ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 04:48   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Yeni Editörler Arıyoruz
 <<1 234567891011...44>>
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2006 Pzr 16:43:57      Yeni Editörler Arıyoruzsohbet oyun linki

Değerli arkadaşlar;

Yakın zamanda faaliyete geçen ve sürekli güncelliğini koruyarak, dikkatleri
üzerine çeken,ilgi odağı haline gelen CC-Forum sistemimizin,Moderatör
kadrosunda görev yapmak üzere,takım arkadaşları arıyoruz.

-CC-Moderatörler Chatcity Forum bölümünün düzeninden ve güvenliğinden
sorumlu Chatcity görevlileridir. Bilgi, konuya hakimiyetlerinin yanında,
kişisel ve sosyal yeterlilikleri gözönünde bulundurularak bu göreve
seçilirler. Moderatörler, filtre cihazı değildirler. Konuların bizzat
katılımcısıdırlar. Tartışma açarlar, tartışmaları yönlendirirler ve bizzat
tartışmalara katılırlar
.-

*Başvurularınızda,kadromuzda görev almak için,kendinizde yeterli gördüğünüz
hususları,sahip olduğunuz donanımları ve ilgi alanlarınızı iletmeyi
unutmayınız.
*Başvurularınızı,bu başlık altında,özel mesaj yoluyla veya e-posta yoluyla
da yapabilirsiniz
.

Roen@chatcity.cc

SsCappysS

SsCappysS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2006 Pzr 17:08:57sohbet oyun linki
roen Abım ben sızlerDe ıstersenız eger ben mod olmak ıstıyorum ben kendıme guvenıyorum benım ılgı alannım SevGı Saygı uzerıne ben forumda gereklı olan her grevı yapmaya ozen gosterecem ben gerektıgınde saygı gerektıgınde de cvp verebılecek bı kısılıge sahıbımdır bılmem bu kısılıktekı ınsanımı arıyorsunuz Roen abım ben bılmem kendımı anlatabıldım mı sızın mod kadrosunda gorulmek isterdım sızlerın destegınızle

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  28.May.2006 Pzr 18:02:56sohbet oyun linki
bu aralar forumda zaman geçirmek cc de zaman geçirmekten daha cazip gelio. talibim ama deneyimsizim. üstesinden gelebilirm die düşünüyorum.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.May.2006 Pzt 20:26:11sohbet oyun linki
Coğu Forum sitesinde Modatörler gözukmez belli bile olmaz userlar Modatör Olduguna Fakat sitemizdeki modatörler belli Bence sayısıda yetersiz. Bir Çok kez forum sayfasina uygunsuz yazilar yazıldıgını gördüm . Bunların Önune geçilmesi gerekli diğer Modatörlerimiz Eger Modatör aranıyor dediyse yardıma ihtiyacları var demektir. Ben iyi bir yardımcı olabilirim taßiki İsterseniz :)

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 18:59:15sohbet oyun linki

Deneme Aşamasında olmasina rağmen Forum Tabiri caiz ise Tıkırında gitmektedir. Bunun Böyle olmasını saglayan Modatörlerimize ve Şeflerimize Teşekkur ederim.

Bu Deneme aşamasında Olan forum sayfamızın dahada güzelleşmesi İçin elimizden gelen katkıları Yapmalıyız. Ne olabilir By katkılar

Beyin jimlastiği yapabileceğimiz güzel oyunlar var ise Forum sitemize Kaydedebilirsiniz

İlginç resimler görmüş iseniz onlari diğer arkadaşların görmelerini saglayabilirsiniz

BENDE uygun görürseniz Modatör Olmak istiyorum...

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 19:30:29sohbet oyun linki

cok fazla konu başlığı actıgımdan dolayı uyarı aldım :)  moderator olursam yeni ekliyeceğim konuları başlık açmadan eskilerine ekleyebilirim böyle ce bi çok başlık açmadan daha fazla konu paylaşabilirim. uyarıdan sora sağa sola bakarak yazı yazıyorum foruma  mod. lar gelmeden kaçiim die

grilkis

grilkis resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 20:05:11sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

neden olmasın

UMUT19FB

UMUT19FB resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  31.May.2006 Çar 23:54:30sohbet oyun linki
bende sizin yeni modlarınızdan biri olmak ve görevimi en iyi şekilde yerine getirmek istiyorum

Roen

Roen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Haz.2006 Cum 19:10:31sohbet oyun linki

Arkadaşlar;

Moderatörlük başvurularında tüm başvurular değerlendirilmektedir.Yapılanma dahilinde mevcut kadroda görev alamayan arkadaşlar,güncel değerlendirmeler sonucunda her an kadromuzda yer alabilirler.

Moderatör seçimlerinde başvurular eşit koşullarda değerlendirilir,kadro değişiklikleri söz konusu olduğunda,elimizdeki mevcut başvurulardan yararlanılmaktadır.Yapılanmamız,forum analizlerimiz,kadro değerlendirmelerimiz sürekli güncelliğini korumaktadır ve koruyacaktır.Bu açıdan belirli aralıklarla Moderatör seçimleri olacak dememiz yanlış olur.Her an uygun görülen aday Moderatör kadrosuna seçilebilir.

loveDidem

loveDidem resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Haz.2006 Cmt 13:30:29sohbet oyun linki
bence süper olur
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...44>>