ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 14:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Parti Reklamı
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2014 Pzr 02:19:32sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Bybrut :
MYSToRiouSS :

loirena :
Arkadaşlar sitede ki sohbet kuralları ile yayınlanan reklamı neden birbirine karıştırıyorsunuz anlamış değilim . İkisi çok farklı şeyler. 

peki özlemcim birisi çıksa  ben bdp nin reklamını yapmak istiyorum derse üstüne de genel başkan apo nun resmini koydursa parasını veren düdüğü çalarmı denecek yoksa karşımı çıkılacak

kimse yanlış anlamasın bu chp reklamı olduğu için değil AK parti ve MHP de olsa aynı görüşler düşünceler ortaya çıkacaktır

yani şöyle izzah edim chp reklamı alırken diğer partilerin isyanına sebep oluyorsunuz şayet AK partinin reklamı olsaydı bu defada chp lileri isyana davet etmiş olacaktınız almış olduğunuz bu reklam cc de isyan çıkartmak değilmidir

ve bu isyanın tek sorumlusu da siz olmuyormusunuz

neyse parası söyleyin verelim kaldırın reklamı demokrasiyi birlikte sağlayalım :=)

Oğlum Alaaddin;

İstemiyorsan, reklamı beğenmiyorsan girme! Yıllardır bu ccde işler böyle yürüdü. Yönetim Beğenmiyorsanız gidin dedi ve Chatcity senin gibiler dışında kimse kalmadı. Sende git. Artık ccnin atağa kalkma zamanı geldi

bybrut senin de baban benim oğlum oluyor biliyormusun :)

CC sohbet icin buraya
 <<1234 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir