ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 07:45   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Merak Edilenler
forum sohbet oyun basliklari
   SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???
 <<1 234567891011...13>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 22:57:32      SİZCE CHAT CİTY İ İLERİYE GÖTÜREBİLECEK ŞEF ADAYI KİM OLMALI???sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
BUYRUN FİKİRLERİNİZİ GEREKÇELERİYLE PAYLAŞALIM.....!!!

prety21

prety21 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 23:30:26sohbet oyun linki

şey kem küm quzi şefiye olsaydı ben olurdum tabe ama

benim tercihim infumundan yana

KESİNLİKLE O OLMALI.....

barbie67

barbie67 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 00:03:33sohbet oyun linki
tabi ki İNFUMUM.az buçuk  atışsak da görevini iyi yapıyosunn.tebriklerr

okany1

okany1 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 00:07:17sohbet oyun linki

bencedee infumummm bu görevii en iyi şekilde yapacakk kişiidir

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 00:36:43sohbet oyun linki
 2,5 yıl önceden user olarak tanıdığım,sırasıyla yıldız,soonrada gümüş rozet akabinde başarısından dolayı kısa zamanda gold ajanlığa yükselen görevini başarıyla sürdüren gece yarısı uykumuz kaçıp hele bakalım CC ye diye girdiğimizde hala görevi başında  bulunan çok değerli ajan arkadaşımız İNFUMUM un ChatCity i ileri götürebilecek  tek Şef adayı olarak görüyorum yolun açık yüreğindeki  sevginin, bizlere  verdiği o sıcaklığın hiç bitmemesi dileğiyle başarılar diliyorum

evanescence555

evanescence555 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 01:52:04sohbet oyun linki
BENCEDE İNFUMUM

BlackForeva

BlackForeva resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 02:54:57sohbet oyun linki

Bence Becquel , İnfumum , Piyanist İyi Birer Şef Olabilirler....Tabi ki cc03 Noa ve Briwin cc den tamamen gitmesi lazım....

OZKOOOO

OZKOOOO resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 02:58:49sohbet oyun linki

infumum,dawsoncreek veya  PIANIST 3ü de  görevini çok iyi yapıyor

diğer ajanlar lütfen kırılmasınlar ben sadece  görevini çokk iyi yapan ajanların ismini verdimsizlerde iyisiniz  

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 11:34:25sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Hep birşey dikkatimi çekmiştir chaycity de;

yıldızlı olsun yada gümüş olsun muhakkak ki çevrelerinde bazı insanları ceza kullanımında gözettiler,daha dürüst olanlar ise o anda rozetini kullanmamak için odadan bilinçli kaçış yaptılar...

Gelelim şeflik konusuna;

Şeflik elbette ki ağır sorumluluklar getirir... Şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz. Geri planda adaletin uygulanmasını sağlamakla uğraşır diğer bir deyişle SİSTEMİ KORUR...

Oysa geri planda durup farklı amaçlarına chatcity yi kullanarak erişmek KENDİNİ KORUMAKTIR sistemi değil...

chatcity bir musluk userler ondan akan suya

ihtiyacı olan canlılar dersek muslugu ayarlama görevine getirilmiş kişinin o musluktan akan suya elinin kirini bulaştırmaması gerekir... TEKRARLIYORUM BU KENDİNİ TATMİN KENDİNİ KORUMA OLUR... OYSA GÖREV SİSTEMİ KORUMA OLMALIYDI...

Gelelim başlık konusuna;

Kİm KENDİ EGOSUNU DEGİLDE SİSTEMİ İYİ KORUR...

Chatcity nin muhteşemliğini ileri götürecek tek isim biliyorum infumum...

Bakın çok önemli, dünya konuşma ve konuşabilme yeteneği üzerine kuruludur...

Konuşabilen konuşmayı seven problemi konuşarak çözen bir insandan bahsediyorum.

Bu chatcity için ne demek biliyormusunuz?

o yakınılan tipler vardır ya chatcity de onlar kendileriyle konuşulmadığı için hırçınlaşmışlardır ve gerçek anlamda sıkıntılarından uzaklaşmak amaçlı chatcity ye giren userleri kaçırmaktadır bu durum...

infumum sorunları teşhis edebilmiş ve şu anda cc de en sevilen kişilik olmuştur. Kimseye prim paye vermeden sağlamıştır bunu... rozetlerde yazan ADALET içinse herşey, önerim;

şef infumum...

aşagıda infumum un chatcity hakkında bir yazısı var göz atmanızı tavsiye ederim ...

sevgiyle:)

infumum resimleri

27.May.2006 Cmt 01:18:58 Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj Ekle
    Chatcity ne idi ne oldu?
    Soruya baktığımız zaman, Chatcity de bir ergime, bir erozyon  var da onun derecesi nedir? gibi anlaşılıyor. Nitekim verilmiş bazı cevaplarda da bunları gördüm. Sadece kendi penceremden değil de, olaya birçok pencereden baktığım zaman, ben aşağıda yazacağım anlamları çıkarıyorum.
    Hepimizin ebeveynleri anlatırlar :
     - Ah o eski bayramlar!....
     - Ah, ah, nerde o eski arkadaşlıklar dostluklar;...
     - Sene 54; ben Almanya da iken.....
     -..................................................... gibi açıklamaları hep duymuşuzdur, bunu duymakla kalmayıp o bahsi geçen zamana gitmeyi, veya gitmiş olmayı da hep hayal etmişizdir. Merak etmişizdir. "En azından ben hayal ettim :)" Oysa biz de yıllar sonra; kendi bayramlarımızı, kendi arkadaşlıklarımızı veya kendi gezilerimizi; Ahh çekerek çocuklarımıza veya torunlarımıza anlatıyor olacağız.
    1994 yılı sanıyorum, Türkiye de ilk GSM Oparatörü faaliyetlerine başlamış, Allah Allah kablo yok, bağlantı yok, bir küçük makina ve istediğin yerdeki istediğin kişi ile konuşabiliyorsun. Herkeste bir merak; -Nasıl olur? "Akıl fikir almıyor" gibi kahve köşelerindeki söylentiler... Zamanla herkes; (Kahvaltıda peynir, zeytin, ekmek nasıl ki vazgeçilmezlerdendir.) "Herkeste cep telefonu olmalıdır bu bir ihtiyaçtır." gibi bir düşünce belirmiş durumdadır. Oysa şimdi ilk defa cep telefonuna sahip olan bir birey için mutluluk, sevinç, 10 yıl önce ilk cep telefonuna kavuşan birey ile aynıdır. Birisi zamanla doyuma ulaşmış ve olayı normal bulmaktadır, hatta cep telefonundan çok zaman sıkılmaktadır. Diğeri ise bu ihyiyacını gidermiş olmanın heyacanını taşımaktadır. Bu olay Bilgisayarda da Cep telefonunda da aynıdır böyle gelmiş, böyle de gidecektir.
     2003 Yılı itibariyle, halen internet üzerinden hizmetine devam eden Chatcity de de durum; bana göre yukarıda anlattıklarımdan çok da farklı değildir. Öyle ki bazı üyeler eskiyi aramaktadırlar bazı üyeler şu anki gelişmelerden memnun olmaktadırlar. Reel hayatta, 3-5 Yıl önce çok sık görüştüğümüz bazı eş dost ahbaplarımızla, bırakın sık sık görüşmeyi; ayda yılda belki görüşüyoruz, veya 40 yılda bir alo dersek diyoruz. Hatta bazıları ile keçileri çoktan seçmiş oluyoruz. :) Zaman değişiyor, yaşanılan yerler, mekanlar, insanlar hep bir değişim halindedir. Yaşımız arttıkça bu düşünceler insanda daha da çok yer bulmaktadır. Hayat hep bir sirkulasyon halinde devam ediyor. 150.000 i aşkın aktif üyeye sahip Chatcity de de Reel hayatın bir parçasının yaşandığını farzedersek, benzer şekilde, "-Ah eski günler" diyen arkadaşlarımızın olması çok normal olduğu, ve artık sıkıldığını düşünenlerin olduğu gibi,
   - Abi ben daha dün üye oldum, burası nasıl bir site yaa. Alla allaaaa masalar sandalyeler bu ne abiii?
   - Abi bu adam masanın içinden geçtii. Nasıl geçer yaa? "Reel hayatta hiç görülmüş şey midir masanın içinden geçmiş olmak? Üyemiz çoktan reel hayat ile Chatcity yi birbiri ile karıştırmış durumda. Hemen hemen hepimiz bu şaşkınlığı yaşadık. :)"
   - .................................
Yukarda verdiğim örnek olayların sayısının da, sayılamayacak kadar çok olduğunu bilmemiz gerekir :) Bazılarımızın artık normal karşıladığı, ama çok zaman önce yaşamış olduğu ilk şaşkınlığı, heyecanı şımdi başka userler yaşamaktadır.
   Chatcity nereye gidiyor?
   Chatcity mevcut teknolojik gelişmeler neyi gerektiriyorsa,  teknik açıdan bu gelişmeye ayak uydurmaya çalışmaktadır. O yolda ilerlemektedir. Değişmeyen tek şey ise Chatcity de; sohbetin esas olduğudur.

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 11:53:21sohbet oyun linki
"

Hep birşey dikkatimi çekmiştir chaycity de;

yıldızlı olsun yada gümüş olsun muhakkak ki çevrelerinde bazı insanları ceza kullanımında gözettiler,daha dürüst olanlar ise o anda rozetini kullanmamak için odadan bilinçli kaçış yaptılar...

Gelelim şeflik konusuna;

Şeflik elbette ki ağır sorumluluklar getirir... Şef aktif adalet dağıtıcısı olamaz. Geri planda adaletin uygulanmasını sağlamakla uğraşır diğer bir deyişle SİSTEMİ KORUR...

Oysa geri planda durup farklı amaçlarına chatcity yi kullanarak erişmek KENDİNİ KORUMAKTIR sistemi değil...

chatcity bir musluk userler ondan akan suya

ihtiyacı olan canlılar dersek muslugu ayarlama görevine getirilmiş kişinin o musluktan akan suya elinin kirini bulaştırmaması gerekir... TEKRARLIYORUM BU KENDİNİ TATMİN KENDİNİ KORUMA OLUR... OYSA GÖREV SİSTEMİ KORUMA OLMALIYDI...

Gelelim başlık konusuna;

Kİm KENDİ EGOSUNU DEGİLDE SİSTEMİ İYİ KORUR...

Chatcity nin muhteşemliğini ileri götürecek tek isim biliyorum infumum...

Bakın çok önemli, dünya konuşma ve konuşabilme yeteneği üzerine kuruludur...

Konuşabilen konuşmayı seven problemi konuşarak çözen bir insandan bahsediyorum.

Bu chatcity için ne demek biliyormusunuz?

o yakınılan tipler vardır ya chatcity de onlar kendileriyle konuşulmadığı için hırçınlaşmışlardır ve gerçek anlamda sıkıntılarından uzaklaşmak amaçlı chatcity ye giren userleri kaçırmaktadır bu durum...

infumum sorunları teşhis edebilmiş ve şu anda cc de en sevilen kişilik olmuştur. Kimseye prim paye vermeden sağlamıştır bunu... rozetlerde yazan ADALET içinse herşey, önerim;

şef infumum...

aşagıda infumumun chatcity hakkında bir yazısı var göz atmanızı tavsiye ederim ...

sevgiyle:)"

Ben buna aynen katılır yetmezse bide ayaga kalkar alkışlarım ok tamam kolaya kaçtım yazıyı aynen pasladım ancak fikir aynı olunca usteki yazının ustune yazılacak tek bir kelime bulamadım ne yapalım Adalet dogru elde güzeldir der ve susarım!

CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...13>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir