ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 19:28   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Yaşamdan Kesitler > Aşk ve Sevgi üstüne
forum sohbet oyun basliklari
   Hep var ol !
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 23:45:32      Hep var ol !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Gözlerin gözlerime değdi
İşte bu her şeye değerdi,
Bir bardak çaya, bir kadeh rakıya, bir ömre değerdi…

O an;
Sanki bir binanın üçüncü katından aşağı bırakmışlardı beni, düştüğüm boşluktan yüzüme vuran rüzgar midemi dolduruyor, saçlarımı yalıyordu. Sanki bir karınca ordusu beynime doğru yürüyor, aklım karıncalaşıyordu. Kalbime kramp giriyordu, bir kramponla karnımı tekmeliyordu sanki fakir bir çocuk…

Erkeğim adamım , demek isterdim sana. Bana ait ol isterdim sadece, yanlışlıkla değdiğin sağ elimin üzeri, çaktırmadan seni süzdüğüm göz ucum, tırnağımın ucu, göğüs kafesim, nefesim ol isterdim.

Seninle yan yana yürürken, içim yanıyor, bilmem kaç bin hektarlık alan kül oluyor heyecandan. Yanındayken, direksiyon hakimiyetini kaybedebiliyor insan hayatın. Toplum denilen kavram ikimizden ibaret, kendimi bir kahraman gibi görüyorum, aynaları bu yüzden sevemiyorum…

Sen bir uyuşturucu gibisin. Bağımlı olmaktan ziyade, öldürüyorsun. Bunu bile bile seviyorum seni, aşığım. Seni düşünmek suç, seni hayal etmek ne büyük bir kırılganlık ne bulaşıcı bir hastalık, memnuniyet duyuyorum senden gelen her şeye…

İyi ki varsın, hiç olmaman dileğiyle
Hep var ol…

sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

AnjelikA89

AnjelikA89 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Tem.2015 Çar 05:06:42sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir