ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 13:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   BİR KADINI DİZ KAPAKLARINDAN ÖPMEK...
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ISaLaShI

ISaLaShI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2014 Çar 18:27:22      BİR KADINI DİZ KAPAKLARINDAN ÖPMEK...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bir kadını diz kapaklarından öpmekten ala şiire rastlamadım henüz, Üvercinka hariç.

Çünkü bir kadını diz kapaklarından öpmek; “bugüne dek tüm düşmüşlüklerinden, yaralarından, kanından, izinden, acından öpüyorum, şifa niyetine.” demektir bi nevi. “çok düştüm, parçalandım, örselendim, öp de geçsin” diyemeyen bir kadının sessizliğini duymaktır. “seni anlamak için harflere ihtiyacım yok, ruhunla ruhum aynı lisanı hissediyoruz” diyebilmektir.

Yanaklarından, dudaklarından, alnından, belki omuzlarından, avuçlarından öpmek aşkın yaradılışında var ama diz kapakların sevdaya dahil de demektir aynı zamanda. O kadını çaresizliğinden ve bir o kadar da gücünden öpmektir. Düşmüşlüğü kadar ayağa kalkmışlığından öpüp onu onore etmektir. Önünde diz çökmektir. Saygıdır. Kabulleniştir, çok şeyi. kudretine, sabrına, sarsılmışlığına, sancılarıyla başa edebilecek kadar dayanıklı oluşuna ve de… Kırılmak yerine bükülmeyi öğrenebilişine hayran olmaktır.

Daha önce hiçbir kadını diz kapaklarından öpecek kadar yüce sevmedim. Zaten hiçbir kadın da dizindeki yaraları gösterecek kadar güvenmedi bana ya da cesur olamadı, bilemiyorum. Övünmek için söylemiyorum ama çok şiir yazdım. İçlerinde çok sağlamları vardır. Şiir gibi şiirler! Ama yine de bir kadına yazılacak en güzel şiir diz kapaklarına bir dudağın bırakacağı şefkattir. O şefkatin değmesine müsaade edebileceği kadar şeffaf olan bir adamın içidir.

Kağıtla kalemle herkes bir şeyler yazıp çizebilir, mühim olan bir kadına bir şiirle birlikte olduğunu hissettirebilmektir. Sevdası bile dejenere olmuş bir jenerasyona bu söylediklerim abartı gelebilir elbette ama İnanıyorum; hala sevdanın hakkını verecek yürekler var. İnanıyorum. inanıyorum çünkü, inanırsam var olur.  -.... GÖKAY ....

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2014 Çar 18:38:50sohbet oyun linki

2Two2

2Two2 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Tem.2014 Çar 22:21:08sohbet oyun linki
la gökay amca kadını dizkapaklarından nie öpücen onu anlamadım:=) bana az garip geldi.. şahsen ben farklı yerlerden öperdim

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2014 Çar 18:59:55sohbet oyun linki
 15.Tem.2014 Sal 21:06:21  de paylaştım sence kim geç kalmış

ahretlik 
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir