ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 14:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Ekonomi Finans
forum sohbet oyun basliklari
   Vatandaşlar, araç muayenesinden geçebilmek için parça kiralamaya başladı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

thethyke

thethyke resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Oca.2023 Sal 17:13:12      Vatandaşlar, araç muayenesinden geçebilmek için parça kiralamaya başladısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Osmaniye`de 30 yıldır oto tamirciliği yapan Selçuk Hançer, ekonomik koşullar nedeniyle müşterilerin sıfır yerine ikinci el parça sorduğunu belirtti. Hançer, "Muayenesi geliyor, bazı arkadaşlarımız var `Abi elinde bu muayeneyi geçirecek malzemelerin varsa biz bunu takalım, bunu taktıktan sonra da geri çıkaralım` diyor. Bunun kirasını istiyoruz biz de." dedi.

Osmaniye`de yaklaşık 30 yıldır oto tamirciliği yapan Selçuk Hançer, piyasada fiyatların artması sonrasında vatandaşların sıfır yerine ikinci el parça sormaya başladığını aktardı.

"MECBUREN İKİNCİ EL PİYASASINA DÜŞMEK ZORUNDA KALIYOR"

Araç muayenesinden geçmek isteyen vatandaşlara parça kiralayan Hançer, "30 yıldır Osmaniye`de tamirciyiz. Esnaflık artık zor oldu, geçinmek her insan gibi bizim de artık yani geçinme oranlarımız biraz düştü. Ben tamir yapıyorum, adam ikinci el araç parçası soruyor bana. Sıfırını alamıyor adam yani bunun zor bir yanı yok, adamın durumunu anlamak lazım burada. Çünkü adam sıfırını, fiyat vererek konuşmak istiyorum, diyelim ki misal veriyorum 500 lira diyor, adam ikinci ele 200 lira diyor, mecburen ikinci el piyasasına düşmek zorunda kalıyor." dedi.

Vatandaşlar, araç muayenesinden geçebilmek için parça kiralamaya başladı

"ARAÇ MUAYENESİ İÇİN PARÇAYI KİRALIYORUZ"

Hançer sözlerini şöyle sürdürdü: "Muayenesi geliyor arkadaşlarımızın, bazı arkadaşlarımız var, `Abi elinde bu muayeneyi geçirecek malzemelerin varsa biz bunu takalım, bunu taktıktan sonra da geri çıkaralım` diyor. Bunun kirasını istiyoruz biz işin açığı söyleyeyim. Yalan gibi gelebilir bazı insanlara belki de farklı bir şey için amacıyla gelebilir, doğru, gerçekten de yaptığımız şeyler var yani. Mesela adamın arabasının bazı malzemesi elimizde var, takıyoruz gönderiyoruz, muayeneden geçiyor, geri geliyor söküyoruz. Yani böyle bir şey de var."

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir