ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Mart 2024, Cuma 11:10   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Avrupa birincisiyiz!
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2022 Çar 16:21:47      Avrupa birincisiyiz!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Türkiye, organize suçta Avrupa birincisi oldu!

"AKP Türkiye’si organize suç endeksinde Avrupa’da birinci, dünyada ise 4’ncü oldu.

“İnsan kaçakçılığı” ve “silah ticareti” kategorilerinde de birinciliği kimseye kaptırmayan Türkiye, “devlete ilişik suç aktörleri” kategorisinde ise ikinci sırada yer aldı.

Vahim tablo suç örgütü lideri Sedat Peker’in AKP iktidarıyla derin devlet ilişkisini dair ifşaatlarını bir kez daha gündeme getirdi."

https://boldmedya.com/2021/10/14/turkiye-organize-sucta-avrupa-birincisi-oldu-ahmet-umit-suc-romani-yazmaya-devam-dedi/

speiderist

speiderist resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2022 Çar 19:20:59sohbet oyun linki

Beni güldürdünüz ya RMC Allah da Sizi güldürsün:)

Neden mi buyurun birlikte inceleyelim.

İlk 10` da hangi Ülkeler var bir bakalım;

1. Kolombiya (7.76), 
  2. Myanmar (7.59), 
  3. Meksika (7.56), 
  4. Nijerya (7.15), 
  5. İran (7.10), 
  6. Afganistan (7.08), 
  7. Irak (7.05), 
  8. Orta Afrika Cumhuriyeti (7.04) ve 
  9. Honduras (6.98).
Türkiye`nin durumda belirtiğiniz gibi DÜNYA`da  (6.89) puanla 12. sırada.

Suriye nerde? Hani Rusya? veya Pakistan? Yazmazsam olmaz Hindistan :)

ÇİN`i yazmazsam bana kızacak çok kişi var.

Hani "mafya" diyince akıllara gelen İTALYA nerde:) Arnavut da unutulmamalı değil mi :) Ermenistan?

Çalıntı araba satın alınacak  akla gelecek ülke desem  size Bulgaristan veya Gürcistan gelmiyor mu aklınıza.

Say say bitmez ülkeler. Ama Ülke adı yazmadan devam edim.

İRAK savaşında ölenlerin milyonları aştığı bir ortamda acaba o ölenlerin organlarını nereye gitti? Organ mafyası...

Veya Avrupa kaybolan mülteci çocukları nereye koyacaksınız...

Yada Afganistan`da üretilen yasaklı maddeleri Avrupa ülkelerinde dağıtanlar kimler?

Yada yıllarca süren savaşlarda el atından silahları kimler üretip yolluyor.

Mesela Suriye`de ki Terör gruplarına binlerce TIR malzeme yollayanlar kimler...

Veya NY`da günde kaç kişi öldürülüyor acaba? (İstanbul`a göre 15-20 kat daha fazla)

Yazılacak çok şey var.

Rusya`nın saldırmasıyla kaçan İnsanlar için MÜLTEVCİ bile diyemeyen bir Avrupa`nın "Yoğurdum ekşi" demesini beklemek zaten saflık olurdu.

Şu cümleyle yazımı sonlandırim.

Bir kişiyi öldürürsen KATİL olursun ama milyonları öldürürsen KAHRAMAN olursun...

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Mar.2022 Çar 20:09:50sohbet oyun linki

Aglanacak halimize guluyorsun sipaydiiir.

Al bak Suriye bile bizden bir sira daha asagida.

Italya 53. Hindistan 64.

Senin aklindaki gibi ulke algilari ile yapmiyorlar adamlar siralamalari; Sicilya mafyasi kotudur, Bulgarlar cok araba calar vs.

Adamlar verilere dayanarak belli kriterler uzerinden yapmislar siralamayi.

Bu adresten raporun tamamini indirip, kriterleri de gorebilirsin.

https://ocindex.net/rankings?f=rankings&view=List

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Mar.2022 Per 03:25:37sohbet oyun linki
Adamlar organize olamıyor diye bizim mi suçumuz sis?

HoKKaBaZ

HoKKaBaZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Mar.2022 Çar 03:02:11sohbet oyun linki
speiderist :

Beni güldürdünüz ya RMC Allah da Sizi güldürsün:)

Neden mi buyurun birlikte inceleyelim.

İlk 10` da hangi Ülkeler var bir bakalım;

1. Kolombiya (7.76), 
  2. Myanmar (7.59), 
  3. Meksika (7.56), 
  4. Nijerya (7.15), 
  5. İran (7.10), 
  6. Afganistan (7.08), 
  7. Irak (7.05), 
  8. Orta Afrika Cumhuriyeti (7.04) ve 
  9. Honduras (6.98).
Türkiye`nin durumda belirtiğiniz gibi DÜNYA`da  (6.89) puanla 12. sırada.

Suriye nerde? Hani Rusya? veya Pakistan? Yazmazsam olmaz Hindistan :)

ÇİN`i yazmazsam bana kızacak çok kişi var.

Hani "mafya" diyince akıllara gelen İTALYA nerde:) Arnavut da unutulmamalı değil mi :) Ermenistan?

Çalıntı araba satın alınacak  akla gelecek ülke desem  size Bulgaristan veya Gürcistan gelmiyor mu aklınıza.

Say say bitmez ülkeler. Ama Ülke adı yazmadan devam edim.

İRAK savaşında ölenlerin milyonları aştığı bir ortamda acaba o ölenlerin organlarını nereye gitti? Organ mafyası...

Veya Avrupa kaybolan mülteci çocukları nereye koyacaksınız...

Yada Afganistan`da üretilen yasaklı maddeleri Avrupa ülkelerinde dağıtanlar kimler?

Yada yıllarca süren savaşlarda el atından silahları kimler üretip yolluyor.

Mesela Suriye`de ki Terör gruplarına binlerce TIR malzeme yollayanlar kimler...

Veya NY`da günde kaç kişi öldürülüyor acaba? (İstanbul`a göre 15-20 kat daha fazla)

Yazılacak çok şey var.

Rusya`nın saldırmasıyla kaçan İnsanlar için MÜLTEVCİ bile diyemeyen bir Avrupa`nın "Yoğurdum ekşi" demesini beklemek zaten saflık olurdu.

Şu cümleyle yazımı sonlandırim.

Bir kişiyi öldürürsen KATİL olursun ama milyonları öldürürsen KAHRAMAN olursun...

Aslında tek tek cevap verecektim iddialara, ama tembelim. Biraz doğru biraz yanlış/eksik bilgiler var sanırım burada. Ha bi de Türkler duygusal insanlardır, o yüzden hemen alınganlık yapıp ateşli bir şekilde gerçekleri reddedebilir. :))

Neyse, öncelikle speiciğim, bu başlık Avrupa ile alakalı. Dolayısı ile RMC’nin burada yaptığı iş sadece elçilik. Var olan gerçek bir bilgiyi bizimle paylaşmış. Haberde dünya sıralamasından özellikle bahsetmemiş olunulması Türkiye’yi lider ülke yapma telaşından ötürü olabilir. Ama rakamlar gerçektir. Kaynak: https://ocindex.net/

Kaynağa giden verilerin azlığı, çokluğu burada ön planda. Alınmaca gücenmece yok. Kaynağa göre Fas daha güvenli birçok ülkeden. Ama gider misin desen gitmem. Hele ki bir kadının akşam dışarıda yürümesi Fas’ta imkansıza yakın. Sakarya’dan hallice diyeyim size...

İtalya deyince akla mafya gelir kısmı biraz über olmuş. Şahsen benim aklıma seksi kızları gelir. :) Almanya dediğimizde aklına Hitler geliyor muhtemelen o zaman. Oysa benim aklıma kurallar ülkesi, ve € gelir. Her neyse, 50-60 yıl öncesiyle bugünü yargılamak doğru değil sanki. Diğerine gelirsek; Ermenistan’da yaşamadım, ama Azerbaycan’dan farkı yok mental açıdan. Her ne kadar kanımız canımız desek de Azerbaycan bazı açılardan Bulgaristan gibi. Bulgaristan yabancılara gaddarlığıyla bilinir her yerde malum. Biz Türkiye Türkleri biraz daha empati sahibiyiz ve ah diyen düşmanı bile olsa acıyabiliyoruz ama Azerbaycanlı arkadaşlar biraz vahşi. Sovyetler Birliği’nin asimilasyon çalışmaları sonucu bu hale geldiklerini düşünüyorum. Ermanistan da aynı disiplinden gelme zaten. Rusya, Suriye, Hindistan, Pakistan gibi ülkelere değinmiyorum. Nedenleri kaynakta hepsi yazıyor zaten her ülke için tek tek. Tekrar etmiş gibi olacağım yoksa.

Ha bu arada Avrupa’da dağıtılan Afgan ürünleri neymiş mesela? :D

Özetle bu puanı çok da şeetmemek lazım. Puanın düşüklüğü ve yüksekliği o ülkenin güvenli olmasını çok da alakadar etmiyor. Ayrıca Avrupa’nın kendini kayırdığı falan da yok bu kaynakta. Dediğim gibi Afrika ülkeleri bile Avrupa’dan daha güvenli çıkar puanlara bakarak düşünürsek. 

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Mar.2022 Sal 00:23:45sohbet oyun linki
https://youtu.be/C7fenE3ew84

Sebepsiz! Artık bu hale geldik. Geçtiğimiz aylarda yine sebepsiz, sırf canı istedi diye gencecik bir kızımızı da samuray kılıcı ile doğramışlardı. Peki bu haberi izledikten sonra yarın hangimiz sokakta tedirgin olmadan yürüyebilir?
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir