ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 13:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Hypatia; Fanatizm ve Bağnazlığa Kurban Edilenler!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Şub.2022 Cum 19:21:24      Hypatia; Fanatizm ve Bağnazlığa Kurban Edilenler!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
    Fanatizmbir dine, bir öğretiye, bir kimseye, bir şeye çok aşırı ölçüde, coşku ve tutkuyla bağlılık, insanı bu konularda aşırılıklara sürükleyen, körü körüne yandaşlık.
Aşırı fanatizm aşkta takıntıya, milliyetçilikte ırkçılığa, sporda saygısızlığa, siyasette madrabazlığa ve dinde şiddete, bağnazlığa yol açar!
     Yukarıdaki videoda, ilk defa dünyada işe yarar işlere imza atan güzeller güzeli Hypatia`nın vahşetle biten hayatını sizlerle paylaşmak istedim.

Kadın filozof ve bilim insanı Hypatia`nın vahşetle biten hayatını anlatan "Agora" filmini izlemenizi de ayrıca tavsiye ederim. 

https://m.youtube.com/watch?v=c54FL2AY_WI

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2022 Cmt 13:18:09sohbet oyun linki

Hürroş`çum kesinlikle bağnazlığı sadece din ve inanış biçimlerindeki tezahürüyle değil, her türlü alanda görebiliyoruz. 

Sen bu filmi paylaşınca benim de ilk aklıma gelen, ve bizim kültürümüzde de hala esintilerini görebildiğimiz bir film paylaşmak istiyorum. Beni oldukça etkilemişti.: "Soraya`yı (Süreyya`yı) Taşlamak". İran`da küçük bir köyde zina yapmakla suçlanan bir kadına, köyün erkekleri tarafından nasıl zulmedildiği anlatılıyor. Biraz içiniz daralabilir ama kesinlikle çok etkileyici bir film.

https://www.youtube.com/watch?v=JYlcIlOxA3s

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2022 Cmt 15:31:32sohbet oyun linki
LaL :

Hürroş`çum kesinlikle bağnazlığı sadece din ve inanış biçimlerindeki tezahürüyle değil, her türlü alanda görebiliyoruz. 

Sen bu filmi paylaşınca benim de ilk aklıma gelen, ve bizim kültürümüzde de hala esintilerini görebildiğimiz bir film paylaşmak istiyorum. Beni oldukça etkilemişti.: "Soraya`yı (Süreyya`yı) Taşlamak". İran`da küçük bir köyde zina yapmakla suçlanan bir kadına, köyün erkekleri tarafından nasıl zulmedildiği anlatılıyor. Biraz içiniz daralabilir ama kesinlikle çok etkileyici bir film.

https://www.youtube.com/watch?v=JYlcIlOxA3s
bunu hemen izleyeceğim sis 

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2022 Per 19:07:56sohbet oyun linki

"Düşünme hakkınızı saklı tutun çünkü yanlış da olsa düşünmek hiç düşünmemekten iyidir.”

Hypatia

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir