ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 08:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Haber > Güncel haberler
forum sohbet oyun basliklari
   Ne altın sarısı saçları, ne de inci gibi dişleri kaldı! Sokakta yaşayan güzel modelden muhabire acı
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

CAT

CAT resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.May.2023 Pzr 12:26:37      Ne altın sarısı saçları, ne de inci gibi dişleri kaldı! Sokakta yaşayan güzel modelden muhabire acısohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Bir zamanlar şov dünyasının aranan isimlerinden biri olan model Loni Willison, bir süredir sokaklarda yaşıyor. Altın sarısı saçlarında, inci gibi dişlerinden eser kalmayan ünlü model, muhabirle sokaklarda gezerek yaptığı söyleşide "Çok acı çekiyorum" dedi ve midesinin çok kötü bir şekilde ağrıdığını sözlerine ekledi.

8 yıldır sokakta yaşayan emekli model, kaldırımlarda uyuyarak çöplerden bulduğu yemekleri yiyor. Ünlü isim, etraftaki insanların verdiği para, eşya ve yiyecekleri de kabul ederek hayatına devam etmeye çalışıyor. Sahip olduğu tüm varlığı bir alışveriş sepetinin içinde olan talihsiz model yaşadıklarınıgeçtiğimiz hafta X17 Online adlı internet sitesinin bir muhabiriyle sokaklarda bir sohbet gerçekleştirdi.

"BENİ BU HALE GETİRMEK İÇİN HER ŞEY YAPTI"

Loni Willison, kendisine her zaman yöneltilen "Hayatınızın ters gittiği yer neresiydi?" sorusuna " Eski kocam. Evlenmek. Sonunda boşandım." Willison, eski eşi hakkında "Beni bu hale getirmek için her şeyi yaptı" diye konuştu.

Ne altın sarısı saçları ne de inci gibi dişleri kaldı! Sokakta yaşayan güzel modelden muhabire acı itiraf

"ÇOK ACI ÇEKİYORUM" İTİRAFI

Sokakta gezerek devam ettiği röportajına Loni Willison "Çok acı çekiyorum" dedi ve midesinin çok kötü bir şekilde ağrıdığını sözlerine ekledi. Evsizlere hizmet verilen yere neden gitmediği sorusuna ise Loni Willison, artık kapalı mekanlarda yaşayamadığını söyledi. Bunun nedenini de şu sözlerle anlattı: "Çünkü bir yıl boyunca birisi bana neredeyse her gün elektrik verdi." Willison, kullandığı ve pençesinden kurtulamadığı kötü alışkanlıklarının da bu duruma yol açmış olabileceğini belirtti.

Ne altın sarısı saçları ne de inci gibi dişleri kaldı! Sokakta yaşayan güzel modelden muhabire acı itiraf

CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir