ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
19 Nisan 2024, Cuma 16:35   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Can Aratın Öyküsü
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Tem.2006 Pzt 16:03:01      Can Aratın Öyküsüsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Can Arat ın Öyküsü
Fenerbahçemiz in genç futbolcusu Can Arat, babasının maddi zorluklar nedeniyle annesinin altınlarını bozdurarak kendisini Fenerbahçe Futbol Okulu na yazdırdığını söyledi..Can Arat, Fenerbahçe Dergisi nin temmuz sayısında yayınlanan röportajında, babasının çocukken kendisine Fenerbahçeliliği aşıladığını ifade ederek, şunları kaydetti:

Babam çok iyi bir Fenerbahçe taraftarıydı. Her zaman takımına sahip çıkan, maçlarına giden bir taraftardı. Babam, Fenerbahçeliliği bana aşılamasından sonra, kendi elleriyle beni 9 yaşındayken Fenerbahçe futbol altyapısına yazdırdı. Zaten ben daha da küçükken mutsuz olduğum zamanlar beni sevindirmek için bana Fenerbahçe forması, ve şortu alırdı. Bazen sabah uyandığımda yanı başımda bulurdum bu hediyeleri ve havalara uçardım diye konuştu.

Can Arat, 9 yaşındayken ailesinin maddi sıkıntılar yaşadığını dile getirerek, Babam, annemin altınlarını bozdurup beni Fenerbahçe futbol okuluna yazdırdı ifadesini kullandı.

Futbol okulunda ilk başlarda santrfor oynadığını kaydeden Can, sözlerini şöyle sürdürdü:
Hocamız eksik var diye sağ beke koydu beni. Sağ bek oynadıktan sonra lisans çıkartılanlar açıklanacaktı. Gidip baktım kadroya alınmışım. İlhami Tek hocamız sayesinde ilk etapta minik takıma başladım. Orada sağ bek oynadım, daha sonra minik takım 11 oyuncudan 7 oyuncuya düşünce stopere geçtim. Hatta ilk minik takıma girdiğim sene şampiyon olduk ki o formamı hala saklarım. O formam ayrıca bez formadır, bayağı eski bir formadır ve benim yaşadığım ilk şampiyonluğun bir simgesi olduğu için çok önemli.

Pishti

Pishti resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  4.Tem.2006 Sal 02:32:37sohbet oyun linki
can arat sana bır fenerli olarak sesleniyorum..ınsallah basarılı olursun...

kayhankus

kayhankus resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 01:12:54sohbet oyun linki

CAN ARAT IN ARTIK OYNAMA ZAMANI GELDİ..KENDİSİDE ÇOK BAŞARILI VE İNATÇI Bİ OYUNCU..CAN ARAT A VERİLEN ŞANS OLCAN ADA VERİLSE BARCELONANIN MESSİ Sİ GİBİ FENERBAHÇENİN OLCAN INI TÜM DÜNYA KONUŞURDU..UMARIM CAN ARAT KARİYERİNİN BAŞINDA KÖTÜ Bİ SAKATLIK GEÇİRMEZ VE CAN ARATA VERİLEN ÖNEM OLCANA DA BENİMSENİR..

BeyazDus26

BeyazDus26 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Ağu.2006 Pzr 03:27:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
gerçek fenerbahçeli olarak takımda oynayan bi sen varsın sevgili can umarım hak ettiğin yere gelirsinn..
CC sohbet icin buraya
  Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir