ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 13:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Kırmızı Başlıklı kız hikayesini bir de Kurttan dinleyin ..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2014 Çar 09:08:33      Kırmızı Başlıklı kız hikayesini bir de Kurttan dinleyin ..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Her gün yaptığım gibi ormanı temizlemeye çıkmıştım. Orman benim evim, temiz tutmak da benim görevim.

Derken bir kız beliriverdi. Kırmızı başlık ve peleriniyle çok şüpheli bir görünümü vardı. Kimin aklına gelir bu garip kıyafeti giymek. Bir kurnazlık peşindeydi mutlaka. Bir süre dikkatle izledim bu garip kızı. Elinde taşıdığı üzeri örtülü sepette kim bilir ne taşıyordu!.. Yürüyüşü bile normal değildi.

Yanına yaklaşıp ne yaptığını sorunca bana büyükannesinin evine gittiğini söyledi ama gel de inan.

Yine de bıraktım peşini kendi işime döndüm. Ama aklım o kıza takıldı bir kere… Bir gidip bakayım doğru mu söyledikleri dedim kendi kendime; gerçekten böyle bir büyükanne var mı? Siz olsaydınız gerçekliğini kontrol etmek istemez miydiniz? Orman benim evim. Ben hem ev sahibiyim, hem de diğer orman sakinlerine karşı sorumluyum. Neyse uzatmayayım… Gittim, baktım ve gerçekten bir büyükanne buldum. Sorduğumda “evet o küçük kız benim torunum” dedi.

Ben de sorumlu bir kişi olarak; “bu küçük kız yabancılarla konuşulmayacağını öğrenmemiş daha!…” dedim ve anlattım küçük kızla karşılaşmamı… Büyükanne de ürperdi ve birlikte küçük kıza bir ders vermeye karar verdik. O yatağın altına saklandı, ben onun geceliğini giydim, başlığını taktım ve yatağına yattım.

Küçük kız birazdan içeri girdi. Seslendi cevap verdim. Ne şaşkın bir çocuk !.. Beni büyükannesi sanıvermişti. Ben benim büyükannemi değil sesinden, kokusundan bile tanırım oysa ki. Neyse bunlar bir şey sayılmaz, daha neler yaptı bilseniz. Kulaklarımın niçin büyük olduğunu sordu. Ne ayıp şey hiç sorulur mu!… Yine de çocukluğuna verip yumuşak bir sesle cevapladım. “Seni iyi dinlemek için”…

Ama bu sefer kalkıp da burnumun niçin büyük olduğunu sormaz mı!..

Küçük kız hiç mi hiç terbiye almamış. Ben zaten burnumu kendime kompleks haline getirdim, özgüvenim sallantıda. Psikologlar, estetikçiler… Dünya para harcıyorum ama nafile. Yine aldırmamaya çalışırken bu sefer de ağzımın kocaman olduğunu yüzüme vurmaz mı! Tabi ki kızdım, siz olsanız kızmaz mıydınız? O sinirle ayağa fırlayıp peşinde koşturmaya başladım.

Birden ne olsa beğenirsiniz! Bir kocaman avcı elinde tüfek kapıdan dalıverdi. Beni “seni hain kurt, büyükanneyi yedin değil mi?..” diye suçlamaz mı !.. Halbuki büyükannenin kılına bile dokunmadım, O da saklandığı yerden çıkıp beni korumaya çalışmadı. Malum yaşlılık, kulakları iyi duymuyor.

Avcı mahkeme yapmadan infaz kararımı verdi. Tabi ben de adalet bulamayacağımı, hatta canımı yitireceğimi anlayıp pencereden zor attım kendimi. Geçirdiğim büyük korkunun sarsıntısı yetmiyormuş gibi o gün bu gün ormanda bile yüzümü rahat gösteremez oldum. Adım haine çıktı.

Yeter Artık… Ben Suçsuzum…

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2014 Çar 11:26:53sohbet oyun linki

Vah zavallı kurt ne çekmiş beh..

atarkan

atarkan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2014 Çar 19:30:13sohbet oyun linki

KIRMIZI BAŞLIKLI KIZI BİRDE BENDEN DİNLEYİN

kırmızı başlıklı kız bir gün yine ormanda giyiniyordu.allam bi baktım kıpkırmızı şapkası var .sonra dedim ki sizin kırmızınız ne kadar da kıpkırmızı öyle.sonra bana dediki sen birde benim anneanneminkini gör...töbe dedim o daha mı kırmızı,, herılt yani dedi koççumm ne sandın.dometesin salçası anneannemin kıpkırmızı olmuş benim dedi.dedim ki peki beraber bi gitsek te birde ben baksam sanki dedim çok mu kırmızı.dediki o zman takıl peşime gidelim beraber. sonra bu giyinmeye devam etti ve giyindi.dedim ki sen neden burda soyundun kafadan kontakmısn dedim sen. insan ormanda soyunur mu dedim.o da dediki seni gördüm uzaktan dedim aklını alayım diye soyundum ama sen benim anneannemi görmeye meraklandın dedi. bende dedim ki nefes alıyo mu dedi ki neyy dedim ki zıtt.neyse ben takıldım bunun peşine ben bunun peşini çok sevdim.o kdar güzel peşi var ki anlatamam.ben peşine iki parmak atayım istedim yapamadım .parmaklayasım geldi ne biçim.

neyse biz gttik bunun anne annesinin yanına anneannesi çökmüşşşş bitmişşşş üfffff allahım neler olmuş karıya.dedim anneannesi sen neden ormanda kalıyosun seni deli mi öptü.sana gelip giderken bu kızı ormanda düdüklerler valla dedim.bana dedi ki ben anneanneye benziyo muyum ben gurtum dedi.dedim ney ney.. dedi gurt gurt.dedim anneannesi ni yedin mi laaa dedim bu kızın. olum yaşlı kadın yenir mi yicen madem bu kızı ye bak dedim daşşş gibi.hayatında hiç kız yememiş ki,buna gurt diyenin ben bu tam bi okusss okuss.dediki tam yiyemedim laa dedi zaten az bi iki elleyiverdim sonra dışarı çıktı dedi.gelir birazdan dedi.manita burdaysa beraber yiyek laa dedi bana.

neyse ben tabi çok kızdım o kadar yol geldik biz yedik mi la manitayı sen yicen dedim seni gidi puşştt dedim buna.derken anne anne odaya girdi.tabi bizim kırmızı başlıklı kız başladı sorulara.gurt senin niye burnun büyük anneanne senin niye godun büyük,,at geçiyodu camın önünden ata senin niye şeyin büyük derken ben tabi çıldırdım

dedim bi sus laaa allan zillisi ne manyak çıktın sen.az susda motorun dedim soğusun.ay anammm bunda bi kırılmalar bi oynaşmalar falan kendini uslu gösterecek ya.yer mii yemez tabii.neyse anneannesi birden parladı bunun laaa dedii ırıs....çcklarıı siz dedi benim torunuma göz mü diktiniz.siz dedi benim torunumla ilişkiyee mi girecektiniz de burda ben sizi bastım dedi.hiç mi sizde utanma kalmamış dedi...aayyyy amannn dedim senin torununa mı kaldık biz kokuşmuş sülalesi dedim al kızınıda dedim başına çal.sonra odada gardılobun kapısı yere düştü.bi baktık orda çırılçıplak bi avcı tüfek elinde tabi.tüfeee eline almış vuracak mal arıyo edepsiz ayu.dedim vay anasını nereye düştük biz..nası bi evdir burası..dedim vay anaane dedim atmışın adamı odaya bize dedim çamur atıyon.işbaşında olan sizdiniz demi dedi.aman allahım anaane bi kıpkırmızı bi kıpkırmız olmaz böle bi kıpkırmızı o biçim.dedim bak şu dünyanın haline sonra biz avcı dolaptan çıktı biz o hızla gurt la bi kaçtık valla godu zor gurtulduk.bunlar ıslah olmaz.

bu kadar.... iftara 1 saatten fazla var allamm ölücem ellamm ben

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2014 Cum 13:14:11sohbet oyun linki

Aynısını delikanlı `Ağustos Böceği´ne de yaptılar. Yıllarca bencillik abidesi `Karınca´yı hep övdüler. Yazık. Çok yazık... Gelgelelim, hani iman etmiş sayılmak için komşunu da sevecektin? (Hristiyanlıktan çalınıp hadis diye her yerde paylaşılanlardan biri.)

(bkz: double love and Augustinus)

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir