ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 09:46   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Peki ya sen?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Şub.2015 Cum 00:38:13      Peki ya sen?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Icimdeki bir cok kadinla mutlu olabilecek misin ?
Yeri gelir cok olgun olurum, anacligim sevkatim yogunlasir. Alttan alirim, olan biteni sakince goguslerim. Sevgim oyle derinlesir ki, her sey , tum hatalar tum kizginliklar, kucucuk kalir icimde. 
An gelir cocuklasirim , simaririm, istedigim o an, hemen, derhal olsun isterim!
Bazi zamanlardaysa icimden masum bir bebek cikar, ne soylesen inanirim sa
flasirim.
Vakti gelince oyle kurnaz olurum ki akil oyunlariyla beynimiz sevissin isterim, seytan bile seytanligindan utanir, uzaklasir yamacimdan.
Bazen icimden sehvetli bir kadin cikar, onun ise hic ayibi yoktur. Utanmaz hic bir seyden arsizlasir.
An gelir utangaclasirim. Tek bir kelimen yuzumu kizartmaya yeter, soyleyecek tek kelime bulamam.
Bazen oyle korkaklasirim ki bana cesaret vermek sana duser. Adim atmam icin iteklemen gerekebilir.
Ama bazen tehlike oyle cazip gelir ki adrenalin ugruna herseyi goze alabilirim, sınırım kalkar , korkmaya cesaretim kalmaz.
Yeri gelir seni hic birakmayacak kadar baglandigimi dusunurum, ama yeri gelir arkama bakmadan bir anda cekip gidecek cesaret damarlarimda dolasir.
Kimi zaman oyle enerjim yukselir ki herkesi ruzgarima katarim. Delicesine gulerim, yikarim butun duvarlarimi, tum cilginliklari yaparim.
Ama an gelir icime donerim, sessizlesirim, susarim, dinginlesirim. Denizim carsaf gibi olur. Pesi sira aniden dev bir dalga vurur sahilime.
Ben boyle gelgitli cok karakterli bir kadinim iste.
Peki ya sen ? Sen, tek bedende ki tum bu kadinlarla basa cikabilir misin?
Tum bu farkli kadinlari, cocugunun annesi kutsal kadinin,yataginda ki Sehvet tanricasi ve yaninda ki olgun hanimefendiyi tek bedendeyken yasayabilir misin ?
Eger ki senin, icimdeki tum bu kadinlari gorup sahiplenebilecegine inanirsam iste ozaman tum beklentilerimden ozgurlesirim. Beni ozgurlestirenin sen oldugunu bildigim icin de sana bir o kadar hayran olur, biat eder ve sadik kalirim. Tum bunlar seni oyle essiz bir yere getirir ki gozumde, Sen benim vazgecilmezim olursun.
Ben varim sevgili..
Peki ya sen ?
Var misin , yok musun ?

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Şub.2015 Sal 00:30:07sohbet oyun linki
Gözlerini kapat, elini yüreğine koy ve dinle. Ve lütfen anlamaya çalış. Özledim... Bir şeyi, herhangi bir şeyi özlemekten bahsetmiyorum sana! Seni özlemek diye bir şey var, nefes aldırmıyor insana...

loirena

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  6.Mar.2015 Cum 03:46:55sohbet oyun linki
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir