ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 01:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Biliyorum Bir daha olmayacaksın ...
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2014 Pzt 01:44:59      Biliyorum Bir daha olmayacaksın ...sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Kalır be.. 

Öper dudağında izi değil, kan kalır..
Sarılır sana göğsünde kırık, kaburganda yara kalır..
Seversin, içinde söyleyemediklerin kalır..
Susarsın dilin incinir aklında harfler kalır..
Bir şarkıdır dinlersin, sonuNa denk gelirsin yarım kalır..
Merhaba demek istersin, olmaz;sesin eksik kalır..
Bir fotoğrafı denk gelir, o an`a gidersin senden arda küskün bir ceset kalır.
Kokusunu taşıyan bir şey çıkar karşına, gözlerin dolar ağlayamazsın kirpiğinde kalır.
Saçından bir kaç tel bulursun, darağacına ip olur, boynun havada kalır.
Gün olur haberi gelir, yutkunamazsın, adı boğazında kalır..
Bir yerde çıkar karşına selam diyemezsin, gözün gördüğün yerde kalır.
Sesi gelir olmadık bir yerde,ince, tiz.. 
duyamadıkların yalnız kalır..
Korku olur, uykunda kalır..
Endişe olur, kalbin atmaz hava biter nefesin kalır..
Yol "gitmek gerek" der kaldığından, çıkarsın ayakların gitmez gururun yarım kalır..
Bir başkasında ararsın onda kaybettiğin mutluluğu elin elde, fikrin onda kalır..
Üzülmek fayda etmez,derler..Kim ne derse desin, işitilmez, teselliler lafta kalır..
İçersin elin telefona gider, cesaret edemezsin sarhoşluğun masada kalır..
Gözlerini açarsın sabaha bir "günaydın" hayalde kalır..
Dik durmak istersin, dizlerin titrer "dayanacağım" diretmelerin utanır kalır..

Kalır, ardında bir yerlerde senden geriye kalmamışken hiç bir şey...
Ve sevmişse yürek gerçekten..
biri gider, diğeri "bir ömür" eksik kalır..
Yaşarken "ömrümsün sen" denmişse eğer..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2014 Pzt 01:49:29sohbet oyun linki

Sana bir daha sarılamayacağım, öpemeyeceğim, elini tutamayacağım gerçeğini çoktan kabul ettim ama geriye bir şey kalmadı sanma, olduğun gibi duruyorsun bende.

İnanır mısın, olmayışın seni hiç eksiltmedi.

Arttırdı hatta.

Örneğin, sırf sen seviyorsun diye yaptığımız ne varsa, devam ediyorum ben varmışsın gibi.

Yokluğunu kendime bile belli etmiyorum. K

orkuyorum, korkuyorum çünkü buna ne kadar devam edebilirim bilmiyorum.

Şimdilik, kimseyi sevemedim, ya seversem.? B

unu düşünmek beni endişelendiriyor.

Sana mı kızmalıyım bitirdin diye, kendimden mi nefret etmeliyim tutunamadım diye..

Korkuyorum, bilmiyorum..
Sadece korkuyorum..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Eyl.2014 Pzt 01:53:59sohbet oyun linki
Alıştığımı sandım..

Çıktım, dolaştım. Ne zaman içsek seni dile getirmedim bile, arkadaşların sorunlarına ve onların çözümsüzlüklerine kalktı kadehler, ben sana içtim..
Bensiz içme..

Uyandım yanında; hemen öncesinde yastığa basılmış yüzünün yarısını kirpik uçlarından öptüm, dünyanın merkezi orasıydı. Gözünün altını öptüm, dudağım hala durur orada..
Bensiz uyuma..

Son defa;

Sesini duydum, kızgın kelimeler kırgın dudaklarından çıkıp yüzüme vurdu. Aşk sert vururdu.. Söyleyeceğin bir şey var mı ? dedin, sustum, donmuştum, hoşçakal diyemedim..
Kusura bakma..

Nasılsın?; 

Çok zaman oldu, çok özledim seni. Dün ne yaptın, ondan önceki gün ve hafta, takvim ne kadar hızlı koşuyor değil mi. Geçti bizi, pardon..seni, beni..Üzgünüm, seni arayan bendim geçen gece, sesini duymak için, konuşmak istemeyeceğini düşündüm..
Özür dilerim..

Nasıl söylesem..

Kimseye ayrıldık diyemedim, soranlar oldu, susanlar oldu, bilip, bilmemeyi tercih edenler oldu,ben anlatamazdım, onlar anlayamazdı. Sustuk, haberin olsun..Bizim sokaktaki bütün kaldırım taşları, apartmanın önündeki bütün merdivenler seni çok özledi..
gerçekten..

Her şey yolunda mı ?

Yeni bir amaç buldun mu kendine, telefonunu yanında mı taşıyorsun hala, aramıyorum.. Açmıyorsun değil mi. Çiçeklere iyi bak, kirpik uçlarına, parmak içlerine ve terleyen avucuna, ben tutmuştum..
sıkı, hani demiştim ya..
El temasını kesmeyelim..

Ben;

Sakallarım uzadı biraz, kesmedim..Her şey yolunda değil, hiç bir şey yolunda değil, bazen hala seni özlerken buluyorum kendimi, o anlarda ikimizden de özür diliyorum. En iyi şarkıları dinliyorum. Dün sezen Aksu`dan sonra Orhan Gencebay çaldı, onu da dinledim. Güzeldi.. Farklı makamlardan hatırlamak seni. Bana aldığın T-shirti saklıyorum, belki yeniden giyerim sen gelince diye,diğerlerinin altında kaldı. Diş fırçan, parfümün bıraktığın gibi, iyiler. Bazen o kokuyu üzerime sıkıyorum, silah gibi..Uzattım, afedersin..

Bir "çünkü"sü yok bu kelimelerin, hala seviyorum..

Bunu kendime açıklamamın imkanı yok..
Hastayım biraz, duyarsan..
Anahtar kapının girişinde, paspasın altında.

Öpüyorum kirpiklerinin ucundan..
Tatlı uykular..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2014 Sal 03:08:34sohbet oyun linki
Yıkıldım sayılmaz, sadece biraz üzüldüm. Bu üzüntünün bir boyutu yok, şekli yok, bir şarkı ile ortaya çıkacak herhangi bir içsel vurgunla da açıklanması mümkün değil.Bazı şeyler açıklanamıyor ne yazık ki, sadece yaşanıyor. Güneşli bir pazar sabahı yüzün ne kadar güzelse o kadar üzgünüm.
Yaptığım için bana kızdığın şeylerin tam ortasından sesimi duyurmaya çalışıyorum sana, sana ki canım çok acıyor. Sana ki atmosferdeki bütün basıncı göğsümün altında saklıyorum. Bunu yüzüme bakarsan, bakarsan şayet, görürsün. Ezeli, ebedi olmayan bir hesaplaşmanın ortasında kaldım. Bir bakıma sensizlik sahipsizliktir çünkü, kendimi sana ait hissetmeye başladığım andan beri bu böyle. Sen gökyüzüydün, ben martıydım, topaldım. Hangi rotayı izlemesi gerektiğini unutmuş aptal bir uçaktım, sana düştüm, sana çakıldım. Sana infilakım..
Beni affet, "sensiz yaşayamam" dememe rağmen nefes almayı sürdürüyorum hala. Bunu yapıyor olmamı yanlış anlama lütfen, yaşamanın bu türlüsünü hiç kimse istemez. Üstelik utanıyorum da kendimden, yüzün yüzüme değmedi aylardır. Yüzsüzüm, üzgünüm..
Kelimesizim, beni hiç bir şey anlatmıyor..
Seni anlatmaya hala..
Hiç bir kelime yetmiyor..

Çok güzelsin di`mi yine..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2014 Sal 03:13:53sohbet oyun linki
Rahatsız ettiğim için özür dilerim. Dün gece daha önceki ve ondan önceki gece olduğu gibi seni düşünürken,seni aramamın ne denli bir aptallık olduğu gerçeğine rağmen elim telefona uzandı.Cevabını bilmek istemediğim, cevabını bilirsem beni öldürecek, cevabını bilirsem beni boğacak, cevabını bilirsem nefesime bıçak atacak bir soru sormak için yazdım sana.Neyse.. Son konuşmamızda "dilerim mutlu olursun" demiştim sana..umarım değilsindir, değilim de. Özledim de, sensiz nefes alamadım, aramanı bekliyordum de..Sakın mutluyum deme, her şey yolunda deme..Başkası var deme, birine dokundum, sarıldım, kokladım deme..
ben aslında,
sana..

sensiz bu şehrin, sensiz bu hayatın..
sensiz bu benin....

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2014 Sal 03:17:53sohbet oyun linki
Gözlerin gözlerime değdi
İşte bu her şeye değerdi,
Bir bardak çaya, bir kadeh rakıya, bir ömre değerdi…

O an;
Sanki bir binanın üçüncü katından aşağı bırakmışlardı beni, düştüğüm boşluktan yüzüme vuran rüzgar midemi dolduruyor, saçlarımı yalıyordu. Sanki bir karınca ordusu beynime doğru yürüyor, aklım karıncalaşıyordu. Kalbime kramp giriyordu, bir kramponla karnımı tekmeliyordu sanki fakir bir çocuk…

Erkeğim adamım , demek isterdim sana. Bana ait ol isterdim sadece, yanlışlıkla değdiğin sağ elimin üzeri, çaktırmadan seni süzdüğüm göz ucum, tırnağımın ucu, göğüs kafesim, nefesim ol isterdim.

Seninle yan yana yürürken, içim yanıyor, bilmem kaç bin hektarlık alan kül oluyor heyecandan. Yanındayken, direksiyon hakimiyetini kaybedebiliyor insan hayatın. Toplum denilen kavram ikimizden ibaret, kendimi bir kahraman gibi görüyorum, aynaları bu yüzden sevemiyorum…

Sen bir uyuşturucu gibisin. Bağımlı olmaktan ziyade, öldürüyorsun. Bunu bile bile seviyorum seni, aşığım. Seni düşünmek suç, seni hayal etmek ne büyük bir kırılganlık ne bulaşıcı bir hastalık, memnuniyet duyuyorum senden gelen her şeye…

İyi ki varsın, hiç olmaman dileğiyle
Hep var ol…

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2014 Sal 03:19:16sohbet oyun linki
Yazar silersiniz, her kelimeyi düşünerek, onun içine dokunacak, sizin durumunuzu anlatacak biçimde seçersiniz..
Yazar silersiniz..
"gönder"dedikten sonra bir bekleyiş var. O bekleyiş..
Anne öyle beklemez bebeğini, insan öyle beklemez ezanı..
ölesiye beklersiniz, telefon tam gözünüzün ucunda..
bir ötse o telefon, kahrolası ekran ışığı yansa..
o "gönder" tuşuna bastıktan sonra gelmeyen cevapla geçen her dakika içinizde kanser..
öleceksinizdir o mesaj gelirse..
gelmez..
beklemeyi kesemezsiniz..
keşke yazmasaydım dersiniz..
içinizi ölesi bir pişmanlık kaplar..
cevap gelmez..
siz ölmezsiniz..

yaşayamazsınız da..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Eyl.2014 Sal 03:28:22sohbet oyun linki
Pişman mısın? diye sorsalar.
hayır, kesinlikle hayır..
aksine, iyi ki yapmışım derim..
çünkü çoğu için sevmek; sonrasında "keşkeler" ve işe yaramaz çırpınışlarla geçen bir süreçten ibaret..
ben ise bunca insanın arasında sevebileceği en doğru kişiyi sevdim..
Hata mı yaptım ? sanmıyorum.
Hatanın ne olduğunu bilirim, hata sonrasında suçluluk duygusunu getirir.
ben onu sevdiğim için kendimi bir an bile suçlu hissetmedim.
o mu ? Beni sevememiş oluşuna mantıklı açıklamalar getirecek..
ama bir gün bir yerlerde aklına geldiğimde, "keşke onu sevseydim diyecek, keşke onu sevmek için bir şeyler deneseydim"diyecek..
Bunu nasıl mı biliyorum..
çünkü ona nasıl sevilmesi gerektiğini öyle gösterdim ki..
bundan sonra her kiminle olursa olsun, karşısındakinin sevgisini benimki ile karşılaştıracak..
ben ne kadar mı seviyorum..
basitçe, asla sevilemeyeceği kadar..
özetle, bir yüz annesi tarafından ne kadar sevilirse işte..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Eyl.2014 Cum 01:16:54sohbet oyun linki
Yapamadım,özür dilerim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz başka bir el tutamadım.Ellerimi bıraktığın günden beri hiç bir eli sıkmıyorum.Ellerine ihanet edemedim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz kimseye sarılamadım.Kokun üstümde halâ.Kokuna ihanet edemedim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz öpemedim kimseyi.Rujunun kokusu halâ sağ yanağımda.Öpmelerine ihanet edemedim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz başka gözlere bakamadım,gülemedim.Gözlerine ihanet edemedim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz kimseye "seni seviyorum" diyemedim.Sevgime ihanet edemedim.

Ben senin gibi ayrılır ayrılmaz hayallerimizi de satmadım.Hayallerimize ihanet edemedim.

Şimdi,benim öpmeye kıyamadığım dudakların,bir piçin dudaklarında.

Şimdi,benim her sarıldığımda içime çektiğin kokun,bir piçin bedeninde.

Şimdi,ellerin bir p** ellerinde.

Şimdi,gözlerin bir p** gözlerinde.

Şimdi,sen ihanetleri sokarken sevgime,ben senden başkasını sokamadım sevgime,ihanet olur diye.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Eyl.2014 Cmt 22:26:29sohbet oyun linki

Senden öncesine bırakmıştım ben tüm umutlar.

Artık nasılsa sen vardın ve olmayabılırdı başka hicbir şey.
İkimize dair kurdugumuz hayallerden benı uyandırma görevi sana verilmiş gibiydi.

Bir aşkta alarmdan farksızdın.

Vaktimiz gelmiş gibiydi ve sana kurdugum tüm hayaller senin tarafından belirsiz bir süreye kadar ertelenmişti.
Ben sana uyuya kalmıştım.

Bir ölünün kabrine zorunlu misafirligi kadar mecburdum sana.

Oysa sen beni,sıra bana geldiginde bitiveren ekmek kadar muhtac bırakmıştın.

Adına yeminler olsun,günahtır bizim için her yapmadıgın....

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir