ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

25 Nisan 2024, Perşembe 17:02   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski Chatcity Editörleri
forum sohbet oyun basliklari
   Öneriler
 <<12 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  17.Tem.2006 Pzt 21:41:03sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
lOKANl :

Arkadaşlar ben sizlere katılmıyorum öneriler bölümü mevcut tamamda CC-Mod bölümündeki öneriler o tip forum amaçlı öneriler değildir bence... Modlara önerileriniz yönünden açılmıştır bu başlık... Mesela X modu böyle böyle yapsa daha iyi olur tipinden :)

İyi Paylaşımlar...

Merak etme okan.. Bizde zaten Mod. arkadaşa öneride bulunduk :))

Bir Topic te peeg arkadaşımızın bir üye ile diyaloğuna şahit olmuştum.

Peeg Mod. olduğu halde forum a hakim olamadığını göstermiş ve açılmış konuları tekrar açmıştır. Hepimiz insanız görev ve sorumluluk aldığınız işlerde hata yapabiliriz.. Kimse kusursuz değildir. Burda önemli olan hatalarımızı kabul edip telefasi için uğraşmak.. yani özür dilenmesi gerektiği yerde özür dileyebilmek önemlidir..

Fakat Peeg açılmış bir konuyu tekrar açtığında.. Konuyu daha önce açan şahıs güzel bir dille konunun daha önce tarafınca açıldığını ve silinmesi gerektiğini söyledi. Fakat Peeg arkadaşımız o arkadaşın emeğine saygı duymak yerine ukalaca cevap verdiği için.. özrü kabahatinden büyük olmuştur..

Peeg in açtığı bu topic te Peeg in bu davranışının yanlış olduğunu ve hatasını kabul edip daha önce emek harcayarak topic açan arkadaşlarımıza SAYGI GÖSTERMESİNİ öneriyoruz.

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 01:16:26sohbet oyun linki

gurcu, Sevgi Senden Saygı Benden

Peeg

miniseytan

miniseytan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 01:31:11sohbet oyun linki

Madem bu soru soruldu ve madem her öneriye açıgız denmekte... Ben şahsen forumlarda olası tartışmalarda hakaret söz konusu oldugunda yada kişi sizi yalancılık vs. ile suçladıgında  aklanmanızı  saglayacak ve kişinin yaptığı olayı gözler önüne seren  bir log koymanız halinde yazının silinip.  Amacı sadece kendisine  yapılan haksızlık yada saldırıyı belgelerle çürütmeye çalışmak  olan kişinin sözlü dahası yazılı uyarmanın  yerinde bir hareket olduğunu  düşünmüyorum.

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 01:44:52sohbet oyun linki
Peeg :

gurcu, Sevgi Senden Saygı Benden

Peeg

Peeg sevgili arkadaşım..

Kimse seni sevmek zorunda değil.. Ama sen herkese SAYGI göstermek zorundasın

O yazıya istinaden "Sevgi Senden Saygı Benden"  cümlesini tek sen yazabilirdin.. Her zamanki gibi ukalalığına ve çocukluğuna veriyorum..

İnşallah yaptığın yanlışın farkına varır .. Ukalalık yapmaya devam etmek yerine.. haksız olduğun konuda hatanı kabul edip özür dileme büyüklüğünü gösterirsin..

Kolay gelsin..

Peeg

Peeg resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Tem.2006 Sal 02:25:41sohbet oyun linki

gurcu

Saygı ;

" Sevgi Senden Saygı Benden " Diyorum ve Hep Arkasındayım. Çünkü Sevginin Olduğu Yerde Saygı Vardır. Sen Bana Saygı Gösteriyormusun ? Gösteriyorsanda Ben Neden Göremiyorum. " Her zamanki gibi ukalalığına ve çocukluğuna veriyorum.. "   Cümlesi Size Ait Sanırım.

Özür Olayı ;

Nerden Biliyorsunuz Acaba Benim Özür Dilemediğimi ve Ben Bunu Foruma Yansıtmak Zorundamıyım ? Özür Dilerim Bundanda Çekinmem. Bu Özür Konusunuda Uzatmayalım Artık İsterseniz(İkimizde) ? Şarkıcı Çelik ten Çok Özür Dileriz

Kişisel Sorunlar;

Kendince Beni Küçük Düşürmeyemi Çalışıyorsun ? Yazılarınızdan Bunu Anlıyorum.

Ukalalık;

Ukalayım Evet Daha Ötesi Varmıdır ? Ukalalığın Yanında Bir O Kadarda Mütavazi ve Yakışıklıyımdır

Bu Öneriniz Dışında Başka Bir Öneriniz Var İse Bekliyoruz. Bu Önerinizi Dikkate Aldım  Ve Son Mesajımdır Bu Konu Hakkında

Peeg

lOKANl

lOKANl resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  9.Ağu.2006 Çar 12:47:57sohbet oyun linki

Cc Modlarına bir önerim olacak. Forumda bölümleri gezdiğimiz zaman birbirinin aynısı konular var. Bence bu tür konuların forumda birleştirilmesi veya silinmesi lazım. Bi bölümde Alt alta olan başlıkları yazayım size.
CHATCİTY
CHATCITY
ChatCity nedir ?
Chaty cc nedir ? ve iki üç konu sonra tekrardan
ChatCity ?

Öneriler bölümüne baktığımız zaman öneriyle alakası olmayan konular açılmış. Modların bu konulara el atması dileğiyle...

tentecann

tentecann resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Ağu.2006 Pzt 06:53:33sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

ya ne yerindeki bu forumda cok merak ettim valla:))

bırak onlarda altalta oluversinn:))) şu konuyu okumanız yeterli... öneriler..ewet ewet bu okudugun konu:))) bak bakalım kac mesaj alakalı:)) benimki de dahil...ya cc de karşılıklı konuşun , birbirinizi eleştirin hatta yiyin banane:)) ama öneriler bölümünde bunu yapmayın:))) ya da nasılsa vipsiniz, acın abi bi başlık gürcü gel buraya adı altında... sen benim konularımı neden begenmiyosun arkadasım? ben sence gereksiz birsuru başlık mı acıyorum filan die sorun??? alın size öneri:))

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Ağu.2006 Çar 04:44:54sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
tentecann :

ya ne yerindeki bu forumda cok merak ettim valla:))

bırak onlarda altalta oluversinn:))) şu konuyu okumanız yeterli... öneriler..ewet ewet bu okudugun konu:))) bak bakalım kac mesaj alakalı:)) benimki de dahil...ya cc de karşılıklı konuşun , birbirinizi eleştirin hatta yiyin banane:)) ama öneriler bölümünde bunu yapmayın:))) ya da nasılsa vipsiniz, acın abi bi başlık gürcü gel buraya adı altında... sen benim konularımı neden begenmiyosun arkadasım? ben sence gereksiz birsuru başlık mı acıyorum filan die sorun??? alın size öneri:))

" gurcu gel buraya " ?

kabak yine benim başıma patladı.. :))

Ekinoks88cc

Ekinoks88cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Eyl.2006 Cum 14:34:37sohbet oyun linki

Hisarhan

Hisarhan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  7.Eki.2014 Sal 05:16:01sohbet oyun linki
Peeg :

Forum dan Beklentilerinizi Yazın Nelerin Olmasını Yada Olmamasını İstersiniz  Arkadaşlar Her Fikire Açığız

Peeg

CC sohbet icin buraya
 <<12 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir