ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 07:43   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1 234567891011...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

infumum

infumum resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
vip oyun sayfasiozel karakter ile sohbete katilozel odasi var sohbet icin kullaniyor
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:06:48      infumumsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İşte beni rahatlıkla eleştireceğiniz, seveceğiniz, veya öldürüp hakkımı yemeyeceğiniz bir platform.. Daha iyisi için düşünceleriniz benim için çok önemli... Şimdi konuşma sırası sizde, buyrun sizi dinliyorum.

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:10:26sohbet oyun linki
infumum :

İnsanların ne konuştukları değil ne anladıkları önemlidir!. Ya seni anlayan biri ile konuş, ya da anlaşılmıyorsan SUS!... :)

İşte senın hakkında herseyı tamamıyle anlatan ve senınle özdeşlesen söz. Daha dıcek birsey bulamadım dai ((:

Rudex

Rudex resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:15:22sohbet oyun linki

İnfumum sana diyecek bişey yok zaten yazmaya değmez allah yardımcın olsun!

xCadiKisKedix

xCadiKisKedix resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 20:55:17sohbet oyun linki
her$eyi yerli yerinde yapio dayucum:Pp Ama benim laflarida hakaret olarak algilamasa tam olucak

Litros

Litros resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel odasi var sohbet icin kullaniyor
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:13:11sohbet oyun linki

infumum sana ne diyim bir yanlışını göremiyorum ki böyle devam et ama çayı biraz azalt

Esteryaa

Esteryaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:13:54sohbet oyun linki
  infum ajan olmadan önce daha esprili ve en azından bi hoşbuldum derdin şimdi o da yok bence kendini o kadar kasmaaa LOL kasda o kadar değil,  kafa sallamakta neyin nesi  güzel göründüğünüzümü sanıyosunuz  amacım sana sataşmak değil benim gözlemlediğim bu

XxconcongirlxX

XxconcongirlxX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:16:04sohbet oyun linki
Esterya malesef sana katılmıyorum!! ınfumumu ccye ılk gırdıgı zamanlardan beri tanıyorum bence hiç bi degıusıklık yok en azından bana karsı hiç bişeyı degısmedı hala aynı makara yani

ZoRLuBATUHAN

ZoRLuBATUHAN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:20:28sohbet oyun linki
Evet Artık Çok İblemio Infu Bey... Naber Diyoruz cevab Gelmıo. Neyseki Eskiden İbliyordu

Tanrı Türk ü Korusun !!

Esteryaa

Esteryaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:22:33sohbet oyun linki
  concongriln makara sarma olayı değil bana katılmayabilirsin o da senin görüşün

Compeira

Compeira resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Şub.2006 Cum 21:32:17sohbet oyun linki
Arkadaşlar neyi tartısıyorsunuz kı. Insanlar dıledıgıyle muhabbet eder dıledıgıyle etmez. Hanı buda bi özgurluk bı yerde. Sonucta olaya onun acısından bakın. Her gırdıgı odada hal hatır soran en az 5 kısı.(durum kalabalık odalarda 15-20 kısı) Sımdı bu durumda sız olsanız ne yapardınız cıdden merak edıyorum. Sonucta olay sızdekı gıbı degıl gormeden bılemıyor ınsan. İlk kez sahıt oldum ozel pencerelerınden genelın gorunmemesıne. Yanı ınsanları neden bu boyle dıye yargılayacagınıza bıraz daha anlayıslı olmanızı dılıyorum.  Benım cok zaman once tanıdıgım Infumum halen aynı Infumum bı degısme yada devsırme yok ((:
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir