ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 21:34   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   Bizim Hikayemiz...
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

HurrosH

HurrosH resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 11:57:06sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Aaaa... ayıp ama! Bu topluma maâl olmuş, hepimizin hikayesi. Tabii ki yazacaksınız, yazacağız Crotch Bey(!) cim.  ters köşe yapmaya çalıştım da, Allahtan kızımız erenlere karışmış. Rüyasında ne görse çıkıyor.  Bu, Handan`ın erenlere, Tekin`in verenlere karıştığı, paranormal olayların nirvanaya çıktığı özgün bir hikaye. 

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 13:29:12sohbet oyun linki
HurrosH Hanım..

Geçiş olmamış, önceki partlarla irtibatsız olmuş ve en önemlisi bir önceki partın yarım bırakıldığı yerden devam edilmemiş. Tabiki bunlar benim eleştirim ..

Yineliyorum uzun partlar gerekmedikçe kullanılmamalı bence. Benim fikrim bu yönde.. 

Crotch

vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 13:39:26sohbet oyun linki
LaL :
Dur Ahmet, kimse Berkay`a bir şey yapamaz : 

Tezgahtar, parmaklarıyla rakamları işaret etmeye çalışırken, sürekli: "no english, treinta y cinco euro,  treinta y cinco euro" diyordu. Handan kendi kendine söylendi, "ya Dünyada İngilizce bilmeyen adam kaldı mı? İnanamıyorum ya" diyerek o da parmaklarıyla tezgahtara rakamları işaret etmeye çalışıyordu ki, arkadan tok ve kendinden emin bir ses tonuyla: "35 Euro" dendiğini duydu. Handan "oh be" dedi ve kendisine yardım eden kişiye teşekkür etmek için hızla döndü: "Çok teşekk-" Handan donmuştu, cümlesini tamamlayamadı. Bu oydu. Evet bu oydu. Ölmüş anneannesi gelip ona yardım etse bu kadar şaşırmazdı. Sesin sahibi genç adam, Handan`ın heyecan ve şaşkınlığını fark ederek, bu garip anı biraz olsun hafifletmek için tekrar etti: "35 Euro". Handan "te-te-teşekkür ederim" diye ancak kendisinin duyabileceği bir ses tonuyla teşekkür etti. 

Bu bir tesadüf olmazdı. Her şey metafizik bir hal almaya başlamıştı, yoksa aklını mı kaçırıyordu? Daha İspanya`ya gelme sebebi olan o kuş figürünü tarağın üzerinde görmenin şokunu atlatamadan, rüyasındaki aynı adam - evet aynı adam - şu anda tam karşısında onunla konuşuyordu. Uzun boylu, atletik vücutlu ve dalgalı saçlı bu adamın gözlerindeki yumuşak ve içtenlik dolu ifadesi, etkileyici ses tonuyla kanlı canlı karşısındaydı. Handan "ço-çok özür dilerim, ben sanki sizi birine çok benzettim, o yüzden böyleyim yo-yoksa ben kuş için gelmiştim.... " Handan söylediklerini kendi kulaklarının bile duymasını istemiyordu, içinden "kızım o ne demek yaaa, kuş için gelmiştim mi? offf Handan gerizekalının tekisin offf..". Genç adam Handan`ın bu sözlerine gülümsedi. Gülümseyince aralanan dudaklarından gözüken inci gibi tertemiz bembeyaz dişleri, Handan`ın neredeyse gözünü alıyordu. Handan sakin olmak için bir taraftan kendini cimcikliyor bir taraftan da iç telkin sistemini çoktan çalıştırmıştı "kızım sakin ol, kızım sakin ol, alt tarafı bir prens.. ay pardon ne prensi.. bir adam" Handan`ın iç telkin sistemi bile iflas etmişti... 

(Ahaha gençken çok Jackie Collins romanı okumuştum, oralardan da çook hafif bir üfürüm gelsin istedim 

Yok gerekirse Berkayıda öldürürüzde bağlantı beni tatmin etmedi  
2 önceki partta uçaktan iniyor Handan, telefondaki sesli mesaj sonra konu oluyor. HürrosH un partta mevzu rüyada ve uçağın içinde geçiyor 

Neyse zaten Handan daha çok çekecek benden beklemedeyim 

HurrosH

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 15:08:41sohbet oyun linki
Crotch :
HurrosH Hanım..

Geçiş olmamış, önceki partlarla irtibatsız olmuş ve en önemlisi bir önceki partın yarım bırakıldığı yerden devam edilmemiş. Tabiki bunlar benim eleştirim ..

Yineliyorum uzun partlar gerekmedikçe kullanılmamalı bence. Benim fikrim bu yönde.. 

Pek kıymetli Crotch Bey (!) Şimdi geçiş şöyle; bazı romanlarda, filmlerde dizilerde olaylar örgüsü normal seyrinden bir rüya veya bir hayal şekline gider. Esin`in yazdığı bölümün sonunda Handan uçağa biniyor, iniyor, hızlı bir şekilde ilerliyor olay örgüsü. Şimdi arada yaptığımız kulis değerlendirmelerini okumadığımızı düşünürsek, sadece hikaye bölümlerini ard arda okursak aslında o zaman bütünlüğü görürüz. Esin`in hikayesinde Handan uçağa binmesinden sonraki aşama, inmesi, takip edilmesi... senin hikayende Tekin`in vurulması, Berkay, Handan`ın stresi bunlar Handan`ın rüyasıydı.  Burda okuyucuya bir ters köşe yaptık bi nevi... yani benim yazdığım son hikayenin ilk başları zaten bunu ortaya koyuyor. Gelişme bölümünde alenen belli ediyor zaten Esin`in hikayesinin sonu ile senin hikayenin tamamen Handan`ın rüyasında geçtiğini.

Crotch

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 19:30:50sohbet oyun linki
HurrosH :
Crotch :
HurrosH Hanım..

Pek kıymetli Crotch Bey (!) Şimdi geçiş şöyle; bazı romanlarda, filmlerde dizilerde olaylar örgüsü normal seyrinden bir rüya veya bir hayal şekline gider. Esin`in yazdığı bölümün sonunda Handan uçağa biniyor, iniyor, hızlı bir şekilde ilerliyor olay örgüsü. Şimdi arada yaptığımız kulis değerlendirmelerini okumadığımızı düşünürsek, sadece hikaye bölümlerini ard arda okursak aslında o zaman bütünlüğü görürüz. Esin`in hikayesinde Handan uçağa binmesinden sonraki aşama, inmesi, takip edilmesi... senin hikayende Tekin`in vurulması, Berkay, Handan`ın stresi bunlar Handan`ın rüyasıydı.  Burda okuyucuya bir ters köşe yaptık bi nevi... yani benim yazdığım son hikayenin ilk başları zaten bunu ortaya koyuyor. Gelişme bölümünde alenen belli ediyor zaten Esin`in hikayesinin sonu ile senin hikayenin tamamen Handan`ın rüyasında geçtiğini.

Ben hikayeye okuyarak dahil oldum baştan sona öncelikle onu belirteyim. Bu kısımda sorun sizin yazdığınız partta 2 önceki parta müdahale edip olayın istediğiniz şekilde akmasını sağlamanız. Bu şekil gidecek olursak ben geriye dönüp Tekinin gay olma olayınıda editlerim. Benim bu hikayeden anladığım yazılanın devamının getirilmesi. Öncesine gidip düzenlemeler yapacaksak bu imece usulü olmaktan çıkar benim görüşüme göre. Öncesine gidip biyografi gibi bilgiler eklemek farklı bir konu ikisini karıştırmamak gerek. Flash back ile kaderi değiştirmek aynı şey değil bana garip gelen nokta bu. Ayrıca ters köşe olarak görmüyorum ben bunu ters köşe demek yanlış anlaşılmayı kullanmak demektir. İki seçenek sunarsınız birisi mevcut yazılan olur biriside ters köşeyi yapacağınız konu. Örnekle açıklamam gerekirse Tekin yerine bir ikiz kardeşi var vurulan o deseniz yada fiziksel olarak tekine benzeyen bir karakter vurulan deseniz bu ters köşe olabilir. Nisan üzerindende ters köşe yapabilirdiniz Nisanın rüya görmesi ve tekini vuruluyor görerek etkisinde kalıp Handana söylemesi gibi Tekinin telefonunun nisanda ne gezdiğide başka bir gizem ihtimali olur gibi çoğaltılabilir bana göre. Özetle zaman çizgisini kırmamak gerek Umarım kendimi ifade edebilmişimdir 

HurrosH

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2022 Pzt 20:10:30sohbet oyun linki
Valla bu hikaye herkesin. Sizler de bu noktadan alıp, istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz Crotch Bey(!)cim.  

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2022 Sal 11:31:39sohbet oyun linki
Ben de serseri bir kurşuna kurban gideceğim diye yazmaya çekiniyorum 

RMC, esinpiri, Daws ve herkes hadi siz devam edin

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Nis.2022 Sal 22:54:39sohbet oyun linki
(Esinpiri başlasin pardon Arkadaşlar baslasin ben coşarım :)) )
(Bu arada hikaye bizim katiliyorum lakin bundan sonra daha kısa anektodlar olsa makbule geçer zira benim kitap okuma alışkanlığım sıfır)

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2022 Pzr 19:58:38sohbet oyun linki
Kötü dediysek o kadar da değil yani zamaninda klasik edebiyat yazarlarini okumusluğum oldu. Esinpiri devam et lutfen bitmesin böyle .

LaL

LaL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip plus oyun sohbet linkivip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Haz.2022 Pzr 21:15:58sohbet oyun linki
evet Daws haklı. esinpiri lütfen devam et
CC sohbet icin buraya
 <<123456789 10>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir