ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
20 Nisan 2024, Cumartesi 14:22   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity ajanları
forum sohbet oyun basliklari
   infumum
 <<12345678 9101112131415161718...32>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

nazbjk

nazbjk resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Şub.2006 Per 20:32:37sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
SEVGİLİ İNFUMUM  DAHA AJAN OLMADAN AJANLIĞA ADAY GÖRDÜĞÜM CİCİ BİR ÇOÇUKTUN

DeliDumrul8706

DeliDumrul8706 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 03:11:45sohbet oyun linki

Sevgili infu + mum = küp şeker;

Sen bunaları okurken ben belki çoktaaan toprak olmuş olacam...ayh n diorum ben
Nese infu hade sana bi güzellik yapam bana süledikleri marşı ufak deişikliklerle sana süleyem

"Ajanmısıııııın,pskopatmısıııın,yoxa reklam yıldızımısıııın,
Anlayamadık sen n ayaksın?
infu dai sen manyakmsın?" 

tabe bu bana yakıştıı kadar yakışmadı ama eh işte olduu kadar

not:Bu marş başkasına yazılmıştır müyap ın izniyle yayınlanmaktadır

SewgiKeIebegiSeckiN

SewgiKeIebegiSeckiN resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 06:50:37sohbet oyun linki

İnfucum sayfa şey etmiş bizde hemen kelebeğimizi konduralım bu form a... (Tabii Sewgimizle)

Efendim saygılarımla mektubuma başlamak ister büyüklerimin ellerinden küçüklerimin gözlerinden öperim.

Bendeniz bilindiği gibi cc.de sewgi dolu insanları görmek üzere özel çabalar sarf eden varını yoğunu bu uğurda çeşitli büyük savaşlar vererek harcayan kimimlerinin canını yaktığımız için aklıundan geçenleri tıpalayan popüler mi popüler seçkin... Bana arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim dersiniz ya? işte arkadaşlarımdan biri KESH diğeride İNFUMUM hadi bakalım burdan yakın... kaşının, uyuz olun, kaşıntılarınız iltahap kapsın, ister inanın ister inanmayın..! 

ee form infucuğumun olunca sözümüzde sevdiğimiz arkadaşımız geçmeli derim ve derhal en başta söylemem gerekeni şimdi söyliyeyim hayırlısı olsun infucuk:)

Düşünüyorumda Neden cc yi tüm haklarıyla sana devredip gitmiyorlar? belki böyle yaparlarsa daha mantıklı cezalar alırız yüzlerce yıl beklemek zor geliyorda!

Birde şunu söylemek isterimki senin ellerinden aldığım cezalar helalimdir... Uzun oldu yazım PARDON! öpüyorum döncem yine...

ShyPnoSeS

ShyPnoSeS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  24.Şub.2006 Cum 10:43:02sohbet oyun linki
Diğer ajanlar alınmasın ama benim cc de en beğendiğim ajan infumum.Bence işini en iyi şekilde yapıyor.Üstelik konuşmayada vakit ayırıyor:Kimseyide kırmıyor herkesin yardımına koşuyor. İnfum hep böyle ol emi hiç değişme... Sen 1 numarasın

meltemyeli16

meltemyeli16 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Şub.2006 Cmt 03:18:04sohbet oyun linki

Bir sonbahar günüydü belki tam olarak infumum un hafta birincisi olduğu zamanlardı o zamanlar tanımıştım kendisini....o zamanda sıcak cana yakın esprili bir insandı şimdide öyle ....

iki ay süren bir ayrılığın ardından cc ye geri döndüğümde rozetini gördüm ve hayırlı olsun demek istiyorum bu arada jop ve kelepçe hediyeni yakında alacağım ne de olsa yeni işin icabı :)

ınfu her zaman sıcak nazik ve eşit davranan birisi olup bu karakterini sonuna kadar muhafaza edeceğine eminim

işin esprisi bir yana her daim böyle adaletli ve arkadaş kimi zaman dost ve sırdaş olarak kalman temennisi ile bu zorlu yolda sana her daim başarılar infucuğum...

her daim sevgiyle kal gerek arweenquenn gerek ivet gerek yunusum gerek diğer ajan arkadaşlara da saygılar ve sevgiler

:) duydumki kanun hazırlıyormuşsunuz CCCK(chat city ceza kanunu ) için yardıma hazırım

kubaal

kubaal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 02:51:23sohbet oyun linki

Daiii İbibik Ötüyo Demek Ki Cay Demlenmistir  Sana Seni Sewiyorum Seni Sewmeyen Ölmesin Daiii Sürünsün Be Allah Yar Ve Yardımcın Ossun Zihin Acıklıgı Wersin Derslerinde Başarılar puhahahaha

kubaal

kubaal resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 02:55:36sohbet oyun linki
Al DAİİİ Bu ABARAYI GEZERSİN CIMDIS CIMDIS  DARİ DARİ DARİ DARİ ACILIN Image Hosted by ImageShack.us

24kubaal34

24kubaal34 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 03:18:26sohbet oyun linki
Image Hosted by ImageShack.us DAİİİ gözün aydın Kızın da war Artık

fatihhhhh06

fatihhhhh06 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 11:04:41sohbet oyun linki
infom çaya veya şekere zam gelinceeeee.ceza verme  ayıpp:::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Allah yardımcın olsunn::))

alohaCCaloha

alohaCCaloha resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  26.Şub.2006 Pzr 15:02:01sohbet oyun linki
 YA İNFUMUM SENİ KİMSE İLE KIYASLIYAMAM ÇÜNKÜ GÖREVİNİN ASALETLİĞİNİ VE VAZİFENİN GEREĞİNİ TAPIYOSUN,AYRICA YUNUSUM ABLAYA YAZANLARIM HEPSİNİİ DE SENİ SEVDİĞİNİ İYİ BİLİYORUM.ÇÜNKÜ BAŞTA BEN VARIMM,AYRIM YOK.İKİNİZDE GÖREV ADAMISINIZ     TEKRAR KOLAY GELSİNNNN AEOL BY   
CC sohbet icin buraya
 <<12345678 9101112131415161718...32>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir