ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

20 Nisan 2024, Cumartesi 11:41   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   Konumuz : Küfür
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2015 Pzt 06:29:21sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Hala küfreden kaldı mı ya bu elit sohbet ortamında. Her şey çözüldü de bir küfür mü kaldı çözülmedik. Küfür edilmesinin chatcity içerisinde geçerli olan bir sebebini de ben paylaşayım sizlerle; Odalar boş kaldığı için küfür eden kişi ceza almasına rağmen kolayca yeni bir nick açıp kaldığı yerden devam edebiliyor. Çözüm var mı var, hem de çok basit bir çözüm var üyelik sistemini e-mail aktivasyonlu yaparsınız çözüm olur.. Çözüm olursa da ilk cümlemde bahsettiğim gibi elit ortamın temelleri atılmış olur. Tabi amaç ticaret değil de sohbet güzelliği sağlamak ise..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Ağu.2015 Pzt 12:23:40sohbet oyun linki
küfür etme ne olur- dost kalalım öyleyse....

XFALL

XFALL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ağu.2015 Pzt 04:27:23sohbet oyun linki

Herkese Sevgi,Saygı,Hurmetler;

Ben bir konu hakkında görüş belirttiğimde Sevgili Forumcc bana yaptığını ben ona yapmayacağımı önce belirtiyim,ben fırsatçı değilim  fırsat şu oluyor yazılanı okuyup açık aramak maalesef ben öyle bir hisse kapıldım hep,en son bana facebook chatcity sayfasında yapmış olduğum yorumuma belge sunarak ters yuz ettiğini düşünüp özürde sayfa uğraşanları adına beklemiştir.

Once şunu belirteyim yani ben aptalım ve görmedim o eklemeleri facebook chatcity sayfasını öylemi yanılıyordunuz ben o eklemeleri kim yaptı ne zaman yaptı bilgim vardı ilgilenmiyordum sadece şunu iletiyim tarihe bakın göreceksiniz şimdiki malum editiniz hep o resim loğlarında vardı işte yok olduğunun log unu keşke koysaydınız veya en iyiler de konulan forum başlıklarının kim hangi edit koydu bu bana yakışmaz ama sizin koyduğunuz belgelerdeki en iyileri malum edite rağmen konulduğunu bilmenizi isterim... he dersenizki bu olamaz bende o zaman derimki ben editinizin açtığı başlıklarınıda haksızlık yapmışsa silinmesi için birkaç kelime ettim ve silindi ister başlık ister yorum s i l i n d i ..durdu durduda neden hırr çıkartıyorsun dersen şuna kızdım ben sevgili Forumcc ... küfürle alakalı güzel bir başlık açmışsın tebrik ediyorum küfüre herkes karşı olmalıdır...

Benim size nacizane önerim böyle küfür dersi psikolojik neden ve sebeblerini degilde sade dille uyararak bilgi vermeniz nedir bu sade  dil..

Uyarıya  kardeşim toplum içinde küfür hakaret ve rahatsızlık vermek suç`tur, bizde site olarak hukuki kısmınla internet suçlar birimi olarak bilişim savcılığına şikayet halinde veya bizim tek taraflı şikayetimizle küfür veya hakaret eden kişiyi savcılığa veririrz kanunen cezasıda budur herkeste ona göre davranışlarından sorumludur... evet site bunu neden demiyor belirtmiyor veya diyemiyorsa engel nedir...hoş denmiş veya belirtilmişse şimdiden özür dilerim ama ne gördüm nede duydum evet bu önemli bir konu ve site yetkililerinden bu konuda butun üyelerini aydınlatmasını beklemekteyiz

saygılar...

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Ağu.2015 Çar 07:46:01sohbet oyun linki

Napolyon ne demiş;

PARA, PARA, PARA..

mcuk

mcuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Şub.2016 Pzt 22:43:03sohbet oyun linki

ajanlari genelde cc de fazla zaman geciren tiplerden seciyorlar buda onlari yoruyor saglikli karar veremiyorlar  

ajan sayisi 3 katina cikartilmali bu kişiler cc içinde fazla zaman gecirmemeli özgun ve ozgur olmali  kendini keyifli hisettiginde girmeli

Hsavun

Hsavun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2016 Sal 08:20:43sohbet oyun linki

Ben şahsen ajan kadrosunun fazla adam olduğunu düşünüyorum. Zaten online üye sayısı belli saatlerde taş çatlasa 50 kişi olsa 30 üyeyi geçmiyor.  CC03 dışında 1 şef ve 3 ajan olsa da yeterli. Öyle gold gümüşe de gerek yok. Rozetin rengi verildiği yetki ve banlama süreleri de fazla ayrıntılı. Üyeyi tahrik ve zevk vermesinden başka bir şeye sebep açmıyor. küfre 30 hakarete  20 maskota 10 dk  tahrik edene 0-1 yeterli. Uzaktan izleme yetkisi de hepsinde şart. Burası resmi kurum da değil gold gümüş misali patron, müdür, işçi ilişkisi de gereksiz. Ayrıca her şef kendi SV belli olan kankilerine ban yetkilerini veriyor.  Ki bu işin adli vakaları da var. Ancak kimse uğraşmıyor. Zaten kimse yok!  Patronda her şeyin farkında o da yok.

Bu işin ticari bakımından düşünürsek; filtreleri vip üyelerinde kaldırırsın, adam rahat rahat küfür etmek için para verir. Normal üyeler de ise ultra filtre seviyesine çıkarırsın. Mecbur para verir. Ki bu şekilde olmaz!  

Crotch a katılıyorum... Üyelik sistemini e-mail aktivasyonu yapıldığında çözüm olur. Hatta sms onayı şeklinde de olabilir. ( Uzun zaman önce bende bahsetmiştim. ) Patronların iki mühendis getirip yaptıracak paraları da yok, kaliteli sohbeti oluşturmaya gösterecek çaba ve  ilgileri de yok...  Dükkan batmış, bomboş... Yakında kamu malına dönüşür.

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir