ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Mart 2024, Cuma 12:06   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   FITRATINDA VAR...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ICharMingI

ICharMingI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2014 Cmt 02:32:21      FITRATINDA VAR...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

FITRATINDA VAR..

*14 yaşında ölen çocuğa "terörist" demek ve annesini meydanlarda yuhalatmak fıtratında var..
*eline eşinin eli dışında erkek eli değmemiş başörtülü kadınların yüzüne 70 deri eldivenli erkeği işetmek fıtratında var..
*camiye sığınmış insanların elindeki kolaya "bira" demek fıtratında var.....
*doğru söyleyen imamı şehirden şehire sürdürmek fıtratında var..
*işine geldiğinde "ergenekoncu" diyerek cemaatle birlikte önüne geleni cezaevine tıkmak, işin ucu bilal`e dokununca "paralel devlet" demek fıtratında var..
*"gavat demedim kavas" dedim diyen valileri görevden almamak fıtratında var..
*müslüman evladısınya,, yaratılanı yaradandan ötürü seversinya.. googledan ayet seçip bakara suresiyle makara yapanları korumak fıtratında var..
*hedef 2023 de sözkonusu madense örneği 1823`ten vermek fıtratında var..
*"acımız büyük.. siyasi istismar konusu yapmaya çalışanlara dikkat edin" dediğin soma`da "30 martta en güzel cevabı verdiniz" diyebilmek fıtratında var..
*her nasılsa soma`da israilli de buldun.. bulup dövmek ve "israil dölü" demek fıtratında var..
*insanın hası sensin.. iki kişiden birinin oyunu alan sensin.. milli irade sensin.. 300 madenci ölmüş.. gerekirse acıları bile referanduma götürmek fıtratında var..
*işine geldiğinde "cemaat ne istedi de yapmadık.. çok safmışız" demek, duruma göre "uysal koyun değiliz" demek fıtratında var..
*müşaviri ölü yakını tekmeleyenden, danışmanı insanlığın üstüne jöle sürenden seçmek fıtratında var..
*"ananı da al git" demek fıtratında var..
*"yuhalarsan tokadı yersin" demek fıtratında var..
BELKİ DE SENİN FITRATINDA OLMAYAN TEK ŞEY İNSANLIK..

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2014 Cmt 08:56:18sohbet oyun linki

Atatürk`ün Anıları - Ataya Küfür Eden Köylü

Atatürk`e hakaretten sanık bir köylü hakkında takibat yapılıyordu. Durumu Atatürk`e arz ettiler,
- Mahkemeye veriyoruz, dediler, size küfür etmiş. Atatürk sordu:
- Ben ne yapmışım ona? Evrakı tetkik edenler açıkladılar:
- Gazete kâğıdı ile sardığı sigarayı yakarken kâğıt tutuşmuş ta ondan.
Atatürk`e bunu söyleyen bir milletvekilidir. Atatürk sormuş,
- Siz hiç gazete kâğıdı ile sigara içtiniz mi?
- Hayır...
- Ben Trablus`tayken içmiştim, bilirim. Pek berbat şey. Köylü bana az küfretmiş. Siz bunun için onu mahkemeye vereceğinize, ona insan gibi sigara içmeyi sağlayınız!

Not: Senin adın Mustafa Kemal Atatürk ile yan yana anılamaz bile .. Sen ancak küfür etmeyi acısını yaşayan isyan eden o insanları tekmelemeyi küfürler etmeyi bilirsin.. !!!!!!!

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2014 Cmt 09:01:20sohbet oyun linki

bigesultan

bigesultan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.May.2014 Cmt 11:42:30sohbet oyun linki
başbakan konuştukça batıyor, bence hiç konuşmasın, yorum yapmasın özrü kabahatinden de büyük  utanç verici üslübu, bir türkiyenin başbakanına yakışmayan tavırlar sergilemesi hiç hoş değil... 
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir