ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 08:47   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<12345678910 11121314151617181920...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wierr

wierr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.Mar.2006 Pzr 18:27:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
ya bu cc de sıkılan bana ceza veriyoya ben gibi uslu bi çocuğa eden ceza veriyonuz ya anlamadımyaa sırada ivet var

natusi

natusi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Mar.2006 Sal 20:41:10sohbet oyun linki
infu sorarsa forumdayım

kahinn0909

kahinn0909 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Mar.2006 Per 17:04:29sohbet oyun linki

İnfumum u alışveriş odalarına girdiği ilk günlerden beri tanıyorum..Herşeyden önce çok iyi bir dost tur.İnsanlara yardımcı olmak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan biridir.Bence sadece infu değil,tüm ajanlar görevlerini en iyi şekilde yapıyorlar.Ve gerçekten ajanların işleri çok zor...Allah onlara sabır ve kolaylık versin.Binbir çeşit  insanlarla uğraşıyorlar.Bu hiçte kolay bir şey değil..Ajan kardeşlerim hepiniz işinizi iyi yapıyorsunuz.Tabii İnfu cum senin yerin bende çok ayrı biliyorsun.Seni ayrıca Tebrik ediyorum..Ajanlar olmasa  cc olmazdı..Tüm ajanlara teşekkürler...!!!

IIIIIbeyazIIIII

IIIIIbeyazIIIII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Nis.2006 Cum 19:18:15sohbet oyun linki

Başarılarının devamını dilerim...     infu  abiiiiiiiiii

CeysClover

CeysClover resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 19:50:29sohbet oyun linki

xxBLACKJACKx;

Tebrikler İnfumum beklenilen oldu fazlasıyla hak ettiğin altın rozete sahip oldun.Sefler çok doğru bir karar alıp sanada odalara gizli girme yetkisi vermiş.Bunu hak ettiğine inanıorum.Başarılarının devamını diliyorum....

Djche

Djche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  8.Nis.2006 Cmt 20:17:12sohbet oyun linki

takımın en ıyısı!

sol tarafa koy ne ortalar açar varya

wiLLpower35

wiLLpower35 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 14:09:51sohbet oyun linki

slm  kolay gelsin bu zorlu görevinizde başarılar dilerim , benim bir ricam var wokri35 nikim bamlanmış ve bennim habewrim yıktu vipli felanda değilim sebebini merak ettim eğer bir hatamdan veya sizlerin sistem hatasından olduğunu da duydum sizden ricam bir araştırmanız

ve tarafıma bir not yazarsanız sevinirim  k.i.b başarılarınızın devamını dilerim by...

Djche

Djche resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Nis.2006 Pzr 23:04:53sohbet oyun linki

İşte beni rahatlıkla eleştireceğiniz, seveceğiniz, veya öldürüp hakkımı yemeyeceğiniz bir platform.. Daha iyisini yapabilmek için düşünceleriniz benim için çok önemli... Şimdi konuşma sırası sizde, buyrun sizi dinliyorum

abı senı elıstırmek mı?Haddımemi.cc ilk gırdıgımde ve cafebirde calısmaya basladıgımda hep arkamdaydın hep benı destekledın sana cok tesekkur ederım canım abım benım.sana bı murat basaran sozum var unutmadım.murat abıyı gorur gormez konusacam ama artık bızım radyoda yaprsın programı neyse senı cok sevıyorum unutma!

CHE

godlike61

godlike61 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Nis.2006 Cum 18:54:17sohbet oyun linki
ADAM GİBİ ADAM İNFUMUM

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Nis.2006 Sal 20:14:32sohbet oyun linki
Sevgili İnfumum gecikmelide olsa Gold Ajanlığını kutluyorum dileğim  seni şef olarakta görmek seni çok sevdiğimide bilirsin(Kanka yızya) ilk günün forum heyecanıyla ne yazdığımızı bilmeden yazdım belki yanlış telafuz ettim cümleyi.  bundan dolayı üzgünün özür dilerim sevgili arkadaşım biz eski dostuz.ilerinin sana daha aydınlıklar ve yükselişler getirmesi dileğiyle yolun açık olsun sevgili arkadaşım. Seni Seviyorum
CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 11121314151617181920...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir