ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

24 Nisan 2024, Çarşamba 20:08   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   ÖYLESİNE LAFLAYALIM MI?
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2022 Çar 05:25:27      ÖYLESİNE LAFLAYALIM MI?sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
DİKKAT!

Bu başlık caağnım memlekette bizi rahatsız eden bağzı sinir bozucu durumları anlatıp, içimizi rahatlatmak içindir.

Mesela ben; gündüz kuşağı kadın programlarından çok rahatsızım. Memlekette iş-güç sahibi olmayan "ev hanımı" olarak sıfatlanmış kadınların afyonlanmış etkiyle, bu programların arkasından nasıl çocuk yetiştirdiklerinden(!) endişe duyuyor, dehşete kapılıyorum. Bu programlardaki seviyesiz konuklar, eğitimsiz programcılar, genel ahlak yapısını hiçe sayan konuların, şu an içinde bulunduğumuz kötü ekonomi gidişatında çok önemli rol oynadığını da söyleyebilirim. Nasıl mı? Bunları izleyen kadınlar oy kullanıyor. İleri vadede daha da kötüsü, donanımsız, aile terbiyesinden yoksun, sorumsuz, ufku dar, zavallı cahil bir jenerasyonun yetişmesine öncülük ediyorlar. 

Sizlere sosyal medyada denk geldiğim kısa bir video diyaloğu ile örnek vereyim... X kanalda bir yemek yarışması programı... Masa hazırlanmış, gül yapraklarıyla dekore edilmiş. Yarışmacılardan biri davet sahibi, diğer 3`ü de konuk. Davetlilerden biri belki hayatında bir kere bile lüks bir restoranda yemek yememiştir... fakat şöyle bir yorum yapıyor; "mum ve gül yaprakları bir arada olmaz, yanlış" orada bir patırdı çıkıyor; seviye yerlerde. Bir diğer yarışmacı masa üzerindeki dekor kırmızı gül yapraklarına takılıyor ve gözlerini belerte belerte "canlı çiçek benim sağlı(ğı)ma zarar, OKŞİZEN yayıyoo" Ah!.. Bi` de bilse o anlatmaya çalıştığı elementin dünyadaki israf sebeplerinden biri olduğunu.. ya da beynine hiç oksijen gitmediğini... ve bu video altında binlerce yorum... eleştirenler olduğu gibi, bu kadınların sosyal medyada yorum bastırma avukat(!) timleri de var.  Hâl böyle olunca insan endişe etmeden, gelecek kaygısına kapılmadan duramıyor. 

Peki memlekete dair sizin sıkıntılar nedir?

https://www.youtube.com/watch?v=AYKXJDKhnlM

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2022 Çar 15:10:51sohbet oyun linki
Öylesine laflamak için bu başlığa tıkladım. Bir baktım ki  derin yaralara parmak basmışsın. Neresinden başlasam bilemiyorum ki... 

Gündüz programları içler acısı. Televizyonumun fişi çekik, açmıyorum bile, en azından elektromanyetik dalgalara maruz kalmayalım. Gündüz programların bu kadar alıcısı olması içler acısı. Basitliğin seyri çok olunca kanallar rating uğruna kaliteyi daha da düşürüyor ve bu sarmal döngü sürgit devam ediyor. Programların seviyelerinde dibi gördük mü? Daha da dibi var mı? 

Türkiye`deki sıkıntılardan örneklemek yerine BBC Türkce`nin 2 gün önceki bir haberinden kısa bir alıntı yapayım: "Türkiye, Suriye ve Afganistan`dan sonra, vatandaşları Hollanda`ya en fazla sığınma başvurusu yapan 3. ülke oldu." Niye, niye?!?

Bizde iç savaş mı var? Taliban baskısı mı var? Niye bu kadar çok Türk vatandaşı gitmek istiyor? 

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2022 Çar 19:04:54sohbet oyun linki
LaL :
Öylesine laflamak için bu başlığa tıkladım. Bir baktım ki  derin yaralara parmak basmışsın. Neresinden başlasam bilemiyorum ki... 

Gündüz programları içler acısı. Televizyonumun fişi çekik, açmıyorum bile, en azından elektromanyetik dalgalara maruz kalmayalım. Gündüz programların bu kadar alıcısı olması içler acısı. Basitliğin seyri çok olunca kanallar rating uğruna kaliteyi daha da düşürüyor ve bu sarmal döngü sürgit devam ediyor. Programların seviyelerinde dibi gördük mü? Daha da dibi var mı? 

Türkiye`deki sıkıntılardan örneklemek yerine BBC Türkce`nin 2 gün önceki bir haberinden kısa bir alıntı yapayım: "Türkiye, Suriye ve Afganistan`dan sonra, vatandaşları Hollanda`ya en fazla sığınma başvurusu yapan 3. ülke oldu." Niye, niye?!?

Bizde iç savaş mı var? Taliban baskısı mı var? Niye bu kadar çok Türk vatandaşı gitmek istiyor? 
  Ekonomik kriz de en az savaş kadar, dikte yönetimler kadar tehlikeli toplumsal bir sorun değil mi sister? İmkânı olan Avrupa ülkelerine, olmayanlar da Orta Asya ülkelerine kaçıyor. Orta Asya diyorum he!... bildiğin Azerbaycan, Kazakistan vs. Eskiden onlar buraya gelip kaçak çalışıyorlardı... düşün artık!
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir