ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
23 Nisan 2024, Salı 12:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Geyik Muhabbet > Öylesine muhabbet
forum sohbet oyun basliklari
   GÜNÜN SÖZÜ
 <<1...100...134135136137138139140141142143144 145146147148149150151152153154...163>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BaRBooo

BaRBooo resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Tem.2015 Çar 18:27:14sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Dünyadaki yaptigin ne kadar büyük bir hatanıda kabul etmediginde donup aynaya bakıp saclarını tarıyıpda gözlerinden yaşgeldiginde
 Onu bu haldeyken bile severken gulmesini istedigini mutlu olmasını istedigini dokunmaya bile kıyamadıgı bir hayat arkadası varken
 Onun yoklugunu bir anda yaşamak nasil bir duygu bilirmisiniz ? Ben ömrümde birini öyle sevdimki ne bana yar oldu nede yara
 Kabuguna saklanmıs cekilmis artik ona dokdugunda her yanının acıdıgını hissetmek  iyi bişimiş gibi aşk diyip gülmeyi onda ögrendim
 Gözlerine bakarak Icınızden aglamayı hayata ınat sırf onu 1 gun daha fazla görmek size ölüme dahi patlasa bedeli kalmak nasil birşey?
 Bilmedigin şehirde oturup kimsenin tanimadigin bir yerde oturup bır sahil kenarinda sigara icerek sevdigini görmek nasil bir duygu?
 Gozlerının ıcıne bakıp ellerını tuttunda kıyamayıp ıcını sızlatan vıjdanının el vermedıgı dakıkalarda tenıne dokunmak nasil bir his?
 Bilmem diyemicegim cunku yaşadim bunu cok sevdigim birisi icin yaptim. Bugun başka kollardada olsa bana inat herkeslede olsa
 Canım dıyıp yerıme koyupda sarildigi birileri olsada biliyorum benim Onu sevdigim kadar oda beni seviyor.. Sensiz bir dunya yaşamayı bir türlü
 Ögrenemedim Tebessumunle uyudugum kadın operek benı uyandıran kadın.. Oturup bir simiti birlikte pöyleşip karnımızı doyurdugum kadın..
 Hatırlarmısın Ayaklarımızı sahil kenarına sallandırıp tost yedıgımız gunlerı ? Ya helekı sankı kendı bebegımıze elbise almak icin girdigimiz magzayi?
 Hele O İşten gelince kimseler görmesin diyip saatlerce bekledigimiz aksami? Sonra ne pahasına olursa olsun girdigimiz riske ragmen Sarılıp Uyudugumuz Geceleri? Sabahları erken kalkıp Hasret gidererek işe gondermelerini ? Boynuma sarılıp seni seviyorum diyip boynuma atlayıp yanaklarımı optugun anıları?
 Ya Hatırlıyormusun Sana olan sevgimi hic bir zaman öldürmek istemedigimi ve seni cok kaybetmekten korkdugumu? Birlikte oturup Filmi tam izlemeyemeden opustugumuz koklastıgımız anıları ?

Siz hic 8 9 ay sacınızı sakalınızı uzattınızmı ? Odanızı Bombos yapıp Duvarlarını boyayıp Sevdıgınız kadının Adını defalarca yazdınızmı? Hergun gelmesi icin Her kapı calındıgında O geldi diye Heycan yaptınızmı? Hic sanmiyorum cunku Onu ben başka sevdim Anladınızmı başka Kimsede sevemez benim gibi.. Ne kadarda severim dersenizde.. Ne Yaparsan yap ne edersen et evlen cocukların olsun ama Seni unutamıyacagım bir koseye yazdım. Kazıdım oraya cıkmıyo ıste. Ustu ne kadar kan akıpta yara baglasada Ben o yarayı bıle cok sevdım.. Şimdi Göruyorumki artik seninde benimde ateşımızınden külümüz bile kalmadi. Olsun be aşk ben seni böylede severim..  Ama Sonu olmayan sevginin Olmadigini bile bile.. Artik Ben sana bakan gözlerden degilim dokunan eller benım ellerım degıl. Sarıldıgın ten benım tenim degil.. Bensiz Yaşayıp mutlu Olasın sevdigim. Merak etme ben sensizde iyyim. Yaşıyorum..

#SevgimiDuvarlaraYazamicakkadarBiriktirdim

NIGE

NIGE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Tem.2015 Per 12:02:27sohbet oyun linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2015 Cum 02:33:55sohbet oyun linki

HaltdeineMund

HaltdeineMund resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  10.Tem.2015 Cum 11:48:10sohbet oyun linki
Sanalda taş, Realde halisülasyon gibisiniz.

hilary

hilary resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2015 Cmt 05:58:52sohbet oyun linki
Kötülük yapan, kötülüğe uğrayandan daha zavallıdır. Çünkü vicdan azabı onun en büyük cezasıdır ..

hilary

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Tem.2015 Cmt 17:16:13sohbet oyun linki

Ne çok gülmüşümdür,

İçinde binlerce kötülük bulunan ama kendini iyi biri zanneden zayıflara ..

hilary

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  12.Tem.2015 Pzr 13:15:38sohbet oyun linki

loirena

loirena resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Tem.2015 Pzt 03:27:22sohbet oyun linki
"Cesareti olmayan adamlara aşık olmayın.
Onlar yalnızca bakmasını bilir, sevmesini değil..."

TheIastSAMURAl

TheIastSAMURAl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 21:37:54sohbet oyun linki

Kapat Işıkları.
Ve gözlerini, beni düşün.
Biraz olsun sızlamazsa kalbin, tamam kabul vazgeçeceğim.

MissLitros

MissLitros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Tem.2015 Sal 22:52:29sohbet oyun linki

Bu gece hep yanımdaydın benim

Işık oldun karanlık geceme

Hayalin canlandı gözlerimde

Bu gece seni ölesiye özledim

O an vakit dursun istedim

Her kapı çalışında gelmeni diledim

Duvarlarla konuştum sen diye yine

Sessizlik ve sensizlik var bu odanın içinde

Dışarıda uğultulu bir ayaz var sevgilim

Gelmeni istedim dışarıdaki yağmurla birlikte

T&D

CC sohbet icin buraya
 <<1...100...134135136137138139140141142143144 145146147148149150151152153154...163>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir