ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 10:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Trabzonspor
forum sohbet oyun basliklari
   Albayrak: bu Yil Da Zİrve YariŞinda OlacaĞiz
 Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Sinnerr

Sinnerr resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 08:45:04      Albayrak: bu Yil Da Zİrve YariŞinda OlacaĞizsohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

ALBAYRAK: BU YIL DA ZİRVE YARIŞINDA OLACAĞIZ

Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, Trabzonspor un bu yıl da zirve yarışında olacağını ve zirveyi kolay kolay bırakmayacağını söyledi.
Nuri Albayrak, kulübün internet sitesindeki açıklamasında, bordo-mavili kulübün lige çıktıktan sonra 10 yıl süreyle Türk futboluna adeta damgasını vurduğunu belirterek, Bana göre Trabzonspor büyüklerin en büyüğüdür. Çünkü çok kısa zamanda büyük başarılar elde ettik. Bu yıl da zirve yarışında olacağız ve zirveyi kolay kolay bırakmayacağız dedi.
Transfer konusuna da değinen Albayrak, Biz sözümüzün arkasındayız. Çalışmalarımız sürüyor. 2 arkadaşımız Brezilya da. Transferin herşeyden önce ekonomik şartları var. Bu şartlar, olmazsa olmazlarımız. Biz, sezon bittikten 10 gün sonra transfere başladık. Ama o günden bu yana rakamlar 1 e 5 oranında arttı. Bu bir arz talep meselesi. Trabzonspor un parasını sokağa atmaya niyetimiz yok diye konuştu.
- HATA YAPMAMAK İÇİN DİRENİYORUZ -
Albayrak, Tomas Jun un kulübe maliyetinin 10 trilyon lira olduğunu kaydederek, şöyle devam etti:
Ama o dönemdeki arkadaşları da suçlamıyoruz. Çünkü o günkü şartlarla bugünkü şartlar aynı. O dönemde de görevdeki arkadaşlara büyük bir kamuoyu ve medya baskısı yapılmıştı. Onlar da son dakikada Tomas ı aldılar. Biz bu hataları yapmamak için direniyoruz. Doğruları yapmak için buradayız. Trabzonspor, bu kadar yükü kaldıramaz.
- FATİH TEKKE Yİ RAKİPLERİMİZE VERMEYİ DÜŞÜNMÜYORUZ -
Fatih Tekke nin, takımın kaptanı olduğuna işaret eden Albayrak, şunları söyledi:
Fatih Tekke, Trabzonspor un son 3 yıldır başarılarına imza atmış, gol kralı olmuş, geçen sezon da arkadaşlarıyla takımın UEFA Kupası na katılmasında büyük rol oynamıştır. Gemiyi en son kaptan terkeder. Biz Fatih ile yolumuza devam edeceğimize inanıyoruz. Yönetim ve kaptanla görüşüp, iki tarafın menfaatleri doğrultusunda sadece Avrupa için beraber karar verebiliriz. Ancak ülke içinde rakibimiz olan takımlara en önemli silahımız olan Fatih Tekke yi kesinlikle vermeyi düşünmüyoruz.
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Oca.2008 Cum 21:17:50sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d

"METAL FIRTINA" tadında Lig sonu senaryosu, biraz uzun ama başlayınca bırakamıyacaksınız

12 Mayıs 2008 Pazartesi

(Bu makale; ara transferin kapanmasına birkaç gün kala hala tek bir transfer yap-a-mayan ve en az 3 üst düzey oyuncu katılımı sağlanamazsa Trabzon takımının ve bir efsanenin; tez konusu olacak düzeyde bir yönetim ve teknik kadro rezilliği işbirliğiyle tarihe karışacağına dair, benim adım hıdır elimden gelen budur felsefesiyle, yazarın tarihe ve camiaya karşı son görevidir)

Ligin son maçında evinde konuk ettiği Fenerbahçe’ye yenilerek lige veda eden Trabzonspor cephesinde tarihi bir üzüntü yaşanırken, şampiyonluğunu Trabzon’da ilan eden Fenerbahçe’de ise büyük sevinç vardı.

Trabzonspor’un lige veda edişinin ardından şehirde büyük olaylar çıktı. Albayrak yönetiminde yer alan yönetim kurulu üyelerinin bazılarının iş yerleri ateşe verilirken, bazı yöneticiler de şehri terk etti.
Sürmene, Akçaabat, Büyükliman, Arsin ve Maçka’da 8 kişi intihar ederken, Karadeniz Teknik Üniversitesi Kampüsünde şampiyonluk kutlamaları yapan bir grubun üzerine ateş açılması üzerine 2 kişi olay yerinde hayatını kaybetti.

Albayrak grubu tarafından işletilen Trabzon Limanı’nı basan 1500 kişilik bir grup, kendilerini engellemeye çalışan çevik kuvvet polisleriyle çatıştı. Polis engelini aşan grup Albayrak grubunun ofis ve işyerlerini tahrip ederken şirket çalışanlarından bir kısmı kendilerini denize atarak eylemcilerden kaçmaya çalıştı. Eylem sırasında yoldan geçmekte olan <> ULUSOY firmasına ait bir araç, içindeki yolcular indirildikten sonra ters çevrilerek ateşe verildi.

Trabzon Valisi Nuri Okutan; olayları kontrol altına almakta güçlükler yaşadıklarını ve askeri güçlerin yardımıyla kentte asayişi sağlamaya çalıştıklarını; Trabzonspor yöneticilerinin ve ailelerinin can güvenliklerinin sağlanması için azami çaba sarf ettiklerini ifade ederek Trabzonluları sakin olmaya çağırdı.

Başbakan Erdoğan; hükümetin olayları kontrol altına aldığını ve vatansever Trabzon halkının kısa sürede yanlıştan döneceğine inandığını açıklarken; İçişleri Bakanı Beşir Atalay ise; “Doğrusu Trabzon’daki bu tepkiyi anlamakta güçlük çekiyoruz. Bu sonuçta bir sportif olaydır ve futbolda düşmek de vardır çıkmak da, ne var ki bunda bu kadar büyütecek” dedi. İçişleri bakanının açıklamalarını yayınlayan televizyon yere atılarak paramparça edildi.

Meydan’da toplanan 5000 kişlilik bir başka grup da; Haluk Ulusoy, Hilmi Ok, Oktay Demiray, Bülent Demirlek, Cem Papila, Metin Tokat ve Ferit Fakir (kim olduğu bilinmiyor, arya karıştığı zannediliyor) aleyhine sloganlar atarak Haluk Ulusoy tesislerine doğru harekete geçti. Tesis çevresinde güvenlik barikatı kuran Jandarma birlikleri grubun tesislere girmesine izin vermedi. Protestolara devam eden göstericiler, federasyon temsilciliğini taş yağmuruna tuttu.

Gösterilerden bir kısım yerel gazete ve televizyon da etkilendi. “Gerçekleri gizleyen yalaka basın” “halkın değil şahsi ve kurumsal çıkarlarının peşindeki sahte gazeteciler” şeklinde sloganlar atarak gazete binalarına yönelen kimi küçük gruplar sağduyusunu koruyabilen vatandaşlarca güçlükle önlenirken, şehrin muhtelif yerlerinde yol işgalleri yapılarak günlük yaşam kilitlendi.

Trabzon’dan şampiyon olarak ayrılan Fenerbahçe takımı alkışlarla uğurlanırken kulüp başkanı Aziz Yıldırım <> ; “ Biz de böyle olmasını istemezdik. Ama biz taraftara söz verdiğimiz gibi şampiyon olmak için maalesef bu maçı kazanmak zorundaydık. Sizler de takdir edersiniz ki, Alex ve Roberto Carlos’un oynadığı takım Çağdaş ile Ferhat’ın takımını her zaman yener. Trabzonlular bu gerçeği nasıl oldu da görmediler, vah vah nasılk üzüldük anlatamam yani” dedi..

Galatasaray Başkanı Özhan Canaydın da; “ Biz Trabzon’la her zaman dostuz, dostluğumuzu kimse bozamaz, hele işimize yaradığın da daha da bir dost oluruz. Ben timsahları da çok severim ama ne çare ki aslanız, yaa işte böyle çok üzüldük, bak ağlıycam şimdi” diye görüş belirtti.

BJK Başkanı Yıldırım Demirören ise Ulusoy’a yüklendi. “Bu nasıl hısımlık anlamadık, yine Fenerbahçe şampiyon oldu..Ne ? Trabzon küme mi düştü? İnannnnnn mıyorummmmm, vahhhh vahhhh, ay valla billa çok üzüldüm, iki gözüm önüme aksın yalanım varsa” dedi. Gözlerinde aşırı nemlenme olan Demirören’e ilk müdahaleyi “culüp” doktoru yaptı.

Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun ise ; “ Ben size şampiyon olamayacağımızı söyledim söyledim inanmadınız, şimdi ne oldu? Ne Trabzon küme mi düştü! Him. Desenize gitti dağ gibi abimiz. Bak buna daha çok üzüldüm bizim giden şampiyonluktan. Eh ölenle ölünmez madem Trabzon düştü, biz de Anadolunun yeni abisi oluruz, aslında babası bile oluruz ama anlamazlar şimdi” diye görmüş belirtti.

Haluk Ulusoy “Kimse benim Trabzonluluğumu tartışamaz. Ben sapına kadar, hatta lig a ya kadar Trabzonluyum, beni bilen bilir zati” dedi.

Kendisinden haber alınamayan Nuri Albayrak’ın ne dediği bilinmiyor. Eski basın sözcülerinden Zevvat Kaçkar “bu sene hamsi çok oldu, dolayısıyla fındık üretimi artabilir, bu da ekonomik girdilerin artması ve kulübümüzün yün eğirmesi anlamına gelir. Güzel günler yakındır, hakkıdır hakka tapan zilletimin izmihlal” <>