ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 23:39   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<1234567891011 12131415161718192021...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

BrEwErS

BrEwErS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Nis.2006 Cum 14:33:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

İnfumum seni şef olarak görmek o kadar çok istiyorum ki en büyük dileğim o.Seni seviyoruz....

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Nis.2006 Pzr 06:02:28sohbet oyun linki
İnfumum vesselam iyi adamsın.ama çok konuşuyon az sus valla kafamız şişti

XetsebX

XetsebX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.May.2006 Pzr 01:36:17sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Ah infuuuu biliyordum zatenn... Adam olacak cocuktun ezelden beri, ben derdim hep... Sevindim hakli ciktigima... Seni eledim eledim deeee kalburun ustunde kaldirip atacak yanin kalmamisti... Ohhh yaaa ben de diyecegimi dedim rahatladim... Cok yazdim galiba yoruldugumdan belli, hadi beni daha cok yorma... Ne cok da yazmislarrrr oku okuu bitmiyorrrr........ Yazanlarin eline saglik iyi yazmislarrrrrrr........

obirisi

obirisi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2006 Cum 03:37:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Sevgili İnfumum,

forumla çok haşır neşir olmadığımdan bu başlığı CC de sanırım en son ben farketmişim. :) Ama görünce acizane bir iki kelime de olsa hakkındaki düşüncelerimi yazmak istedim.

Genel olarak ajanlardan yana aşırı rahatsızlığım var dersem onlara haksızlık etmiş olurum. Bir kısmından geçmişte tek tük hoşlanmadığım davranışlar olmuşsa da bu kadar kusur kadı kızında da olur diyerek yazımın giriş bölümünü tamamlamış olayım. :)

Fakat sevgili İnfumum a gelirsek, şimdiye kadar tanıdığım ajanlar içinde user larla en barışık, en sabırlı ve olgun, kurallarla egolarını birbirine karıştırmayan, beyefendi bir yapısı olduğunu düşünüyorum.

Yanılıyor muyum bilmem ama, CC ahalisinin nazarında günden güne imaj kaybına uğrayan Ajanlık görevi sanıyorum İnfumum un sayesinde yeniden kaybettiklerini kazanmaya başladı.

Herkesin haklı takdirini ve sevgisini kazanmış bu arkadaşımızdaki cevheri keşfedip ona Ajanlık görevi veren yetkilileri de kutlamak gerekiyor.

İsabetli bir seçim olmuş...

sado1981

sado1981 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  19.May.2006 Cum 06:09:03sohbet oyun linki
INFUMUM SUPERSIN SEN YAAA

yolcu27

yolcu27 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.May.2006 Per 09:55:18sohbet oyun linki

İNFUMUM için sahifelerce övgü yazıp zamanınızı            

çalmak istemiyorum..Bu nedenle düşüncelerimin ana fikrini çıkardım.   

işine bağlı,sorumluluğunun bilincinde,herkese eşit mesafede,güven veren bir şahsiyet..Kendiini bu noktaya  getirenlere asla borcu yok..bana kalırsa başarıları ve yüzlerini kara çıkarmadığı için alacaklı duruma bile geçti..Umarım şeflerden alacağını tez zamanda tahsil etme imkanı bulur.YOLUN AÇIK OLSUN İNFUMUM.

FL4M3

FL4M3 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 13:22:24sohbet oyun linki
obirisi :

Sevgili İnfumum,

forumla çok haşır neşir olmadığımdan bu başlığı CC de sanırım en son ben farketmişim. :) Ama görünce acizane bir iki kelime de olsa hakkındaki düşüncelerimi yazmak istedim.

Genel olarak ajanlardan yana aşırı rahatsızlığım var dersem onlara haksızlık etmiş olurum. Bir kısmından geçmişte tek tük hoşlanmadığım davranışlar olmuşsa da bu kadar kusur kadı kızında da olur diyerek yazımın giriş bölümünü tamamlamış olayım. :)

Fakat sevgili İnfumum a gelirsek, şimdiye kadar tanıdığım ajanlar içinde user larla en barışık, en sabırlı ve olgun, kurallarla egolarını birbirine karıştırmayan, beyefendi bir yapısı olduğunu düşünüyorum.

Yanılıyor muyum bilmem ama, CC ahalisinin nazarında günden güne imaj kaybına uğrayan Ajanlık görevi sanıyorum İnfumum un sayesinde yeniden kaybettiklerini kazanmaya başladı.

Herkesin haklı takdirini ve sevgisini kazanmış bu arkadaşımızdaki cevheri keşfedip ona Ajanlık görevi veren yetkilileri de kutlamak gerekiyor.

İsabetli bir seçim olmuş...

tek kelime : işte budur!!!

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.May.2006 Cum 15:23:35sohbet oyun linki

infumum,chatcity gibi sanal sanılan gerçek ruh halleri arenasında bugüne kadar ne tipler gördük hepimiz... bazılarımız 3 yılda tanıyamadı insanları bazılarımız birkaç ayda tanıdı kişilikleri... bazıları rozetlerini aç kaldıkları kısımlarını doyurmak için kullandı... bazıları ise rozetlerini şu dünyanın en iyi yapılandırılmış chatcity sitesindeki problemleri çözmek için kullandı... kimlerin ne amaçlarla nerelerde musluğun başını tutma arzusunda olduğunu tüm bilinçli userler gördü bu zaman içinde... ve infumum hep dediğim gibi o dar vaktini bile cc ye adadı. Hep konuşmadan yana oldu hep çözümden yana oldu... En önemlisi bunları yaparken de hiç tepeden bakmadı... herkesle bulundukları ortamı paylaştı. Ve kısa sürede sevildi ve saygı duyulan bir kişilik oldu... INFUMUM CC DE HANGİ ODAYA GİRDİYSE YÜZLERDE BİR TEBESSÜM OLUŞTURDU...

Bizler cc ye yüzümüzde tebessüm olsun diye girmiyormuyuz???

infumum diyorum ötesi yok...

MuKeMMeIiMDeSeMYeRi

MuKeMMeIiMDeSeMYeRi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.May.2006 Cmt 00:34:17sohbet oyun linki

prangaxxx e katılıyorum.

hep destek tam destek

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  27.Haz.2006 Sal 04:13:13sohbet oyun linki

Hakettiğini aldın infüfüfü.Çok sevindim bu gelişmeye.Görevini layığıyla yapacağından hiç şüphem yok.Yeni görevinde başarılar :)

CC sohbet icin buraya
 <<1234567891011 12131415161718192021...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir