ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Nisan 2024, Salı 13:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bizim Hikayemiz...
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

eLoNMusK

eLoNMusK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2022 Cmt 18:23:00sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Sezon sonu mu:D

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Tem.2022 Cmt 18:50:36sohbet oyun linki

esinpiri

esinpiri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Nis.2023 Cmt 22:42:46sohbet oyun linki

"kızım sakin ol, kızım sakin ol, alt tarafı bir prens.. ay pardon ne prensi.. bir adam"  telkinleri içerisindeyken birden kendini karanlığın içerisinde buldu Handan. 

Karanlıktan hiçbir şey göremiyordu. Panikle birlikte aniden kalp ritmi yükseldi. O anda gözleri ve ağzındaki baskının  oluşturduğu rahatsızlığı hissetti. Bir yandan da birbirine değen el bileklerinin etrafını çevreleyen bir acı hissi oluştu. Bacaklarını hareket ettirmeye çalışıyordu ama hissedemiyordu. Bir yandan bağırmaya çalışırken, kendi sesini bastıran bir motor sesi duyuluyordu. Bir yere götürülüyordu ama bu ne ara olmuştu. Bir an sakin kamaya çalışıp en son ne yaşadığını hatırlamaya çalıştı. 

Zihni o kadar çok şeyle doluydu ki, hangisinin durumun netleştireceğini bilemedi. 

Sonra zihninde yankılanan "kızım sakin ol, kızım sakin ol, alt tarafı bir prens..” 

Sözleriyle zihninde canlanan, pazar yerindeki halini hatırladı ve bir yandan da zeminden yararlanıp gözünü kapatan bezi yere sürterek araladı. Kartal benzeri bir arabanın bagajında bir yere götürülüyordu. Bagaj camından yansıyan Şoför mahalinde hasır şapkalı biri vardı ve kol kısmından turuncu bir şey giymiş olduğunu görünce bir anda havaalanındaki gördüğü şeyler canlanmaya başladı zihninde. Havaalanındaki turunculu adam geldi gözünün önüne. “Kim bu? Amacı ne?” 

Sonra mp3 ünden dinledikleri geldi aklına ve Tekin! Tekin ne durumdaydı acaba?.. 

Mp3 ünde dinlediklerini hatırladığına göre Havaalanında, bavullarını alıp çıktığı zamana kadar hatırladıkları doğru olmalıydı ama gerisini hatırlayamıyordu. 

Zihninde o kadar çok şey vardı ki, Baygın kaldığı sürede sanki aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamıştı.  

Sonra aklına havaalanında tanıştığı Berkay geldi. “Bu kaçırılma olayında o da var mı acaba?” 

O sırada araba yavaşladı ve bir hangardan içeri girdi. Handan çok korkmasına rağmen sakin kalmaya çalışmanın onun için bir fırsat doğuracağını düşündü ve gözlerini kapatıp hala baygınmış gibi yapmaya karar verdi. 

Adam arabadan inerek bagaj kapısını açtı. Handan o sırada, uyanık olduğunu anlamaması için kalp ritmine hakim olmaya çalışıyordu. Adam Handan’ı kaldırıp omzuna koydu. O esnada Handan da göz ucuyla nasıl bir ortamda olduğunu anlamaya çalışırken iki kişinin daha olduğunu gördü ve hemen gözlerini yumdu. 

Hangarın köşesine doğru ilerledi ve Handan’ı yere indirdi. Dönüp diğer adamların yanına gitti ve İspanyolca tartışarak bir şeyler konuştular. 

Hangarın kapısı tekrar açıldı ve içerideki tartışma sesleri uzaklaşmaya başladı. Kurtulmak için bulabileceği bir şansı tekrar kaybetmek istemiyordu. Kapı tekrar kapandı ve Handan kimsenin kalmadığından emin olmak için bir süre daha gözleri kapalı şekilde bekledi. etrafta hiç ses kalmamıştı. yalnızca uzaklardan bir yerden motor sesi geliyordu. Handan tekrar gözlerini araladı ve uzun süredir hiç el değmediği için tozdan neredeyse tamamen kapanmış olan camların ufak bir kısmından sızan güneş yüzüne geliyordu. bir yandan kendisine ne olacağını düşünürken, diğer yandan da eğer geceyi burada geçirecek olursam bu camlar bir fırsat olabilir diye düşündü.
bir yandan bağlı ellerini çözmeye çalışırken diğer yandan telefonu hala montunun cebinde mi diye bakmaya çalışıyordu.
montunun cep kısmını parmaklarının ucuyla hissettiği anda birden büyük bir gürültü koptu. o esnada Handan gözlerini yumarken yüzüne doğru bir parlama oldu  ve  kulağına cam sesleri gelmeye başladı
Handan çok  korkmuştu ama uyanıl olduğunu belli etmemek için bu durum karşısında sakin kalmaya çalışıyordu.  gözlerine o kadar yoğun bir ışık vuruyordu ki, gözlerini açabilecek olsa da o ışık yüzünden bir şey göremeyecekti. sonra bir ses geldi ve gittikçe netleşen ayak seslerinden birinin ona doğru koştuğu belli oluyordu.
handanın kalp ritmi gitgide daha fazla arttı ve  en iyi ihtimalle kendini savunmak adına ayaklarını savurmak için kendini hazırlamaya çalıştı.
ayak sesleri gittikçe yükseldi ve tam yanına geldiği esnada "Handan" diye bir ses duydu ve istemsizce gözlerini açtı ve güneşin etkisiyle kısık şekilde bakmaya çalıştı.
ses bir yerden tanıdıktı ama çıkaramadı. o sırada gelen kişi güneşin önüne doğru geçti ve 
"iyi misin?
 ben Berkay.  Ne oldu böyle? 
bu adamları tanıyor musun?"  dedi.
Handan " Be- Berkay, bileklerim acıyor"
Berkay" afedersin,  hemen açıyorum" diyerek arkasındaki iplere doğru yönelince güneş tekrar Handan`ın  gözlerine vurmaya başladı.
handan gözlerini yumdu ve o sırada " beni nasıl buldu ki?" diye düşündü. bir oyuna mı geliyorum acaba?
o sırada Berkay. ellerini açarken, " acele etmeliyiz adamlar uzaklaştı ama ne kadar zaman sonra geleceklerini bilmiyoruz" dedi.
o sırada elleri açıldı ve Handan doğrularak biraz şüpheci bir tavırla "peki sen beni nasıl buldun? ben arabaya nasıl bindim?" dedi.
Berkay ayaklarını da açmıştı ve kolundan tutup kaldırarak. "seninle ayakta konuşuyorduk hatırlamıyor musun? 
o sırada bir bağırtı gelmişti hani? bir kadının çantasını çalmış adam kaçıyordu, ben de sonra peşinden koşup yakaladım ve çantayı sahibine teslim ettim. sonra geldiğimde sen orada değildin. pazarı üç kez baştan sona kontrol ettim, hatta Handan diye seslendim ama bulamadım. gittiğini zannettim."
bir yandan handanın kolunda camın olduğu bölgeye doğru yürüyorlardı.
Berkay "seni bulamayınca ben de otoparkların oraya gittim ve tam arabama binmek üzereydim kl.."

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Eki.2023 Pzr 19:50:23sohbet oyun linki
Sonuç
Yoksa earth quik mi

virtualpinV0

virtualpinV0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Şub.2024 Pzt 22:06:13sohbet oyun linki
https://www.youtube.com/watch?v=kYFk0MBTE7w

virtualpinV0

virtualpinV0 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Şub.2024 Per 02:08:17sohbet oyun linki
https://www.youtube.com/watch?v=6_rjFkYtmXo
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir