ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
24 Nisan 2024, Çarşamba 21:38   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Komik Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   Ünlülerden inciler..
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

MyLoveStory

MyLoveStory resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2015 Cmt 23:53:32      Ünlülerden inciler..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Türkiye - Brezilya maçını anlatan spiker: Alpay arka ayağını burktu 

İzzet Yıldızhan: Fransızlar amma kültürlü, ufacık çocukları bile Fransızca konuşuyor 

Emrah: Mozart dinlemiyorum, ama Türkiye`ye gelirse konserine mutlaka giderim 

Habertürk Spikeri: Kazada 19 kişi öldü, 20 kişi hayatını kaybetti 

Fatih Terim: Seyretmedim, görmedim ama gördüğüm kadarıyla söylüyorum gol değildi 
(Adanaspor-Galatasaray maçı sonrası toplantıda) 

Süleyman Demirel: Neresini sıkacaktık gardeşim (Muhabirin `Neden İngiliz Dışişleri Bakanı`nın elini sıktınız?` şeklindeki sorusuna cevabı) 

Erman Toroğlu: Uğurcuğum şu pozisyonu bir de yandan görelim, taksana bi bana 

Ali Esin: Donsuz geceler Türkiye ( TRT`nin tek televizyon olduğu yıllarda bir kış mevsimi hava durumunu sunarken ) 

Süleyman Demirel: Ege bir Yunan gölü değildir, Ege bir Türk gölü de değildir, binaenaleyh Ege bir göl değildir ( Ege Yunan denizi değildir diyecek, ama başarabilirse ) 

Antalya Film Festivali her sene hangi ilimizde yapılmaktadır? (En Büyük Yarışma`dan bir soru) 

Cüneyt Arkın: İstanbul`un beşte yarısını gezdim 

Serdar Ortaç: İlham kaynağım şu gördüğünüz boğaz, bu deniz öküze bile ilham verir 

Ali Şen: Biri beni çağırtıp dört saat bekletse, yarım saat sonra giderdim 

Ömer Üründül: Coly, top diye Hasan`a vurdu, ama Hasan`ın kafası da top gibi baksana, vurabilir insan (Türkiye - Senegal maçını yorumluyor) 

Meltem Cumbul: Star, kendi şeyimde gördüğüm bir şey değil (Star mısınız sorusuna cevap veriyor) 

Turgay Şeren: Hasan Şaş hızını alamayıp oyun istasyonuna çarptı (Hasan Şaş PlayStation reklam panosuna çarptı demek istiyor) 

Özcan Deniz: Madonna gibiyim, dünyaca ünlü bir tenor olmak istiyorum 

Nükhet Duru: Ses, bedende en geç yaşlanan organdır 

Sergen Yalçın: O derenin altından çok sular akar daha (Köprü yerine derenin altında su akıtıyor) 

Sinan Aygün: Uzaya bizim borumuz çıkmış ( Challanger Uzay Mekiği`nde bizim bor madenimizin kullanıldığını anlatmaya çalışıyor )

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir