler. Onunde bir dunya kupasi varken tutup Almeida`ya sozlesme imzalatmazsan bir sene oncesinden o adam da gider iyi bir paraya imza atar. Almeida icin de ayni seyler soylenecektir sozlesme imzalamazsa. Egemen Korkmaz icin konusmadi mi? Quaresma icin konusmadi mi? Bugun Fernandes icin konusuyor. Yarin da Almeida icin konusacaktir. Kendi hatasini futbolculari taraftarinonune atarak ortecektir. Kusura bakmayin ama bu yapinin nesini begendiniz?

Ben saha içerisindeki yapıdan bahsediyorum. Yönetim veya yönetimin yaptığı faaliyetleri ben ne kadar eleştirsem boş ve yersiz. Uzun zaman sonra  keyif alıyorum izlerken 1 adama dayalı oyun görmüyorum ve fernandes`i aramıyorum bu benim için yeterli.Q7 iyi bir futbolcu ama çok bencil. Futbol takım oyunu herkes görevini eksiksiz yapabilmeli.

HoKKaBaZ

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 21:29:28sohbet oyun linki
ForumCC :
·HoKKaBaZ· :

Ben saha içerisindeki yapıdan bahsediyorum. Yönetim veya yönetimin yaptığı faaliyetleri ben ne kadar eleştirsem boş ve yersiz. Uzun zaman sonra  keyif alıyorum izlerken 1 adama dayalı oyun görmüyorum ve fernandes`i aramıyorum bu benim için yeterli.Q7 iyi bir futbolcu ama çok bencil. Futbol takım oyunu herkes görevini eksiksiz yapabilmeli.

Yonetime karismam diyip yonetimin yonlendirmesi ile yorum yapmissin. Bencil olduguna dair kanit nedir? Istatistiklere bakalim:

2004-2005 sezonunda yaptıkları (portodaki ilk senesi); 43 maç, 7 gol, 10 asist 
2005-2006 sezonunda yaptıkları (portodaki ikinci senesi); 38 maç, 6 gol, 11 asist 
2006-2007 sezonunda yaptıkları (portodaki üçüncü senesi); 35 maç, 8 gol, 19 asist
2007-2008 sezonunda yaptıkları (portodaki son senesi); 51 maç, 12 gol, 17 asist.

Besiktas`taki istatistiklere bakalim:

2010-2011 sezonunda yaptıkları; 45 maç, 11 gol, 18 asist.
2011-2012 sezonunda yaptıkları; 37 maç, 7 gol, 11 asist. 

Bu istatistige sahip adama bencil diyorsun. Dahasi bu adami defalarca canli olarak izlemis biri olarak sasiriyorum bu yoruma.

Fernandes mevzusuna gelince; bu arkadasin sozlesmesini onceden yenileselerdi ya da talipleri varken satsalardi, bugun bu arkadas icin "Cok buyuk topcu." diyecektin, diyecektim, diyecektiler. 

Besiktas top oynuyor mu? Tutarli bir oyun yok. Ama savasan bir takima sahibiz. Bu da Bilic`in basarisi. Oynanan top zevk vermiyor, ama ilerisi icin umut veriyor. Olumlu da baska bir sey maalesef yok.

ForumCC

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Mar.2014 Sal 22:17:45sohbet oyun linki
·HoKKaBaZ· :

Yonetime karismam diyip yonetimin yonlendirmesi ile yorum yapmissin. Bencil olduguna dair kanit nedir? Istatistiklere bakalim:

2004-2005 sezonunda yaptıkları (portodaki ilk senesi); 43 maç, 7 gol, 10 asist 
2005-2006 sezonunda yaptıkları (portodaki ikinci senesi); 38 maç, 6 gol, 11 asist 
2006-2007 sezonunda yaptıkları (portodaki üçüncü senesi); 35 maç, 8 gol, 19 asist
2007-2008 sezonunda yaptıkları (portodaki son senesi); 51 maç, 12 gol, 17 asist.

Besiktas`taki istatistiklere bakalim:

2010-2011 sezonunda yaptıkları; 45 maç, 11 gol, 18 asist.
2011-2012 sezonunda yaptıkları; 37 maç, 7 gol, 11 asist. 

Bu istatistige sahip adama bencil diyorsun. Dahasi bu adami defalarca canli olarak izlemis biri olarak sasiriyorum bu yoruma.

Fernandes mevzusuna gelince; bu arkadasin sozlesmesini onceden yenileselerdi ya da talipleri varken satsalardi, bugun bu arkadas icin "Cok buyuk topcu." diyecektin, diyecektim, diyecektiler. 

Besiktas top oynuyor mu? Tutarli bir oyun yok. Ama savasan bir takima sahibiz. Bu da Bilic`in basarisi. Oynanan top zevk vermiyor, ama ilerisi icin umut veriyor. Olumlu da baska bir sey maalesef yok.

Kaçırdığı istatisliği tuttun mu ? Veyahut kaç pozisyonu harcadığına dair bir istatislik var mıdır elinde ? Yani topu aldığında yaptığı hareketler benimde hoşuma gidiyor ama vereceği yerlerde artisliğin de lüzumu yok. Zevkler ve renkler kişiye göre değişir mevcut kadroya bakacak olursak iyiler bana göre. Fernandes`in bileği çok kuvvetli kötü futbolcu demiyorum süresini doldurdu artık bu saatten sonra beşiktaşa bir yararı olmaz.

Konunun özüne dönecek olursak Fernandes daha katkı sağlamaz bu takıma diye düşünmekteyim yönetim ne der ne yapar onların tasarrufudur biz ne kadar irdelesek boş

CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir