ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 09:17   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler > Önemli Bilgiler
forum sohbet oyun basliklari
   AKCİĞER FOTĞRAFI SİGARA BIRAKTIRAN CİNSTEN
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

realsweety

realsweety resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 17:26:00      AKCİĞER FOTĞRAFI SİGARA BIRAKTIRAN CİNSTENsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

SİGARA İÇİYORSANIZ SOL TARAFTAKİ İÇMİYORSANIZ SAĞ TARAFTAKİ CİĞER SİZİN SEÇ BEĞEN AL

ABD’nin Minnesota eyaletinde yapılan ve sonuçları İngiltere de yayımlanan Cancer adlı tıp dergisinde açıklanan bir araştırma, akciğer filminin sonuçlarını gören sigara tiryakilerinin hiçbir destekleyici uygulamaya gerek duyulmadan sigarayı bırakabildiklerini ortaya koydu. Araştırmaya göre akciğerde röntgen filmiyle yapılan kanser taraması sırasında, film sonuçları kendilerine gösterilen 901 hastadan, 14 ünün hiçbir etkiye ve desteğe gerek kalmadan bir yıl içinde sigarayı bıraktığı belirtiliyor. Bu oran, normal koşullarda sigarayı bırakma oranının tam iki katı.

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 17:35:59sohbet oyun linki
Ben Sigara kullanıcısıyım. Ama Bunun gibi bir çok fotografa baktım Bir çokda konferansa gittim. Ama Bırakamadım

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  13.Haz.2006 Sal 17:54:04sohbet oyun linki

Kendi kendilerine zarar verdiklerini bile bile hala içiyorlar... İçen tüm herkezin bırakması dileğiyle...Realsweety güzel bir konu açmışsın tşk...

lOKANl

LOND0NB0Y

LOND0NB0Y resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 07:28:41sohbet oyun linki

HOCAM BIZIM BURALARDA SIGARA ile ILGILI NELER CIKTI BIRAKAN BIRAKIR BIRAKMAYAN TAKILIR YORMAYIN KENDINIZI !

alban02

alban02 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Haz.2006 Cmt 18:18:02sohbet oyun linki

aşk insanın gözünü kör ediyo ciğer değil hayat bitsin umrunda olmuyor ben BİLE BİLE içiyorum

nonexenon

nonexenon resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 11:43:06sohbet oyun linki

Sigara kullanıpta bırakamayan bir insanın kişiliği henüz olgunlaşmamış seviyede olup, istikrarsız karar veren, kararladında doğru yolu göremeyen, hayatla mücadelesinde farklı unsurların etkisi altında kalan, duygusal ilişkilerinde savunmasız çocuğu oynayan, savunmasız, yapayalnız, "ben ne yapmalıyım" kararsızlığı altında ezilen, çaresizliğine esir düşmüş, doğru yolu bulamayan, "keşke sağ taraftaki ciğer benim olsaydı" pişmanlığıyla boğulan, büyük bir insan kitlesinden oluşanmaktadır.    Bırakın şu sigarayı artık EZİK insanlar. İğrenç ya nasıl içiyosunuz, sevgilinizle öpüşürken sevgiliniz iğreniyor biliyormusunuz bunu, hakkınızda Leş Gibi düşünüyor ve sigara içmeyenler içenler hakkında mesela ben, çok komik bi olay olarak görüyorum, gülüyorum resmen anlamsız bir olay yaptıkları için.

Şöyle 1 dak. lığına içini açıp bi koklasan, böööööööööğğğğğğğğğğyyyyy , evleneceksin ve çocuğun olacak onun hayatılya resmen oynuyorsun ve aradan yıllar geçiyor, yaşlanıyorsun 60-70 yaşlarında, yürüyen bir ölü ve sigara kullanmayan başkalarını görüyor ve onun pişmanlığı içerisinde dahada bir ölüp kurtlanıyorsun artık, öksürüklerin etrafa yayılıyor, herkes dışlıyor seni, bu olacak arkadaşlar, zaman öğle çabuk geçiyorki bir anda o söylediğim yaşlara geleceksiniz ve artık bırakın çok geçmişe gidip yapamadıklarınızı yapmayı 10 dak.lığına geri dönemeyipte............(sonra devam ederiz, müşteri bastı da)  

BIRAKIN ARTIK

BeNzz

BeNzz resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 18:41:38sohbet oyun linki

Bosuna ugrasmayın Biz onu bıraksakta o bizi bırakmaz bırakır ama anca oldurerek bırakır

bosa ugrasmayın sigara bırakılırmı be dusunsenize ramazanda yemeklerden sonra ,mactan sonra ,tualetten sonra ve o malum isten sonra......

bu arada  madem zehirlenıonuz Kaliteli zehirlenin.....

EmrezeR

EmrezeR resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Haz.2006 Pzr 18:44:58sohbet oyun linki

Sevgili realsweety:

Sanırım fotografların yerini degistirmen lasım ?

Iebronjames

Iebronjames resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2006 Pzt 17:54:19sohbet oyun linki

benzz sapına kadar haklı yani sen onu bırakıyosun ama o seni bırakmıyo saten 8 kere paket 15 kere çakmak yakalatınca kendim we yaşıtlarım için konuşuyorum anneniz yada babanız kızmıyo

hatta annemle geçen mini bi diyalog:)

oğlum yoğurt yermisin

yok anne ya yemiim saol

ye oğlum

anne nie zor ediyonki şu son günler dayadın yoğurdu

oğlum zehrini alır:)

bide aç karnına içme emi

annelerimis bisi hep düşünür:)

ThrowRevenge

ThrowRevenge resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Haz.2006 Pzt 18:20:21sohbet oyun linki
BEN BUNU GORDUM YA ARTIK ÖLSEMDE GAM YEMEM  DAHA COK İÇMEYE CALISMAM LAZIMyasal uyarı:sıgara saglıga zararlı
CC sohbet icin buraya
 <<1 23456>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir