ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 16:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Kitapkurtları
forum sohbet oyun basliklari
   Aşkın piskopat hali
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.Eki.2014 Cum 00:05:13      Aşkın piskopat halisohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Ben seni ne kadar masumiyetime inandırmaya çalışsam da bunun için türlü türlü roller yapsam da ve her seferinde
buna inanmaya devam etsen de ben artık zehirliyim ...
Kanıma karıştı kötülük zehri. Ama sana akıtmadan da yok bunun keyfi. Garip bir handikap bu.
O zehri şişiren, dolduran sensin . Yaptıkların..
Duyarsızlıkların, umursamaz hallerin, bencilliklerin , canımı yakışın..
Sen kötüsün. Benden de kötüsün .
Ne zaman sen iyi olsan, iyi davransan da ben inanamıyorum bu haline ..
Ve kalkanlarımı çıkarıyorum , hemen korumaya alıyorum kendimi: iyiliğin ardından gelecek darbelere karşı.
Ama aşk var ya aşk, en zayıf noktam sana karşı .
Çok dayanamıyorum karşında elimde kalkanlarım ile . Ve ben tam yumuşayıp kalkanlarımı indirmeye karar vermişken
sen arkamdan bıçağı saplıyorsun her seferinde.
Biz sarılıyoruz ya birbirimize..
Her türlü hatamıza, her türlü attığımız kazığa içimizdeki kötü taraflarımızı görmemize rağmen.
Bu gerçek ve kalpten sarılma değil belki de.
Herşeye rağmen bizi birbirimize çeken şey aramızda ki tükenmez şehvet.
Bitmek tükenmek bilmeyen tutku.
Dokunduğumuzda tenimizi eriten ateş.
Ne kadar zor bu ateş ile yaşamak. Kendime saklasam benliğimi yakıyor; sana yansıtsam seni yakıyor..
Sömüyor da bitmiyor da. Söndürmeye kimsenin gücü yetmiyor da. Ne lanet bir şey bu böyle !
İnanma artık sen benim masumiyetime. Bende en az senin kadar kötü biriyim . Masum değilim.
O kötülük zehri öyle bir şey ki tüm benliğimi kapladı. Bende artık senin canın yansın istiyorum.
Milimetrik hesaplarım, çocuksu oyunlarım, göz yaşlarım, hassasiyetim; hepsi yalan, hepsi sahte..
Belki artık aşkım da masum değildir sana..
İnanma lütfen ben artık masum değilim aşkım, seni sokmak en büyük keyfim oldu bu dünyada .
Sana akıttığım zehrim en büyük hazzım oldu yaşarken.
Senin üzüldüğünü görmek, keyfini kaçırmak, hayal kırıklığına uğratmak içimi ferahlatıyor.
Seni kızdırmak, zaaflarını bulup damarına basmak, en büyük haz kaynağım.
Sen inanma benim masumiyetime Bitanem.
Ben seni bana bağımlı yaptım.
Kopamazsın, benden uzak duramazsın.
En pis halini, en sadist halini , en sevdiğin ve sevmediğin halini benim yanımda, benim varlığımda bulabiliyorsun.
Seni en iyi ben okuyorum. İyisiyle kötüsüyle sadece ben yanındayım, hep yanındayım.
Bu iki üç yüzünü gören yok.. Bir başkası iki yüzünü görse zaten senin yüzüne bile bakmaz . Bunu sende biliyorsun.
Sen ister inan ister inanma benim masumiyetime.
Bir önemi de yok aslında.
Sen bana tutsaksın.
Tüm yüzlerini bende görüyorsun . Hem çok seviyorsun kendini ; herkesten çok..
Hem de nefret ediyorsun kendinden ; ölesiye nefret !
İşte benide öyle seviyorsun .
Hem göklere çıkarıyorsun beni ve kendini, hem de nefret edip canımı yakıyorsun ;
Çünkü, sen sürekli bir değerlilik hissetmiyorsun kendine karşı..
Kararsızsın ; çünkü net bir yerin yok kendi gözünde .. Ne yerdesin ne gökte..
Ne anlamlısın ne anlamsız .. Ne vazgeçilmez birisin ne kolay harcanan..
İşte beni de böyle görüp böyle tutarsızca ve uç noktalarda hissedip hissettiriyorsun.
Biz masum değiliz sevgilim...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2014 Cmt 23:35:12sohbet oyun linki

Seni görünce , sesini duyunca titriyorum.. Gözlerine bakınca ne dediğimi içimden neler geçirdiğimi bilmiyorum ; ki sen anlıyorsun , okuyorsun içimi..

İkimizin arasındakini kimse görmüyor ama hissediyor.. Cam gibi. Bakınca yok gibi. Ama var işte , elini uzatınca dokunabildiğin.. Tarifsiz bir şey bu. Eriyor tenim sanki sen dokununca. Bütün bağlar çözülüyor vücudumda . Hemen orada , o anda herkes yok olsun istiyorum. Her söylenen söz fazla geliyor . Tek gördüğüm sen oluyorsun o an ... Tenimde hissettiğim tek yer ise senin dokunğun yer...

Karşı konulamaz , kıyaslanamaz , vazgeçilmez bir an : Ürkütücü, çekici ve kontrolsüz..

Süresiz olsun bitmesin ; Onu kaybetmemeyim istiyorum ..

Her şey anlamsız geliyor..

Her şey vazgeçilesi; Bir tek sen uzaklaşılamayan..

Zincire bağlanmış gibi..

Ateş gibi.. Haz ve endişe bir arada.

Uçlarda.

Düşersem öleceğimi biliyorum. Aynı yere tutunmaya gücüm ne kadar yeter bilmiyorum.

Ama yere inmek de istemiyorum.

İşte böyle  denge bozucu tehlikeli bir Şey`sin sen. Adını bile koyamadığım ..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Kas.2014 Cum 03:05:35sohbet oyun linki
Icimdeki bir cok kadinla mutlu olabilecek misin ?
Yeri gelir cok olgun olurum, anacligim sevkatim yogunlasir. Alttan alirim, olan biteni sakince goguslerim. Sevgim oyle derinlesir ki, her sey , tum hatalar tum kizginliklar, kucucuk kalir icimde. 
An gelir cocuklasirim , simaririm, istedigim o an, hemen, derhal olsun isterim!
Bazi zamanlardaysa icimden masum bir bebek cikar, ne soylesen inanirim saflasirim.
Vakti gelince oyle kurnaz olurum ki akil oyunlariyla beynimiz sevissin isterim, seytan bile seytanligindan utanir, uzaklasir yamacimdan.
Bazen icimden sehvetli bir kadin cikar, onun ise hic ayibi yoktur. Utanmaz hic bir seyden arsizlasir.
An gelir utangaclasirim. Tek bir kelimen yuzumu kizartmaya yeter, soyleyecek tek kelime bulamam.
Bazen oyle korkaklasirim ki bana cesaret vermek sana duser. Adim atmam icin iteklemen gerekebilir.
Ama bazen tehlike oyle cazip gelir ki adrenalin ugruna herseyi goze alabilirim, sınırım kalkar , korkmaya cesaretim kalmaz.
Yeri gelir seni hic birakmayacak kadar baglandigimi dusunurum, ama yeri gelir arkama bakmadan bir anda cekip gidecek cesaret damarlarimda dolasir.
Kimi zaman oyle enerjim yukselir ki herkesi ruzgarima katarim. Delicesine gulerim, yikarim butun duvarlarimi, tum cilginliklari yaparim.
Ama an gelir icime donerim, sessizlesirim, susarim, dinginlesirim. Denizim carsaf gibi olur. Pesi sira aniden dev bir dalga vurur sahilime.
Ben boyle gelgitli cok karakterli bir kadinim iste.
Peki ya sen ? Sen, tek bedende ki tum bu kadinlarla basa cikabilir misin?
Tum bu farkli kadinlari, cocugunun annesi kutsal kadinin,yataginda ki Sehvet tanricasi ve yaninda ki olgun hanimefendiyi tek bedendeyken yasayabilir misin ?
Eger ki senin, icimdeki tum bu kadinlari gorup sahiplenebilecegine inanirsam iste ozaman tum beklentilerimden ozgurlesirim. Beni ozgurlestirenin sen oldugunu bildigim icin de sana bir o kadar hayran olur, biat eder ve sadik kalirim. Tum bunlar seni oyle essiz bir yere getirir ki gozumde, Sen benim vazgecilmezim olursun.
Ben varim sevgili..
Peki ya sen ?
Var misin , yok musun ?

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2014 Cum 06:22:54sohbet oyun linki
Uyanınca sen aklıma geldiğinde,
Kendimi gülümserken yakaladım
Ve anladım
Damarlarımda adın aşkın tam karşılığı artık.
Bu yaşadığım korkutmasın seni,
Çekinme, unutmaki incinmek sözcüğü
Benim sözlüğümde de var.
Senin güneşin beni ısıtırken
Yağmurundan ıslanmayı göze alıyorum ben,
Ya sen!!

gurkansoyluer

gurkansoyluer resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2015 Per 01:22:54sohbet oyun linki

“Bu cehennemden tırmanarak çıkabiliriz, bana elini uzat.”

— Batuhan Dedde

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2015 Sal 02:44:29sohbet oyun linki
Ben istiyorum ki ayağın taşa takılsa aklına ben geleyim, başına gelecek her kötü şeyi sonuna kadar hakettiğini bil...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2015 Çar 04:47:17sohbet oyun linki

Biz seninle aynı tavla tahtasında farklı iki renk pullar gibiyiz.Zarlar sallandıkça birbirimizi kırmadan asla oyunu bitiremeyiz.
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir