ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

16 Nisan 2024, Salı 18:25   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   İşte yönetim işte CC !
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2023 Cmt 09:24:19sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

YpcniseSokmMati

YpcniseSokmMati resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Oca.2023 Cmt 12:02:55sohbet oyun linki
#direnberat :D seni destekliyorum 3 5 capulcuya bırakma ccyi :D 

bu forrumu okuyunca aklıma bu sarkı geldi :D askldjaslkdjas

berat yine ortalığı;

https://www.youtube.com/watch?v=d9wA5yA_jk4

kudurun leaaaa :D

Ciko

Ciko resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasi
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  15.Oca.2023 Pzr 02:23:39sohbet oyun linki
Hala bekliyoruz loglar gelicekti neyse azından başkalarina aglanmadik nickimi actin yavvariyorum demedik 😂😂

Haifisch

Haifisch resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2023 Cum 18:14:36sohbet oyun linki
Haifisch :
SNN :
İyi Geceler;

Bu konuya olabildiğim kadar uzak kalmaya çalıştım ama ister istemez beni mecbur olarak konunun içine dahil olmama vesile olan arkadaşlar oldu.

Hiç birisiniz Berat`ı görmemiş ve tanımıyorsunuz ve tanımayasınız da siz hayatı bu cc den ibaret sanıyorsunuz sadece bu küçük pencereden insanları tanıdığınız kadarı ile haklarında yorum yapıyorsunuz. Öncelikle bir insanı gerçekten tanımak isterseniz onunla vakit geçirin.

Ben Beratı ziyaret ettim tanımak istedim ve tanıdım. Kimseye zararı olmayacak kendi halinde bana göre mükemmel bir insan keşke hepiniz onun gibi olabilseniz, saf ve temiz. Bu Chat sitesi belki de onun bir nebze olsun dünyadaki sıkıntılarını alıp götürüyor ama o kadar çok üstüne gidiliyor ve tehdit ediliyor ki can havli ile argo ve küfüre başvuruyor çünkü bazen insanın tahammül sınırlarını zorluyor. Berat geçmişte hatalar yapmış olabilir ama bir insanı topluma kazandırmak müthiş bir duygu..

Daha düne kadar Berat ile kol kola yan yana olan insanlar menfaattarın dan uzaklaştığında görüyorum ki ona karşı yazı yazmış çok komiksiniz.

Ben beratı realitede tanıdığım için sahip çıkmak istiyorum. Bir çoğunuz birbirinizi bile görmediniz bu neyin dayanışması. Söylediklerini doğru bulmuyorum. hiç bir küfürün savunulacak tarafı yoktur. Özellikle anne, baba, eş, çocuk bende duysam sizin gibi kendisine tepki koyuyorum. ama bunu ona küfür ederek değil izahat ederek oda anlayışla zaten cevap vermiştir bu güne kadar.

Sizin bir çoğunuzu tanımıyorum. Zaten çoğunuzu tanımakta istemiyorum. cc den bu güne kadar bir çok dost edindim. CC yönetimini her zaman takdir ettim. sizleri değerli buluyorum. Özellikle Cihat, Neslihan, Selim, Berat, Özkan, Burak, Özge, Rıdvan, Cemre, Ahmet (İalhiben), Deniz, Arwiş, Sertaç, Burcu, Lale, Cansu, Okan, Teo, Kadir, Fırat,Zeytin18 sizleri asla unutmayacağım. iyi kötü sohbet ettik hakkınızı helal edin.

Daha fazla burada kalmak istemiyorum. Bu konu ve bir kaç konu beni fazlasıyla yordu artık küfür bile eder oldum.

Cihat seni çok seviyorum, Bu konuyu yanlış anlamamamı rica ediyorum. Benimki sadece haksızlığa karşı bir duruş Fikir ayrılıklarımız olabilir saygı ile karşılamanı isterim.

Saygı VE SEVGİLERİMLE.

A2 Türkçe ile yazdığın yazıda kendinle birçok kez çelişmeyi başarmanı takdir ediyorum. Tek katıldığım nokta, önceden sahip çıkıp; iğnenin ucu kendilerine batınca ses çıkaran kişiler.

Ancak, buradaki çoğu insanın anafikri bu şahsın küfürün kötü bir şey olduğunu düşünmesi değil. Neticede herkes küfür ediyor. Buradaki problem, bu şahsın sapkınlık derecesinde sarf ettiği sözler ve tepki gösteren kişilere bu şahıstan önce verilen cezalar. Daha da kötüsü, bu şahsa hala sahip çıkıp; savunanının olması.

Bu sitenin çevrilmesi bu şahsın aylık 200 lira vermesiyle sağlanıyorsa ve bundan dolayı hala buradan uzaklaştırılmıyorsa diyecek bir şeyim yok.

En son "burada daha fazla kalmak istemiyorum" dedikten 3 hafta sonra tekrar buraya geldiğini de ekleyerek, 3 bye bye ile seni buradan uğurluyoruz. Umarım yanına sahip çıkıp topluma kazandırmak istediğin arkadaşını da alır, bir daha geri dönmemek üzere gidersiniz.

Doğruları konuşmak ne kadar güzel 

zort diyen köpek balığı - YouTube

SNN

SNN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2023 Cum 21:17:02sohbet oyun linki
https://youtu.be/UgWvEY6p3JI

Sen benim dikkate alıp cevap vereceğim statü de bir adam değilsin…
CC sohbet icin buraya
 <<12345 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir