ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
16 Nisan 2024, Salı 08:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC Duyuru
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cc03

cc03 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Kas.2022 Cmt 15:40:19      CC Duyurusohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

sohbet banner

Sevgili Arkadaşlar,

Yaklaşık, aradaki boşluğu saymazsak 20 yıldır birlikteyiz. Bir çoğunuz CC`yi işte bu kadar uzun bir süredir tanıyor, bizleri de biliyor. İlk açıldığımız günden bu yana CC`ye siz de bizler kadar sahip çıktınız ve sonuç olarak CC, hepimizin hayatının önemli bir parçası haline geldi. Ben sevmiyorum diyenlerin bile şöyle bir bakıp çıkamadan gün geçiremediği bir yer oldu CC. İnanıyoruz ki sizler de CC`nin kapalı kaldığı süreçte, aynı bizim gibi, CC`nin yokluğunu her gün hissettiniz ve CC`nin hayatımızda sandığımızdan çok daha fazla yeri olduğunu farkettiniz.

İşte bu duygularla CC`yi aradan geçen bir kaç yılın ardından, yepyeni teknolojiye uygun şekilde yeniden tasarladık, çizdik, boyadık, kodladık. Kullanılan teknolojinin ne kadar özel olduğuna, benzerinin yapılamayacağına falan hiç girmiyorum! Hiç bir ticari amacın hesabını yapmadan, sadece sevgimizle bu ortamı tekrar sizlere açtık. Açtığımız anda CC tekrar canlanıverdi. Eski arkadaşlarımızı hemen tekrar gördük, çok ama çok mutlu olduk...

Tekrar açtık, peki burası akılcı ticari bir müessese mi? Mantıklı bir yatırım mı yani?? Tekrar açıldığımızdan bu güne kadar bu sitenin geliri, bu işleri bilenler çok iyi anlar, giderlerimizin üçte, beşte birini bile karşılamadı. Karşılamasını da beklemedik. Zaten amacımız hiç bir zaman o olmadı, birçoğunuzla bu konuda sohbetlerimiz bile oldu, Her neyse...

Bu kadar girişin ardından şimdi size bir teklifimiz olacak...

Teklifimiz şu:

Dilerseniz bu şekilde hayatımızda yer eden bir CC`de CC`ye değer veren siz arkaşlarımızla gül gibi geçinip gidelim. Eğleniyoruz, sohbet ediyor gülüp neşeleniyoruz, arada kavgamızı da seviyeli bir şekilde yapıyoruz, radyo yayınlarımız, tavla okey... Ülkemiz süper iyi bir dönemden geçmiyor, hayatımızda hoş olan ne kaldı ki? Akşamları bir iki tanıdık arkadaş ile sohbet de mi edemeyelim? İsterseniz aynen böyle devam edelim. Ama huzurla.....

Şimdi teklifimizin can sıkıcı tarafı: Burayı açarken kullanıcılarımızdan kötü niyetli kişiler olmayacağını düşündük, bu yüzden, içinizden bir tane bile kötü niyetli bir kişi çıkar, yok ben bu dünyayı yıkacağım derse de: Durum ŞU:

Bizim daha güvenli bir server, birden çok server, DDos Server vs için ayıracak ne bütçemiz ne de hırsımız var!

Belli bir olgunluğa ulaşmış insanlar olarak, hiç uğraşmaya niyetimiz yok!

Artık teknoloji de gelişti. Kötü teknoloji de. Kötülük 19 sene önce bu kadar kolay değildi. O zamanlar kendimiz çözüm bulabiliyorduk... Ama şu anda bir web sitesine saldırı yapmak istiyorsanız kötülere hizmet etmek için dünyada binlerce ücretsiz servis var. Evet yanlış okumadınız, sadece web sitelerine saldırmak için... Kötülük hiç bu kadar teknolojik ve kolay olmamıştı... Kısacası, bir web sitesine saldirmak asla bir zeka ürünü maharet değil.

Öyle bir ortamda yaşıyoruz ki, tekrarlamış olayım kötülük yapmak çok kolay. CC, diğer küçük web siteleri gibi rastgele bir hosting şirketine taşınamıyor. Kendi serverlerimiz ve yazılımlarımız ile kendi çözümümüzü üretmek zorundayız. Hiç bir zaman da bir Twitter, Facebook gibi bir infrastructure altyapımız olamayacağından, malesef kötü niyetli saldırılara karşı çözümsüz kalıyoruz. İşte bu yüzden bizim gibi 3-5 büyük web sitesi dışında kalan web siteleri, kendileri, saldırılar için çözüm bulmayı genel olarak bıraktılar, bulundukları ülkelerde (gelişmiş ülkeler) anında internet servis sağlayıcı siz saldırı yapıyorsunuz diye evinize polisi gönderiyor ve yıllarca hapis yatabiliyorsunuz... Ancak biz bu ülkelerde yaşamıyoruz!

Web sitelerine saldırı yapmak TC kanunlarına göre de suç olsa bile, bunu hemen uygulayabilen bir ülkede değiliz, süreç çok yavaş ilerliyor. Yetkililere gidip tekrar hatırlatsak diyoruz ama, baksanıza ülkemize, buna gelene kadar sırada daha neler neler var. Kimsenin web saldırısını takacak hali de önceliği de yok. Zaten CC gibi kaç site sayabilirsiniz? Kimse uğraşmıyor çünkü.

İşte durumu bu şekilde özetledikten sonra üzücü haberi istemeyerek şöyle vermek istiyorum.

Eğer bir kullanıcı CC kurallarına uymuyorsa aynen eskiden olduğu gibi banlanacaktır.

Eğer bunu adil bulmayıp yukarıda bahsettiğim gibi CC`den intikam almak gibi bir hedefle saldırıyor, ve içerideki değerli kullanıcılarımızın hizmet almasına engel oluyorsa:
Yapacak başka bir şey kalmıyor, CC tahammül edilmez, ve acı verici bir hale geliyor malesef,
Yapabilecegimiz tek şey : CC`yi kapatmak...

Şu an geçici bir süreliğine kapalıyız ama tekrar bir kaç saat sonra açacağız, bir süre daha takip edeceğiz. Amacımız ve isteğimiz, bu kadar emek verdiğimiz, bizim için inanılmaz önemli böyle bir dünyayı kapatmak değil. Sadece CC`nin acı çektiğini, kötülüklere maruz kaldığını görmek, bize daha çok acı veriyor, o kadar... Ama eğer kötülükler bitmiyorsa gidişimiz bu... Ve eğer kötülükler bitmiyorsa, ve son çare olarak kapamaya karar verirsek, size kapanış tarihimizi bir sonraki yazımızda belirteceğiz...

Ben tip aldım, vip aldım diyen arkadaşlarımız... Durum yukarıda anlattığımız sebeplerden biraz `Para nerde? Araba nerde? para nerde?` hikayesine döndü, ama yine de ben ne olursa olsun paramı isterim diyorsanız lütfen email atın...

Siz de görüşlerinizi bildirin. Dostlarımız, her biriniz çok kıymetlisiniz... Bize yeniden açıldığımız günden bu güne destek olan herkese tekrar teşekkürler!

Bize bu saldırılar sırasında her türlü desteğini esirgemeyen, CC aile kültürünü 100% sindirmiş CCsever kullanıcılarımıza içten ayrıca bir teşekkürü de borç biliyoruz. İyi ki varsınız!

Sevgilerle
cc03

.

CHAPO

CHAPO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Kas.2022 Pzt 02:00:58sohbet oyun linki
 Yanındayım kendine iyi bak!

Sıkma canını.

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Kas.2022 Çar 11:46:33sohbet oyun linki
Uyuyan bölüm sonu canavarını uyandırmayı başaran arkadaşı tebrik ederiz 

NiHALATSIZ

NiHALATSIZ resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2022 Cum 12:17:35sohbet oyun linki
rıdvan isimli şahıs siteye sürekli saldırarak kullanılamaz hale getirdiği gibi şimdi de JuniorSofi nickiyle kodlara müdahale ederek insanlara durduk yere yetkisi olmadan ceza vermeye başladı. 20 senedir görmediğimiz şeyleri görür hale geldik burda. Bıktırdılar artık.

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Kas.2022 Cmt 17:35:49sohbet oyun linki
NiHALATSIZ :
rıdvan isimli şahıs siteye sürekli saldırarak kullanılamaz hale getirdiği gibi şimdi de JuniorSofi nickiyle kodlara müdahale ederek insanlara durduk yere yetkisi olmadan ceza vermeye başladı. 20 senedir görmediğimiz şeyleri görür hale geldik burda. Bıktırdılar artık.

Yasasin Irkimiz Sticker - Yasasin Irkimiz - Discover & Share GIFs

SNN

SNN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2022 Cmt 09:24:40sohbet oyun linki
Merhaba (NIHALATSIZ ) Selim;

Doğum gününü kutlarım, iyi ki doğmuşsun iyi ki bizimlesin seni tanıdığım için çok şanslıyım, (Bowling de en son oyunda beni yenmiş olsan da) Her şey gönlünce olsun, umarım bütün dilek ve arzuların bu yaşında gerçek olur..

Sana sevgi ve saygılarımı iletiyorum.
Doğum günün Kutlu Olsun Kardeşim...

Sinan 
SNN

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Ara.2022 Cmt 15:09:45sohbet oyun linki
NiHALATSIZ :

-as-

-as- resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2023 Pzr 23:43:15sohbet oyun linki
Öncelikle Selamlar..
Bir Haftadır Chatcity"e Dönüş Yapdım. Lakin ChatCity"in Eskisinden Eser Yok. Üzülerek Söylemek Gerekirse Olan Sohbetlere Şahit Oldukca "Vay vay Vay " Lar Dedim. :D
Neyse Konunun Özü Sohbet Yok, Küfür ,Argo, Gırlaaa. Sohbet Edecek Kimsecikler Yok. 
Bir Encoders Var Allahtan Var . Adam Sabır Taşi:) Odaya Girer Girmez "Beroş" "BEROŞ" lar Ucuşuyor. Annesinin Aldiği Maaşlar Uyuşturucu İddaları Vs Tonlarca Küfür :( Yahu Taş Olsa Catlar . Küfür Ediyormu Bunca Olan Karşisinda  Ediyor Abi . Dedimya Taş Olsa Catlar. Bu Gercekleri Söyledim Diye "KÖTÜ" İlan Edildim .  Odada Bir Tahrikci başi Var Piii Diye Sayesinde Küfürler Hakaretler Gercekden Yazık. Adli Konular Diz Boyu.  ChatCity Dedimya Eskiden Hiç Birsey Kalmamış. Küfür Hakaret Herşey Serbest. Artık Selamlaşmalar Bile Sonu İki Harf KüfürDen Oluşuyor...

Sevgili Yönetim Ben Bu Küfürleri Görmek İçin geri Dönmedim. Ben Buraya Eski ChatCitye Döndeririz Düşüncesi ile  Döndüm. Eğer İlgilenmezseniz Benimde Benden Bukadar..

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2023 Pzt 09:00:21sohbet oyun linki
Merhaba As ...

Encoders ne kadar iyi tanıyorsun önce sana    şunu sormak isterim ? 

geçmiş Chatcity `den bahsediyorsun yil  2023 olmuş günümüzde argo kelime  kullanılan AMK MK kelimleri artık normal bir konusma haline gelmiş. O yüzden Bu tür konusmalar  normal  algılanıyor yani olay normal bakman gerekiyor .

Kimse kimseye zorla sataşmaz önce sana şunu Söyleyim !!   Piii durduk yere BEROŞ kelimesini kullanmıyor SAVUNDUGUN , kişi Bundan bir kaçgün önce Piii Hakkında  Ana, Baci  Yakışmıcak kelimeler kullandı Bu beroş dediğimiz kişi  3 hafta önce  havuza girdiğimde              Direk olarak bana hedef  alarak eşim üzerinden yorumlar yaptı   şimdi gelmisin yorum yapiyorsun bu adamı SAVUNMAYA CALIŞMAN SENCE  NORMAL Mİ ?  Bize CC FORUM  ` DA Ağla diyen Adam Şimdi  kendisi ağliyor Garip ya   

Olaylara Vakıf değilsen Bence böyle yorumlar Yapma  .. AS,

Saygılarımla ... 

MerakIimaymun

MerakIimaymun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  16.Oca.2023 Pzt 11:23:32sohbet oyun linki
günaydın kardeşlerim yoklama alacağiz herkes buradamı çikoooooo sende burdamısın:)))
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir