ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 21:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Seçim..
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

-eda-

-eda- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 00:59:33      Seçim..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Şiir okuyor diye hapise atıldı..Çıktı destan yazdı.. Ve bu gece tarih yazdı DURMAK YOK YOLA DEVAM...

BÜYÜKSÜN USTA

ccKral01

ccKral01 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 01:02:43sohbet oyun linki

Eyy Persilvanya Sonunda Oy kullanmayanlara Oy kullandırttın böyle dahamı iyi oldu (:

Bugun kimin kazandığından cok kimin kaybbettıgıne bakmak lazım...

BÜYÜKSÜN USTA

A_R_T_E_K

A_R_T_E_K resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 01:09:17sohbet oyun linki
Karşıyaka`ya selam olsun,Buca`ya selam olsun. İzmir`ime Selam Olsun 
   Gavur ? Ayyaş ? 
   Nasıl iyimi Böyle ? 
   Tarihi ayar bu olsa gerek ..
20 ilden adam toplayarak otobüslerle gelmekle olmuyor bu işler .  Hadi anam hadi ..

SharpDressedMan

SharpDressedMan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 01:40:37sohbet oyun linki

Evet ,  yerel seçimleri  AKP kazandı.

Sayın Başbakan da beklemiyordu, bu yüzden İstanbul’da idi. İlk sonuçları görür görmez eşi,kızı ve oğlunu da alarak hemen Ankara’ya giderek balkon konuşmasına başladı ve olayı sanki referandum veya genel seçim kazanmış gibi yorumladı.

Tabi bazıları olayı buradan “ Fransa’da doğdu Beşiktaşlı oldu, helal olsun sana Pascal Nouma” duyarlılığıyla hemen buraya taşıdılar, ne kadar sevinseler azdır.

Bu seçimden sonra ümitliydim ancak az önce Sayın Başbakan’ın balkon konuşmasını dinleyince “ Bir insan kazanırken de kaybeder mi ?” diye düşünmedim değil.

Öncelikle Mısır, Filistin, Balkanlar , Suriye’ye selam göndermesi bana ilginç geldi…Bu konuşmalar geçici zaferler kazandırabilir!

Yerel seçimler ile genel seçimleri karıştırmamak lazım !

Öyle bir algı oluşturuldu ki istiklal mücadelesi şeklinde insanları kutuplaştırarak  alt yapı ve hizmetin egemen olması gereken  adayın önem arz ettiği yerel seçimleri genel seçim havasına çevirerek kazandılar.

Ama sanırım  AKP  yerel seçimi kazansa da şu alanlarda yine  sayın Başbakan`ın tutumu yüzünden kaybedeceğiz ,

*Sağduyu,

*Kardeşlik,

*Özgürlük,

*Sevgi ve Saygı,

*Birlik ve Beraberlik,

*Demokrasi,

*Dostluk,

*Hoşgörü,

*Hukuk,

*Yasaklar,

*Ayrımcılık,

*Nefret söylemi,….vs..

*En önemlisi huzur,

Umarım uzun süreçte  ben yanılırım da ülkemiz kazanır…Seçim ile haklarındaki iddialar dan ak-lanamazlar!

Sonuçta “ Her toplum layık olduğu şekilde yönetilir” diyerek seçimden çıkan sonuca saygılı olalım !

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 10:05:47sohbet oyun linki
Celladına aşık olmuşsa bir millet
İster ezan ister çan dinler 
İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet 
Müstehaktır ona her türlü zillet..!!!

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 11:58:09sohbet oyun linki

kralkanon

kralkanon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 12:30:24sohbet oyun linki

Bir seçimin daha sonuna geldik. 

Seçim öncesi ve sonrasında hatta sonuçlar oluşurken bile yaygaralar koparılmasının da sonu sanırsam ...

Bu bir yerel seçimdi ve umarım kazanan TÜRKİYE olur. 

Son zamanlarda yaşanan bir çok spekülatif olaylar ancak ve ancak milletimizi yıpratmaktadır. Bu tarz olaylara artık son vererek  milletimizin seçtiği iradeye saygı duymaktan başka seçeneğimiz yok. Sevsekte sevmesekte temsil edilen makam bu ülkenin yönetim makamıdır .

Sizce de kişilere saygı yerine ülkemize sahip çıkmanın zamanı gelmedi mi ?

Başarı veya başarısızlık ( kime göre )  unusurlarından sıyrılıp odaklanmamız gereken ülkemizin demokratik bir şekilde yönetilmesi için elimizden geleni yapmamızdır.

saygılarla...

ilahiben

ilahiben resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 12:47:43sohbet oyun linki

Bilmiyorum farkında mısınız..? dün seçim oldu ve bugün sonuçları ortada..

* Bilmem kaç seçimdir üst üste Ak parti karşısında yenilen muhalefet liderleri ve yönetimlerine istifa etmelidir, seçmenleri bunu talep etmelidir, hala kazananı seçim öncesi muhalif söylemleri kullanmak kaydı ile eleştiriye tutmak deve kuşu hikayesidir..

* Bu derece yoğun bir saldırı altında, hala 1. parti Ak parti oluyorsa, bu aynı anda muhalefetin alacağı en yüksek oyu göstermektedir, kısaca muhalefet bundan fazla oy alamaz..! bu yönetimlerle.. O yüzden istifa etmeleri şarttır.. Partililerinde istifaya çağırmaları şarttır..

* Seçim sonrası 1. olanın zaferi analiz edilirken, seçim kaybedenlerin beceriksizliğinin tespiti şarttır.. Yönetimlerin beceriksizliğini vatandaşa fatura etmek ahmaklığın daniskasıdır..

* Muhalif liderlerin, yöneticilerin çıkıp "ama bakın gecen secime göre 5 paun fazla aldık, başarısız değiliz" demesi kandırmacadır..ben koltugu bırakmam demektır... Şöyle ki, her sene GS şampiyon olsun, Fb li idareciler "gecen seneden 5 paun fazla aldık, başarılıyız" demeleri gibi birşeydir.. (keşke öyle bir FB li başkan ve yönetim gelse..)

Kılıçdaroğlu, "İstifa edeceğiniz yönünde söylentiler var" sorusuna ise, "Saçma ve tamamen asparagas. Konuşmaya dahi değer değil" yanıtı verdi. (nedense şaşırmadım)

Ak Parti için bu seçim bana göre bugüne kadar gelen bütün seçimlerden daha Büyük Zafer dir..

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 13:49:02sohbet oyun linki

An itibariyle secim sonuclari

türkiye   : chp %48 - akp %35
İstanbul : chp %48 - akp %44
Ankara. : chp %46,5 - akp % 40

Kaynak : ruyam ajansi

ForumCC

ForumCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Mar.2014 Pzt 13:58:15sohbet oyun linki

Bir seçimin daha sonuna geldik. Allah utandırmasın hayırlı uğurlu olsun. Halkın iradesine herkes saygı göstermelidir. İlahiben arkadaşımıza da katılıyorum diğer partiler kendini tazelemeli, taze kana ihtiyaçları vardır diye düşünmekteyim

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir