ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
25 Nisan 2024, Perşembe 06:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bizim Hikayemiz...
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

RMC

RMC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2022 Cmt 20:38:15sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

"Tamam..." diye kesti Nisan. "...sonra anlatırsın. Biraz daha burda oturursan iyice kafayı yiyeceksin. Çıkıyoruz!"

"Ama..." 

"Amasız fakatsız." derken Nisan, çoktan Handan`ın gardırobuna ulaşmış, kıyafetlerini kurcalıyordu.

"İyi de nereye?" diye çaresizce sordu Handan, suratına fırlatılan Gucci mini  siyah elbisesini düzeltmeye çalışırken. Arkadaşının kararlılığına teslim olmuş, yıllardır giymediği elbisesinin içine girip giremeyeceğini düşünmeye başlamıştı bile.

"Havai fişekleri duymuyor musun?? Büyük Kulüp`de açılış var oraya gidiyoruz, Tekin orada bizi bekliyor." 

Tekin`in adını duymak birden içini rahatlattı. Tekin`i ne zamandır görmediğini farketti. Tekin; `güvenli liman`ı, ne zaman arasa yanında olan sakin, itidalli, anlayışlı arkadaşı. Az ağlamamıştı omuzunda.

Bir çırpıda giyindi, kızıl saçlarını dağınık bir topuzla arkada topladı. Rujunu sürdü ve Bottega Veneta clutch`ına attı. İyi fikirdi Tekin`i görmek, onunla bu konuyu konuşabilirdi, ne de olsa bir antropologdu Tekin, onu yönlendirebilirdi. 

"Haydi hazırım, inelim" derken yapmış olduğu kuş çizimini de çantasına sıkıştırıyordu.

Caddeye indiklerinde esen serin ruzgarla ürperdi, daha mı kapalı bir şey giyseydi? Bunun için çok geçti, Nisan bir taksi çevirmişti bile. 

"Ahh balkon kapısını açık bıraktım." diye söylendi. 

Nisan umursuzca "Bişi olmaaaz." diye mırıldanırken, taksi çoktan yola koyulmuştu.

(siscim, brocum biraz ürün yerleştirme yaptım ben, Gucci mucci, belli mi olur sponsorluk falan alırız 

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Mar.2022 Cmt 22:53:39sohbet oyun linki
Reklam arası! Ahahahahahahahahah.... reklam yasaaaaak!

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2022 Pzr 13:20:38sohbet oyun linki
Sis burası hangi memleket? Fotoğrafçılıkla Bottega Veneta clutch kullanıyorsa, ben o memlekette yaşamak istiyorum 

esinpiri

esinpiri resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Mar.2022 Pzr 22:34:22sohbet oyun linki

Nisan, sol tarafına baktığında Handan`ın camdan dışarı dalıp gittiğini gördü. Sıra dışı bir şeyler olduğu belliydi. Nisan, yol boyunca  keyfini yerine getiririm diye düşünse de, daha sonra Tekin ile bunun daha kolay olacağını, O`nu görünce en azından zihnindeki düşüncelerden biraz uzaklaşacağını düşündü.

Bir yandan, biz en son ne zaman doyasıya eğlendik, güzel vakit geçirdik; bu ruh halindeki geçiş ne zaman oldu, acaba ben mi fark edemedim diye düşünürken, o`da yol boyunca Handan`ı izledi.

Varmalarına az kalmıştı ki, Nisan telefonu eline aldı ve Tekin`in numarasını çevirdi. Tekin, telefonu açar açmaz, geldiniz mi? diye sordu. Nisan, neredeyse...  ama ufak bir değişiklikle; biz Handan’la önce yemek yiyelim diye düşündük. Handan duyunca bir anda döndü ve Nisan’la göz göze geldiler, Handan onaylar şekilde gözlerini kısarak tekrar dışarıya bakmaya devam etti.

Nisan, arkadaşını bu kadar derinden etkileyen bir durum varken, lafını ağzına tıkarak eğlenmeye  götürmekle kendini, sanki  sıkıntısına kayıtsız kalmış gibi hissetti.

Handan` ı hayatında ilk kez böyle gördüğü için, o an krizi yönetmek adına böyle bir tepki vermiş olsa da;  yoldaki süreçte, gerçek anlamda arkadaşının yanında olmanın bu olduğunu düşünmüştü.

Tekin telefonun diğer tarafında;  evet, yemek yiyeceğiz zaten burada dedi.

Aaa... sen bilmiyor musun? Handan gürültülü yerde yemek yiyemez diye bir cevap geldi telefonun diğer ucundan. Tekin bu sözden, özel bir durum olduğunu anlayıp, peki o zaman bizim her zamanki restoranda buluşalım, duruma göre tekrar buraya geçeriz dedi.

Nisan telefonu kapatırken Handan dışarıya bakmaya devam etse de, derin bakışlarının yerine, daha tebessümlü bir bakış geldi.

Restorandan içeri girdiklerinde Nisan elini fazla kaldırmadan lavaboların olduğu bölümü işaret etti. İçeri girdiklerinde Handan’ın apar topar toplandığı belli olan saçını düzenleyip, yüzünü avuçlarının arasına alarak gözlerinin içine baktı. Gayet iyisin, hadi bakalım dedi. Ellerini yıkayıp çıktıklarında Tekin hazır bir masada oturuyordu.

Handan ve Nisan o yöne yürürken o da yerinden kalktı ve onlara doğru yaklaştı. Nisan: Sen ne ara...  derken; Tekin, baktım siz çok acıkmışsınız, kapatır kapatmaz arayıp siparişleri verdim ben dedi. Eğer başka bir sürpriziniz yoksa, siparişleri ben her zamanki gibi verdim dedi bir yandan tebessüm ederek.

Handan`ın iskender kebap sevmesinden, Nisan`ın Beyti sevmesinden, kimin nerede oturacağı belli oluyordu.

Tabakların yerlerine göre Nisan ve Tekin karşılıklı olarak masanın dış tarafında, Handan ise Nisan`ın yanında, cam kenarına denk gelmişti.

Tekin, kendine de her zamanki gibi kaşarlı-kuşbaşılı pide söylemişti.

Masaya otururken, anlatın bakalım,  yine neler çeviriyorsunuz? derken gülüştüler.

Nisan: aslında bugün Handan`la daha erken buluşacaktık fakat Handan uyuyakalınca evine gitmek zorunda kaldım dedi.

Tekin kaşlarını  kaldırdı ve şaşkınlık ifadesi ile birlikte  Handana doğru döndüler. Handan çoktan yemeye başlamıştı bile.

gözleriyle yavaşça sağına doğru baktı ve  siz devam edin anlamında  elini sallayınca tekrar gülüşmeye başladılar.

Handan bir yandan gülerken, bir yandan da ağzını kapatıp ağzındakini yutma çabasındaydı. Canı sıkkın olduğu zamanlarda iskender yiyen biri olarak, elbette bu yemek olayından daha iyi bir fikir olamazdı. Keyfi bir süreliğine yerine gelmişti.

Gülüşmeler azalırken, Handan`ın konuşmasına tek mani ağzındaki lokmaymış gibi bir anda yutarak "ben ispanyaya gidiyorum" dedi.

Tekin, ikisinin gözleri arasında gidip gelerek, benim bilmediğim bir şey mi var? Dedi.

Nisan: Tekin, aslında bunun için buraya geldik. Handan`ın bir şeylerden dolayı kafası karışık ve yardımımıza ihtiyacı var. Bana bazı tesadüflerden bahsetti ve sanıyorum devamı da var dedi. Handan bu sırada çantasından yazmayı çıkardı ve tekine uzattı.

Tekin; bu, bu...

Senin meşhur Anser değil mi? Sen böyle şeylerle uğraşıyor muydun?

Durgun bir ses tonuyla, Ananemin dedi Handan. Üzerimde bir yandan suçluluk duygusu var ama bir yandan da şu iki gün hayatımın dönüm noktası gibi adeta. Bilmediğim o kadar çok şey öğrendim ki bu süreçte, rastlantıların ve bileşiklerinin hayreti içerisinde gidip geliyorum dedi.

Tekin, meraklı  bakışlar içerisinde Handan’ın sözlerini zihninde doğru yerlere oturtmaya çalışırken; bu suçluluk duygusu da ihmal ettiğin düşüncesinden mi geliyor? diye sordu.

Hayır... dedi Handan. Bu işleme ananeme ait. Ve evet, bu hakkında konuştuğumuz Anser..  

Burada ne işi olduğunu ben de bilmiyordum, taa ki düne kadar.  Telefonla Anneme sordum ama onun da bu konu hakkında bir bilgisi yoktu. Bu cevabı ancak ananemin yadigar sandığını açarak bulabileceğimi umuyordum.  Üzerine çok titrediği sandığı olduğu gibi saklamak isterdim elbette ama artık bu hatıraları değerli yapan şey zaten bizim varlığımız diye düşündüm Dedi.

Bu esnada herkes yemekleri unutmuş Handan’ı seyrediyor, O’ da bir yandan dalgın bakışlar içerisinde anlatırken, parmak uçlarıyla tuttuğu çatalıyla yemeğini kurcalıyordu.

Çatalı birden bıraktı ve  dönerek “ sizinle bir şey paylaşacağım ama aramızda kalsın” dedi. İkisi de, peşinden gelecek şeyi beklerken gözlerini kırpmamacasına odaklandı ve Tekin, başka ne olabilir ki anlamında başını hafifçe sağ tarafa yatırdı. Nisan’da söyle hadi, Bizi meraktan çatlatma dedi.

Handan, Nisan’ın gözlerine bakarak Anser var ya, antik bir tarağın üzerine işlenmiş halini ananemin sandığında buldum dedi.  

Nisan kendini geriye çekerek, ne! Ne işi var orada? Dedi. Tekin de, bu anlattığın bir rüya falan değil dimi diye doğrulmak istedi.

Handan dönerek, bu halım size ne olduğunu düşündürüyorsa o... diye cevap verdi.

Birkaç saniye herkes sessiz kaldı.  Sandıktan bir sürü mektup çıktı. dedem, anladığım kadarıyla anser den başka bir isimle bahsediyor. büyük dedemin araştırmasını tamamlamaktan, bunun için çok uğraştığından bahsediyor. Hatta bu konuda hiyeroglif çevirileri olduğundan, ama onları bulmak için arkadaşına ulaşmadığından bahsetmiş.

Böylelikle Ananemin de bu alanı seçtiğimde neden hem gönülsüz, hem de duygulu olduğunu daha iyi anladım dedi.

Gözleri birden yukarı kaydı Handan’ın. Şef garson, konuşmanın arasında gelmiş, isteklerini sormak için cümlesinin bitmesini beklerken Handan’ın anlattıklarına kapılmış vaziyette duruyordu. Bir anda üçünün birden yüzüne baktığını görünce silkelenip,  Şeyy... E-efendim bir isteğiniz var mı diye soracaktım, bölmek istemedim dedi. Tekin hayır anlamında elini kaldırınca, kafasıyla onaylayıp uzaklaştı.

Tekrar Handan’a odaklandılar. Mektuplardan biri beş sene önce gelmiş. Büyük dedemin orada kalan arkadaşının çocukları, o‘nun adına yazmışlar. Arkadaşının çok yaşlandığından ve ölmeden emaneti teslim etmek istediğinden bahsetmişler...

HurrosH

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2022 Pzt 02:20:09sohbet oyun linki
"Emanet mi" diye çıkıverdi senkronize bir şekilde Handan`ı dinleyen iki arkadaşının da ağzından. Nisan`ın gözleri meraktan faltaşı gibi açılmış bir halde "Kızım ister misin sana 12 bin küsür yıllık bir emanet bıraksınlar?" Tekin üst dudağının sol kıyısını yukarı doğru bükerek alaylı bir tebessümle "Daha neler! Hanımlar, farkında mısınız bilmem ama, iyice şu meşhur diziye bağladınız. Simgeler, çizimler, gizemli anneanne sandıkları... yok bir de şimdi anneanne geçmişten bu güne silsile yoluyla uzanan şifacı bir kadındı falan demeyeceksiniz değil mi?" Handan,Tekin`in lakayıt ifadeli cümlelerine, elindeki çatalı ara ara tırtıkladığı ezme tabağına sert bir şekilde bırakırken, gözlerine attığı donuk ve ciddi bir bakışla tepki verdi. Aynı hışımla Tekin`in elinden yazmayı da çekip dizlerinin üzerine koydu.

Masaya bir süre sessizlik hakim oldu. Handan, kendisinin bile anlayamadığı bu gizemi, arkadaşlarının da hemen anlamalarını beklemenin haksızlık olacağını düşündü. Daha sakin ve ılımlı bir ses tonuyla; "Bakın!.. bu durum size tuhaf geliyor olabilir. Ben bile işin içinden çıkamıyorken hele... belki anneannem yaşıyor olsaydı herşey çok daha kolay olacaktı. Annemi az-çok bilirsiniz... ne anneannemin hatırlarına sahip çıktı, ne de anneannemle fazla hatırası oldu. Zaten annemin ilgisizliğinin sonucu bu kucağımdaki yazma. (Kucağındaki yazmayı sağ avcunun içine yarım-yamalak toparlayarak elini havaya kaldırıp silkeledi ve devam etti) Mektupların son birkaç tanesinde tuhaf bir şekilde babamın da ismi geçiyor. Biliyorsunuz... ben babamı hiç tanıyamadım. Annemin ve anneannemin anlatımları, birkaç fotoğraf ve babamın muzisyen olduğu dışında çok şey bilmem. Ha bir de Hırvat olması vardı tabii... Babamın bu insanlarla ne işi vardı, benim babam gerçekte kimdi, merak ediyorum." derin bir nefes alarak her iki arkadaşının da gözlerine gidip geldi bakışlarıyla. 

Sahiden de hiç bahsedilmezdi Handan`ın babasından. En azından Nisan ve Tekin,  Handan`ın babasının müzisyen olduğu yönünde küçük duyumlar haricinde bilgi sahibi degillerdi. Aslında enikonu düşünmeye gerek de yoktu; Handan`ın geçmişi didikleme çabasını. Anlamaya çalışmak, yadırgamaktan daha kolaydı hem... "Peki... nereden başlıyoruz o halde? Seni yalnız başına İspanya`lara yollayacağımı düşünmemiştin herhalde?" dedi Tekin; masanın üzerinde, avucunda yazmayı sımsıkı tutan elini kavradı Handan`ın. 

RMC

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2022 Pzt 22:44:05sohbet oyun linki

Tam giyindik çıktık partiye gidiyoruz, aaa bi baktım kebabçıya sokmuş Esin yine. 

Gucci mini elbisesiyle iskender yerken buldu kız kendini. Tek keyfi iskender yemek olan bi kız yaptınız :))))

Teessüf ediyorum esin yani :)

Arkadaşlar biraz action`a geçelim artık yaa, otur otur konuş konuş.

Ne demişler...

A little less conversation, a little more action, please 😉

esinpiri

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2022 Pzt 23:02:02sohbet oyun linki
Kızın bedeni giymiş ama bu günlük ruhu giymemiş Rmc  :D
İskenderi sevdiren ben değilim yapacak bir şey yok 
bir de bu halde eğlenebilir mi  ondan emin değilim ama  kalem sende o zaman direk oraya geçiş yapabilirler kapıyı kapatmadık :D

RMC

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2022 Pzt 23:38:47sohbet oyun linki

Geç kaldık geç, ayrıca o İskender göbeğiyle dans mı edilir şimdi 😆

Neyse artık İspanya`ya kaldı bizim action.

Sana güveniyorum Lal 😃

esinpiri

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.Mar.2022 Pzt 23:54:54sohbet oyun linki

Teessüf ederim iki çatal aldı sadece... o kadarını hesaplamadan yazmadık elbette ama iki  çatalda göbek yapan bünyesi varsa bir şey diyemem   😃

bir de  eğlenceye girdi - çıktı yapıp geçiştirmedik bak, şimdi geniş geniş eğlensinler 

(gürültülü ortamda konuşmayı kafa kaldırmaz zaten) 😃

HurrosH

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Mar.2022 Sal 00:54:44sohbet oyun linki
RMC :

Tam giyindik çıktık partiye gidiyoruz, aaa bi baktım kebabçıya sokmuş Esin yine. 

Gucci mini elbisesiyle iskender yerken buldu kız kendini. Tek keyfi iskender yemek olan bi kız yaptınız :))))

Teessüf ediyorum esin yani :)

Arkadaşlar biraz action`a geçelim artık yaa, otur otur konuş konuş.

Ne demişler...

A little less conversation, a little more action, please 😉

Kızın baba ortada yok, bir de üzerine Hırvat.  Hareket gelsin diye Prag mrag girelim diye. Yalnız kız çok renkli bir kişilik oldu. Gucci, iskender kebap, arkeolog... konu Ankara-Dışkapı pavyonlarına kadar uzanırsa şaşmam yani. Hırvat baba Dışkapı Milenyum Pavyonu`nda saksafon çalıyormuş. 
CC sohbet icin buraya
 <<12345 678910>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir