ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 04:24   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Mektup..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Kas.2014 Cmt 18:30:57      Mektup..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Sana bunları hiç bilmediğin bir yerden yazıyorum. Ben senin hiç görmediğin bir yerden düşüyorum. Gözlerim kapalı, her yer karanlık. Ben senin hiç bilmediğin bir yere yürüyorum. Sana bunları hiç duymadığın bir yerden söylüyorum. Ben senin hiç olmadığın bir yerde duruyorum. Sen benim hiç bilmediğim bir yerde uyuyor... Ben senin hiç bilmediğin bir yerde ölüyorum. Bu gece çalmıyor şarkılar kırgın. Duvarlar simsiyah, renkler dargın. Çocuklar şarkı söylerdi, artık suskun. Önünde bir melek öldü. Öylece durdun. Hadi vur, hadi kır... Boğ umudumu ellerinle. Hadi yık, hadi yak... Söndür. Dök kalbimi sözlerinle. Hadi del, hadi deş... Öldür. Kanat şiirleri sessizliğinle. Hadi bul, hadi bul beni. Kayboldum gözlerinde. Bu bir yangın. Tam ortasına daldım. Her yer ateş. Ben ortasında kaldım. Hala içimde bir şey, sanki umuda benziyor. Bana unutma diyor susuyorum. Orda uzakta bir yerde, artık zayıflayan bir ses bana vazgeçme diyor. Duyuyorum. Bir rüya içinde, ağır ve sessizce, ince buz üstünde yürüyorum. Önümde duvarlar, gözlerimde bağlar, alevler içinden geçiyorum. Hayat daha kaç kere vurup, kaç kere kıracak... Kaç kere yıkıp, kaç kere savuracak... Kalbim daha kaç kere çarpıp, kaç kere duracak... Kaç kere inanıp, kaç kere unutacak. Karanlığı bölen cılız bir ışık gibi. Fırtınada çırpınan kanatlar gibi. Islanmaktan korkmayan bir kelebek gibi seni sevdim. Okyanusta kağıttan bir gemi gibi. Baharı beklemeden açan tomurcuk gibi. Sanki ilk kez seven bir çocuk gibi seni sevdim. Sana sarılınca geçer sandım. Sana inanınca biter sandım. Sana bağlanınca düşmem sandım. Her yanım yarım yarım, kalbim yine darmadağın. Biliyorum her yeni gün hayat yeniler kendini. Biliyorum kırılan dallar uzanır bir gün gökyüzüne. Biliyorum her gecenin umududur yıldızlar. Bir kalp sarılınca, dağılır karanlıklar. Biliyorum her ölümden, umut doğurur kendini, biliyorum kırılan eller, tutunur yine birbirine. Biliyorum çaresidir siyahın, karanlığın. Hiçbir şeye rağmen inanmak bir zafere. Ama bir acı var içimde. Bir yara hiç geçmeyen. Pencereler önünde ölü kuşlar hiç ötmeyen. Bir şarkı var dilimde, sözleri hiç bitmeyen. Öyle bir yağmur ki, yıllarca hiç dinmeyen. Sen unut beni.. Düşüyorum hayatın ellerinden. Sen unut beni.. Vuruyor ayrılık tam kalbimden. Biliyorum her gece, her sabah, her saniye eksiliyor bir şey kalbimizden. Tükeniyor her güne içimde her hikaye. Yavaş yavaş geçiyoruz ömrümüzden. Görüyorum kayboluyor önümde her mucize. Alışıyor gözlerimiz karanlığa. Büyüyoruz sanarken savruluyor zamanda, yaklaşıyor üstümüze ölüm. Bir çiğ tanesidir hayat, bir yaprağın üstünde. İlk göz yaşıdır hayat, bir çocuğun gözlerinde. Bir gaz fişeğidir hayat, bir annenin kalbinde. Bir nefestir hayat. Hep kısadır hayat, tutunamaz ömrümüze. Kal... Beni böyle bırakma. Nasıl korkuyor insan, böyle yalnız kalınca. N`olur kal... Beni sakın bırakma. Nasıl titriyor bir kalp, karanlığa alışınca. Her sabah uyanınca güne, simsiyah bir yalanın üstünde. Büyük büyük, beton beton, duvar duvar, sessizlik içinde. Boynuma dolayınca zaman, ayrılığın o soğuk iplerini.. Kalın kalın, düğüm düğüm, boğum boğum sarar beni yalnızlık elinde. Bir gün solar, bir gün açarım. Kendim düşer, kendim kalkarım. Sessizce ağlar, sessizce susarım. Susarım. Bir gür ölür, bir gün yaşarım. Kendim söner, kendim yanarım. Sessizce vurulur, sessizce kanarım. Kanarım. Yalan dolan, sağım solum. Kırık dökük, elim kolum. Duruyorum biyerde. Bu gece sana sarılmam lazım. Bu gece kalbimi avutmam. Bu gece sana dokunmam lazım. Bu gece her şeyi unutmam. Bembeyazdım, siyaha çaldım. Yolumu kaybettim, hep kayıp kaldım. Ellerinde çırpınan bir aşktım. Umudu kaybettim, umutsuz kaldım. Bir yalnızlık şarkısı koyar gider başucuma aşk. O yalnızlık şarkısı çalar durur hep başucumda. Seni kaybettim. Her masal bir gün biter. Her ateş bir gün söner. Her yolcu bir gün gider. Her acı bir gün geçer. Artık bitti. Acımıyor artık geçti. Artık bitti. Bir rüyaydı kalbimdeki. Her şey bir gün biter, herkes bir gün gider. Ortasından böler yine kalbini. Tüm yıldızlar söner, tüm yapraklar düşer. Yalnızlığı çarpar yine kalbine kalbine. Yolun sonundasın, yerin dibindesin. Sessizliğin ortasında en derindesin. Bırakma elini, kendi ellerini... En sıkı tutacak kendinsin yine kendini. 
Ama yağmur bir gün diner, gözyaşları biter. Bir umudu serer tanrı her gece üstüne. Yüzün göğe döner, ellerin kapalı... 
Kalbin her zamankinden daha da yaralı. Ama her şey bir gün geçer, bahar geri döner. Acılara koşa koşa, üstüne üstüne. 
Herkes yine sever, aşkı hep affeder. Biraz umut sürersen tüm yaralar geçer. Yapraklar rüzgarda uçuşuyorlar. 
Damlalar, bu kokular hatırlatıyorlar. Neden karanlık, neden hep sessiz, neden hep çıkmaz bütün sokaklar. Neden hüzünlü, neden umutsuz, neden yağmurlu bütün şarkılar. Neden uzanmaz, neden tutamaz, neden sarılmaz bana kolların. 
Neden hiç duymaz, neden durdurmaz, neden konuşmaz bizimle tanrı. Bul beni, duy beni, çek çıkar. Bir sebep göster dayanmaya. Bir umut ver bana tutunmaya. Kaybolurken ay ışığı, üşür sokak çocukları. Yetişmiyor duaları, kapalı hep kapıları. Duyulurken adımları, titrer sokak lambaları. Şehrin yalnız aşıkları söylerler şarkılarını. Yapraklar rüzgarda uçuşuyorlar. Damlalar, bu kokular hatırlatıyorlar. Neden karanlık, neden hep sessiz, neden hep çıkmaz bütün sokaklar. Neden hüzünlü, neden umutsuz, neden yağmurlu bütün şarkılar. Neden uzanmaz, neden tutamaz, neden sarılmaz bana kolların. Neden hiç duymaz, neden durdurmaz, neden konuşmaz bizimle tanrı. Bul beni, duy beni, çek çıkar. 
Bir sebep göster dayanmaya. Bir umut ver bana tutunmaya. Kaybolurken ay ışığı, üşür sokak çocukları. Yetişmiyor duaları, kapalı hep kapıları. Duyulurken adımları, titrer sokak lambaları. Şehrin yalnız aşıkları söylerler şarkılarını. Yağmur diner, karlar düşer, yıllar geçer... Aşk hiç geçmez. Kuşlar göçer, herkes gider, yollar biter... Aşk hiç bitmez. Özür dilerim...
Özür dilerim...Gölgemi bulutlarda görmek istedim...Uçmak istedim...Uçmak istedim...İsmini gökyüzüne yazmak istedim...Her şey çok sevmekten...Hepsi çok özlemekten...Umutla beklemekten Sevilmek istemekten...Her şey çok sevmekten... Hepsi çok özlemekten...Vuruldum aynı yerimden...Düştüm çok yükseklerden...Kanatların büyüktü...Ellerin küçücüktü...Şarkılar dudağından Rüzgara süzülürdü...Seninle uçacaktım...Bulutları aşacaktım...Masmavi gökyüzünden,Yeryüzüne bakacaktım...Rüzgar çok güçlüydü...Kanatlarım küçücüktü...Çırpınıp çabalarken,Fırtına büyümüştü...Sana hiç yetişemedim...Hızına erişmedim...Aklımda bir söz vardı...Sana hiç söyleyemedim...Karanlığın içinde bıraktığın bir şey var. Sonunda yorulduğun, vazgeçtiğin bir söz var. Gözlerinin önünde kaybettiğin bir düş var. Kalbinde unuttuğun, derinlerde biri var. Gittiğin o yer nasıl, her şey güzel mi... Orda benim gibi biri seni sever mi... Yalnızlıkla büyüyorsun... 
Beni hala öldürüyorsun.

Sayfa tamamında bulunan paylaşımlar Alıntıdır..

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Kas.2014 Sal 20:58:50sohbet oyun linki
Sevgilimden ayrıldıktan sonra çok zor günler geçirdim. Gerçekten zor günlerdi, çünkü birgün biteceğini hiç düşünmeden sevdim. Yani içimden geldiği kadar, yüreğimin yettiği kadar sevmiştim... 
Son zamanlarda biraz daha düzeldi her şey. Alışıyorum sanırım yavaş yavaş. Geçen gün onunla hep gittiğimiz kafeye gittim. O da oradaydı. Benden sonra iki sevgilisi daha olmuş, kısacası beni kolay unutmuş. Olsun... Onca zaman sonra yeniden görünce bir an heyecandan ne yapacağımı bilemedim. Ortak arkadaşlarımızla oturuyordu, selam vermek zorunda kaldım. Sonra genel bir sohbet ortamının ardından ikimiz konuşmaya başladık. Eskilerden falan bahsettik... Bir ara güldü;
"Sen hala unutamamışsın beni." dedi. 
Içim acıdı bir an,
"Unutamadım evet... Sen koynundan geçenleri sayarken ben gönlümden geçenleri susmakla meşguldüm." demek istedim, ama diyemedim... Öyle gurur duyuyordu ki kendisiyle bozmaya kıyamadım. Kırılsın istemedim, incitmek istemedim...
Sonra gözlerinin içine baktım ve dedim ki;
"Seni unutmadım. Çünkü bana ödemen gereken çok uzun bir zaman var. Ben seni artık sevdiğim için değil, sana hakkımı helal etmemek için hatırlıyorum...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2014 Çar 00:27:04sohbet oyun linki
sevgilim, bir orman gibi çoğalıyorsun içimde. şehirden binlerce çocuğun bir topun peşine düşüp de arabaların önüne atlaması gibi, burnumu kaşıyan sabun parçaları gibi çoğalıp çoğalıp kalıyorsun içimde. 

sevgilim, sen ki bir dönence misalisin, gittiğin kaldığın yer belli değil. ama, senin hayatın iyi ki bana doğmuş. kimi zaman kendimi martıya aşık olmuş balığa benzettim. öyle kederli.. ama sen yanımda olunca solungaçlarına şükreden bir balık oluyorum sevgilim. içimde öylesine yücesin. hayatımsa yokluğunda ıstırap çeken bir çaresiz hasta gibi. öylesine hüzne aşık seni seven yüreğim. sevgilim, bu hüzün kaç gecenin kurak topraklarında birikti. kaç gece iki damla göz yaşı olup aktı topraklarıma. bana örttüğün bu ince hüzün,kalbime ” alış artık ” diye her gece fısıldardı, sesim kendi duvarlarıma çarpıp ruhumda yankı yapardı. zihnimin içinde, artık başka başka aşklar olduğumuzu fısıldayan bir tilki vardı. artık başka şehirlerin başka aşıkları olmuştuk biz, sanki. ama sen ki, şehrime uğrayan rüzgarsın. her dokunuşunda biraz daha yanıyor canım. sevgilim, sen bir gecesin. görmüyorsun o yarattığın çölleri. görmüyorsun benim Sahra’mı. sesim içime karışıyor, sen beni görmedikçe. kendi uykusuzluğumda, sana yatak olmayı kabul ettim. küllerini ellerime çırp, ses çıkartmam dedim. sana ölesiye itaat ettim. gül yetiştirdim sevgilim, yüreğimde açtırdığın sardunyalar kaktüs olmaya meyl etti.

sen aşktan anlamadığın kadar ayrılıktan anlıyorsun.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ara.2014 Çar 00:28:37sohbet oyun linki
ben kendimden alıp sana kattım. bunu yaparken de ne gücendim ne kırıldım. var’oluşunun garip rastlantılarına minnet ettim. bu minnetle, yeni güne seninle açtım gözlerimi. pencereye çıkıp gökyüzünü izledim. şimdi ne yapıyor acaba diye düşlemekten de hiç çekinmedim. yaşamın hiçliğini her gün yüzüme vururken insanlar sen çıkageldin ve bana şükretmeyi öğrettin. bugün nefes alıyorsam, senin sayende sevgilim.

ne dediğimi bilmiyorum sanma. ne var ne yoksa bu cümlelerde hepsi seninle ilgili. hafızamın azizliğine uğramayan en güzel hikayesin sen sevgili. 

yalnızlık önceden daha bir sıcak gelirdi bana, daha bir içten. şimdi senin olmadığın her yer ne soğuk yüzlü! sevgilim, tanrıdan bile gizlediklerimi sana açtım. ah sevgilim.. benim içimde biraz hüzün var, özüme katmışlar bu mereti. ama sende de kötü şeyleri güzelleştirme huyu var. hüznüm bile mutlu artık. 

geldiğin yer, şenlik havası sevgilim!

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2014 Cum 06:55:29sohbet oyun linki
Kulağına bir şarkı fısıldadım. Nereden öğrendin bunu, dedi. Sen yokken bir çok şey öğrendim, dedim. Mesela sen gidince yatağımın sol yanı boş kaldı. Sadece yatağımdı boş olan. Kalbim hala terk etmedi bizi. Ellerimle kendimi sardım. En çok sana sarılmak istedim. Kokunu özledim. Geceleri gökyüzüne bakmaktan uyuyamadım, dedim. Uykusuz kalmayı öğrendim. Sensiz uyuyamadığımı öğrendim.

Başka ne öğrendin, dedi. Kimsenin ellerine dokunamayacağımı öğrendim, dedim. Başkasının teni bana yasak bayım. Başkasının kokusu bana yasak. Başkasının sevgisi bana yasak bayım. Sen olmadan ben yarımım. 

Çok ağladın mı ben yokken, dedi. Çok ağladım bayım o kadar çok ağladım ki... Okuduğum kitaplar şahit sayfaların mürekkepleri aktı. Yağmur yağdığına pişman kaldı. Bulutlar kapıma yaklaşamadı. Yoktu böyle bir ayrılık. Hala bana verdiğin o küçük garip taşla dolaşıyorum, dedim.

Sen, dedim ben yokken neler yaptın oralarda?

Önce ellerine değen saçlarımı kestim. Sonra şarkılara küstüm. Uyku hapları aldım. Etrafımdaki herkese kötü davrandım. Dünyanın dibini görmek istedim. Ama sana son kez sarılmak düşüncesi hep durdurdu beni, dedi.

Sarıldık. Sanırım asla geçip gidemeyeceğim bir hayatın kıyısında ona defalarca aşık oldum orada.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2014 Cum 07:01:27sohbet oyun linki
Uzağımdaki sıcak kalbim. Yeni açan tomurcuğum. Toprak kokum. Çok özledim seni. Çok özledim saçlarının kokusunu. Geceyi beklerken sana tutsaklığım, içimde büyüyen sevgin, kaybetme korkum. Biriken aşk. 

Gelmelisin ve bitirmelisin bütün sızlanışları. Gelmelisin ve almalısın utangaçlığımı. Seviyorum bütün tabularını.

Kokunu boynundan topladım, kendime ayırdım. Bir başıma kalırsam o soğuk gecelerde sarılırım yokluğuna. Ama sen beni yalnız bırakma.

Bilirsin içimde hala büyümemiş bir kız çocuğu var. Hala utanmadan korkarım karanlıktan. 

İnsan birinin sıcaklığını yanında arıyor. Bense sadece seni arıyorum. Yanıma yanını ayırdım geriye sadece gelmen kaldı. Gelirsen biter bu korku susar içimde ki çocuk. Ölmez artık kalbim.

Kalmaz uzaklar.

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2014 Cum 07:01:53sohbet oyun linki
Ben seni özlüyorum desem ? Görebilir mi parmak uçlarımdan dökülen aşk tanelerini. Yok yok anlamaz o şimdi. Yine bir laf söyler kırar hevesimi. Eminim düşündüğü daha önemli işleri vardır. Eminim hala onun için önem derecesinde birinci sıraya yükselememişimdir. Bunu okurken bile güldü bana başka yerleriyle. 

Oysa o benim kalbimde nerede inan anlamıyor yerini. Hangi aşk bu kadar yazıldı. Kim kimi bu kadar saf ve temiz sevdi tanımam ama ben onsuz olabilecek miyim biliyorum. Tabi ki hayır. 

Onu bensiz bırakırlar da, beni onsuz bırakmazlar biliyorum. Çünkü duyguları öldüremezsiniz. Kanınızda dolaşmaya başladı bir kere.

Sana aşığım desem ? Duyabilir mi içimden geçenleri. Yok yok diyemem şimdi. Saat geç oldu hem yazması gereken şeyler var. Ailesine bakması lazım, kendini soğuklardan koruması lazım, arkadaşlarıyla görüşmesi lazım, izlemesi gereken filmler, takip etmesi gereken eski aşkları var onun. Hiç yanına gitmeyim şimdi.

Oysa kedi gibi süzülmek istiyorum yanına. Alsam kolunu boynuma dolasam. Kazağının üzerinden kokusunu çeksem içime. Kapatsam gözlerimi orada uyansam ve uyandığımda hala yanımda bulsam. 
Başka bir şey istemiyorum inan. 

yaasef

yaasef resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ara.2014 Cum 10:27:27sohbet oyun linki

DOSTLUK

Dostlar ırmak gibidir
Kiminin suyu az, kiminin çok
Kiminde elleriniz ıslanır yalnızca
Kiminde ruhunuz yıkanır boydan boya

İnsanlar vardır; üstü nilüferlerle kaplı,
Bulanık bir göl gibi...
Ne kadar uğraşsanız görünmez dibi.
Uzaktan görünüşü çekici, aldatıcı
İçine daldığınızda ne kadar yanıltıcı....
Ne zaman ne geleceğini bilemezsiniz;
Sokulmaktan korkarsınız, güvenemezsiniz!

İnsanlar vardır; derin bir okyanus...
İlk anda ürkütür, korkutur sizi.
Derinliklerinde saklıdır gizi,
Daldıkça anlarsınız, daldıkça tanırsınız;
Yanında kendinizi içi boş sanırsınız.

İnsanlar vardır, coşkun bir akarsu...
Yaklaşmaya gelmez, alır sürükler.
Tutunacak yer göstermez beyaz köpükler!
Ne zaman nerede bırakacağı belli olmaz;
Bu tip insanla bir ömür dolmaz.

İnsanlar vardır; sakin akan bir dere...
İnsanı rahatlatır, huzur verir gönüllere.
Yanında olmak başlı başına bir mutluluk.
Sesinde, görüntüsünde tatlı bir durgunluk.
İnsanlar vardır; çeşit çeşit, tip tip.
Her biri başka bir karaktere sahip.
Görmeli, incelemeli, doğruyu bulmalı.
Her şeyden önemlisi insan, insan olmalı...

İnsanlar vardır; berrak, pırıl pırıl bir deniz.
Boşa gitmez ne kadar güvenseniz.
Dibini görürsünüz her şey meydanda.
Korkmadan dalarsınız, sizi sarar bir anda.
İçi dışı birdir çekinme ondan.
Her sözü içtendir, her davranışı candan...

CAN YÜCEL

hilary

hilary resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ara.2014 Pzr 00:23:51sohbet oyun linki

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Ara.2014 Sal 01:29:54sohbet oyun linki
Abarttığımı düşünüyor. Büyüttüğümü.. Ne yapsam bilemiyorum, soluğum kesiliyor öyle zamanlarda.. Oysa bir bilse gülüşünün kıyısına sığınıp bir ömür geçirebileceğimi.. Bilse sesini her duyduğumda içimden durmaksızın bilmediğim, unutulmuş dillerde şarkılar söylediğimi.. Bilse adının geçtiği her yeri ve her şeyi durup durup, incitmemek için parmaklarımın ucuyla sevdiğimi.. Bir bilse özlemek kere özlemenin imkansız dayanılmazlığıyla hiçbir yere sığamayıp, kocaman gözlerine gıyabında öpücükler gönderdiğimi.. Ah bir bilse onu nasıl sevdiğimi hangi kelimelerle söyleyeceğimi bilemeyip kekelediğim zamanlarda, kelimelerimin arasındaki boşluğu gözyaşlarımla süslediğimi.. Bir bilse ona ait, ona dair, onunla ilgili ne varsa kelimelere dökülmüş, hepsini yüreğimin belleğinde sonsuza dek tutmak istediğimi.. Bir bilse onun benim için ne demek olduğunu ve onu göremiyor olmamın varlığının büyüsünü hiç ama hiç bozamayacağını.. Bir bilse en onun ufak can sıkıntısının bile beni tırnaklarıma kadar ağrıttığını.. Bilse bütün bunları.. Bilse.. Sever mi o da beni?”
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir