ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

29 Mart 2024, Cuma 13:21   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> CC-Clubs > CC-Blog
forum sohbet oyun basliklari
   Chatcity Susturma ve Ban Kriterleri..
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

ccBlog

ccBlog resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2022 Cum 12:50:52      Chatcity Susturma ve Ban Kriterleri..sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
Öncelikle bildiğiniz gibi yeni Chatcity ile birlikte temiz bir sayfa açtık ve geçmişte hepimizin yaptığı hata ve pişmanlıkları geride bırakmak amacıyla, yeni bir başlangıç yapabilmek için eski Chatcity içerisindeki banlanan nickleri bir seferliğine sizlerin kullanımına sunduk.

Dijital ortamda maalesef ne kadar istemesekte sinirlerin gerildiği anlarda fevri davranıp kontrolü kaybetmek bazen kaçınılmaz oluyor. Bunu öngörerek ceza sistemini daha insana dair , yoruma açık hale getirerek ve töleranslı bir şekilde kullanmak amacıyla baskı yapmamak adına “Ajanlık†sistemi “ Gizli Ajanlık (PE) “ olarak değiştirildi.

Bu güncellemeler sonunda bazı zorunluluklar ortaya çıktı. Tölerans uygulamanın amacı kişileri kayırmak değil hatalarını tekrarlamayacaklarına inandığımız içindir. Uygulamalar uzun süredir devam ettiği için bir kalıp oturtuldu. Bazı kasıtlı hareketler ve tavırlar içinde olan kişiler defalarca uyarıldıktan sonra uyarıları dikkate almayıp devam ettikleri huzur bozan hareketleri için daha sert uygulamaya tabi oluyorlar. Unutmayalım ki Chatcity içindeki temel önceliğimiz huzur ve neşe dolu bir sohbet ortamı oluşturmak.

Her insanın hata yapabileceğini hatırlatarak bizimde hata yaptığımız anlarda mevcut iletişim kanalı yollarımızla bize ulaşıp hatalarımızı düzeltmemize yardımcı olmanızı temenni ediyor Huzurlu ve Neşeli Sohbetlerimizin olmasını diliyoruz..

ChatCity

CHAPO

CHAPO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2022 Cum 16:22:17sohbet oyun linki
Merhaba ccBlog,

Aslında düşünülen tamamıyla güzel niyeti, daha kişiselleştirmeyen toplumun bireylerini birleştirici ve ayrım gözetmeden, toplumsal alan yaratmak olduğunu düşünüyorum. 

Maalesef ki, önceden görevli olan insanların görev imajı ve kendi bilinirliğinin temelini diğer üyelerde örnek alarak.
Toplumsal daha öz verili davranarak kendileri de aynı şekilde görev almak için kişilik yapılarına bir nebzede olsa
önem ve şartlanma duyardı bu şartlanma kişinin karakterinde ve toplumsal davranışında level+ atlamasına neden olurdu.

Bu toplumumuzun her çalışmasında böyledir. Kamuda veya özel sektörde kişilere verilen unvan ve görevler kişilerde ki sorumluluk algoritmasını arttırır, bilinçlendirir. Yazımın başında söylemek istediğim eski chatcity`nin görev veya kuralları izahnameye gerek olmalı
ve naklen yayınlanmalı ve belirtilmeli, kişiler bu görevlere istihdam edilmeli, demek istediğim açık belli aslında, bitcoin düşer biz eski seviyesini ararız.
Gelen gideni aratır biz eskisini hatırlarız, iyi futbolcu takımdan ayrılır onun mevkisine futbolcu bulamayız.
Yapılması gereken kişilere açık sorumluluk ve diğer üyelerinde bu sorumluluğa ortak olacak adaletin ellerinde olmasını ve onlarında böyle sorumluluklara hazır konuma gelmesini sağlamak.

Selametle

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2022 Cum 19:59:21sohbet oyun linki
Ben, Erdem ve Pati 3 kişi 1 odada kendi kendimize konuşurken; PE diye adlandırdığınız görev aşkıyla yanıp tutuşan arkadaş ben ve Erdem`i susturduğundan beri PE seçilen arkadaşların çoğu (?) ChatCity içerisindeki huzur ve neşe dolu ortamı sağlamak yerine, gerçek hayattaki ezikliğini bir nebze unutup; egosunu burada şişirmek dışında başka bir işe yaramadığını ve sitede huzur sağlamak değil, aksine daha çok kaos yarattıklarını düşünüyorum.

Sistemin eskisinden tek farkı, profilde rozetlerin olmaması ancak eski rozetli ve rozetlilere yakın olanların "konsey üyesi" sıfatının altında toplanıp, faydalı düşünceler için tartışmaktan ziyade kek poğaça partisi yapmasından başka bir şey değil.

Uzun lafın kısası, ne sizler hatalarınızı düzeltmek için uğraşın ne de bu sitede kalan 3-5 kişinin ego delisi görev arkadaşlarınıza tölerans göstermesini bekleyin.

eKrAdReAm

eKrAdReAm resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Haz.2022 Cum 20:28:28sohbet oyun linki
Kadim dostum haifisch`e katılarak eklemek istiyorum;

PE`lik sisteminin tamamen yanlış olduğunu en baştan beri savunuyorum. Örneklemeler ile açıklayayım,

1- Diyelim ki bir ortamdasınız ve bir hata yaptınız. Hata yaptığınız anda ortamdaki ışıklar kapanıyor ve biri "şlappp" ensenize tokadı vuruyor. Sonrasında ışık tekrar açılıyor ve size vuranın kim olduğunu göremiyorsunuz. Ve bunun "uyarı" olduğunu söylüyorlar. Belki de size vuran ile sohbete devam ediyorsunuz. Böyle bir durum ile karşılaşsanız, "aaa uyarı için bana tokat attı" mı dersiniz? yoksa "bana vuranın ........." diye söylenir misiniz? İşte PE`lerin tam olarak yaptığı bu.

2- Bir ortamda bir eşyanız çalınıyor ve kimin yaptığını sadece o ortamın sahibi biliyor. Fakat sorulduğunda "prosedür" gereği kimin yaptığını söyleyemeceklerini ifade ediyor. Bu olayı bir düşünün. PE sizin zamanınızı çalıyor ve kim olduğunu bilmiyorsunuz ve hiç bir şekilde yönetici bunu size söylemiyor.

3-Trafiktesiniz, ve başka bir araç sürücüsü ile bir ihlal yüzünden tartışıyorsunuz. Ve adam size gelip tekme tokat saldırıyor. Ve sonrasında diyor ki "seni uyarmak için tekme ve tokat attım" Ne düşünürsünüz? "aaa uyarı için bana vurmuş amacı beni cezalandırmak değilmiş" deyip yolunuza devam mı edeceksiniz? Yoksa karşılık mı verirsiniz?

4- Bir mağazada alışveriş yaptığınızı ve kasaya gittiğinizde karşınızda kimsenin olmadığını sadece "parayı buraya bırakın" yazılı bir tabela gördüğünüzü düşünün. Bu sizin için iç açıcı bir tecrübe olur muydu? Tabi ki olmazdı, çünkü herkes karşısında aldığı hizmetin sorumlusu olarak birini görmek ister. Bir mahkemeye gittiğinizde hakim görmek istersiniz. Bir mağazaya gittiğinizde sorumlusunu görmek istersiniz, çay içmeye dahi gittiğinizde orada bir çaycı görmek istersiniz. Fakat yönetimimiz sağolsun bunların hepsinden bizi mahrum bırakıyor. Ben bir yanlış yaptığımda öncelikle "cezalandırılmak" değil "uyarılmak" isterim. Beni uyaranın kim olduğunu, hangi ünvan ile beni uyardığını, ve nasıl bir niyetle benimle iletişime geçtiğini bilmek isterim. Az önce de dediğim gibi biri beni anca konuşarak uyarabilir, tokat attığında bu uyarı değil cezalandırmak ve beni daha büyük bir yanlışa itmesidir. Ve herşeyden önemlisi atalarımızın "tatlı dil yılanı deliğinden çıkartır" atasözüdür. Konuşarak, uyararak, severek ve sayarak oluşturacağımız bir topluluğu ceza baskı ve dikta yönetimi ile oluşturamayız.

mcuk

mcuk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Haz.2022 Cmt 18:05:02sohbet oyun linki
belli başlı gruplar halinde topluluklar oluştu bu kişiler kendilerine rakip olarak gördükleri kullanıcıları bir şekilde bastirmayı başardılar 100 lerce yil ceza alanlar küfürbaz onları bu duruma düşürenler ise kahraman olarak anıldı:)))

BraveHeartCC

BraveHeartCC resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2022 Pzr 11:37:03sohbet oyun linki
Gecenin 02.00 saatlerinde ortaya edilen iki mizah içerikli insanları rahatsız etmeyecek derecese argoya direk olarak 30 dk site erişimi berilecek yerde konuşulacak bir şey kalmamış demektir. Adalettin bittiği yerde anarşi başlar ve herkes kendi adaletini aramakta kalır. Daha özel hayatında iki insan idare dahi etmemiş insanlara verilen lüzümsüz yetkiler bizi bu platformdan ger geçen gün uzaklaştırmaktadır. Artık bazı durumların düzeltilmesi çok zor! Artık Pe leriniz ego tatmini için kendilerine ceza verip dururlar zira ceza verecek user kalmamıştır…

Crotch

Crotch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Haz.2022 Pzr 20:29:36sohbet oyun linki
Anladığım kadarıyla ortak sorunumuz tecrübesizlik.

deIininzoru

deIininzoru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2022 Pzt 20:23:08sohbet oyun linki
[QUOTE=BraveHeartCC] Gecenin 02.00 saatlerinde ortaya edilen iki mizah içerikli insanları rahatsız etmeyecek derecese argoya direk olarak 30 dk site erişimi berilecek yerde konuşulacak bir şey kalmamış demektir. Adalettin bittiği yerde anarşi başlar ve herkes kendi adaletini aramakta kalır. Daha özel hayatında iki insan idare dahi etmemiş insanlara verilen lüzümsüz yetkiler bizi bu platformdan ger geçen gün uzaklaştırmaktadır. Artık bazı durumların düzeltilmesi çok zor! Artık Pe leriniz ego tatmini için kendilerine ceza verip dururlar zira ceza verecek user kalmamıştır

mizah içerikli sohbetler iki kelimeyi bir araya getiremeyen kişilerin her zaman gözüne batmıştır 
buraya birilerini banlamaya gelen ve birilerine spor olsun diye hiç bir neden yokken ana avrat küfür eden gereksiz tipleri koruyup kolladıkça içinde bulunduğunuz rezil durum hergün daha iğrenç bir hal alacaktır 
bugün ben yarın bir başkası birer birer kaybolacağız     elveda 

deIininzoru

deIininzoru resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Tem.2022 Sal 15:47:07sohbet oyun linki
hani zengin babalar aptal çocuklarını yapabilitesi olmadığı için okuturlar ya 
işte cc de ajan olmak kadin olmak yada yönetici olmak eş değer bir tabudur 
:(((((((((((önemli hissettirir :)))))))))

KorhanKara

KorhanKara resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Tem.2022 Sal 14:33:34sohbet oyun linki
Merhabalar,

Bu konuyla ilgili naçizane bir eleştirim var, yapıcı cinsten :) Ajan, Gizli Ajan(P.E.) ya da Sniper Ajan olarak nitelendirilmesi sanırım bir şeyi değiştirmeyecek :) Ajan olarak görev aldığım süre zarfı içerisinde küfür konusunda müsamaha neredeyse hiç yoktu fakat bazı durumlarda, odada sohbetin döndüğü noktalarda bir çok el akışına uygun küfürleri görmemezlikten çok defa geldiğimi hatırlıyorum. Ajanların asli görevlerinin ceza vermek olmadığını, sohbete yön vermek ve akışını sağlamak olduğunu da iyi biliyorum. Günümüzdeki durumda da her şeyin bu bakış açısına evrilmesini de ayrıca sevdiğimi söyleyebilirim.

Cezai durumlarla ilgili de susturma ve ban kriterlerinin de kullanıcılara basit bir anlatımla, maddeler halinde olması gerektiğini de belirtmek isterim. Bir çok sohbette insanların soracağı "neden ban yedim" sorusuna cevap olabilecek nitelikte konuların yazılması da bazı konularda yönetime ısrar eden arkadaşlar için de yeterli cevap olacaktır.

Yönetimde bu tür değişimlerin olması güzel lâkin olaylara müdahale etme konusunda açıkçası sorunun yaşandığı aşikâr.. Bazı durumlarda sorunların çıkmasına mani olacağı ve olayların alevlenmesinin önüne geçeceği için çok daha etkili olacağını düşünüyorum. PE`ler ya da ajanlar olarak nitelendirdiğimiz görevlilerin daha çabuk karar vermesi ve bazı kibrit alevlerinin yangına dönmeden önceki yapacağı müdahaleler daha doğru olacaktır.

Sohbet içerisinde susturma ve banlanma sürelerinin rahatsızlık vereceği durumlarda "dur" diyebilmek için çok daha kısa sürelerin olması gerektiğini, banlanma konularındaki sebeplerin de daha netleştirilmiş sorunlar içerisinde olmasını gerektiğini düşünüyorum.

En nihayetinde güzel değişimler, geri dönüşler, yeni sayfalar "eski hataları" barındırmamalı.

Teşekkürler..
CC sohbet icin buraya
 <<1 2>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir