ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 15:27   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Spor > Fenerbahçe
forum sohbet oyun basliklari
   Fenerbahçe ile ilgili güncel haberler
 <<1 234567891011...22>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

0RFE

0RFE resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 17:41:22      Fenerbahçe ile ilgili güncel haberlersohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Arkadaşlar Fenerbahçe İle İlgili haberleri ve yorumlarınızı buraya yazabilrisiniz.

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 17:45:57sohbet oyun linki

"ZICO-DAUM FARKI ANLAŞILDI"
Fenerbahçe nin Brezilyalı yıldızı Alex, yeni teknik direktör Zico yu, Chrıstoph Daum ile kıyasladı ve Takımın başına geçeli kısa bir süre olmasına rağmen eski antrenörle arasındaki fark anlaşılıyor değerlendirmesini yaptı..

Alex, internetteki web sitesi www.alex10.com.br de yaptığı değerlendirmede, Zico nun futbolcularla daha çok konuştuğunu belirterek, Görevine başlayalı daha birkaç gün olmasına rağmen, eski antrenörle arasındaki fark anlaşılıyor. İlk olarak takımın oyun tarzını değiştirdi. İki hat halinde dört kişi, ilerideki iki forvete paralel olarak destek çıkıyor. İkincisi, futbolcularla daha çok konuşuyor ve bizleri yapılanmayla ilgili bilgilendiriyor şeklinde ifadelere yer verdi.

Fenerbahçe nin çok özel bir yıl geçireceğini belirten Alex, Hepimiz bu yılda şampiyonluk istiyoruz. Bunun için, hazırlık döneminde hepimiz çok çalıştık dedi.

- SKANDAL -
İtalya futbolunda yaşananları skandal olarak değerlendiren Alex, İtalya da büyük bir futbol skandalı yaşanıyor. Umarım diğer ülkelerde de buna benzer sahneler yaşanmaz. Şayet yaşanacak olursa da İtalya da uygun görülen bu cezalar önemli birer ders veriyor yorumunda bulundu.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 22:14:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Fenerbahçe şike yapmış !

F.Bahçe’nin 2000-2001 yılında kazandığı şampiyonlukta teşvik primi verdiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe nin 2000-2001 sezonu kazandığı şampiyonlukta teşvik primi ortaya çıktı. O sezon Ankaragücü nün teknik direktörlüğünü yapan Yanal herşeyi birbir itiraf etti.

Tarih: 15 Kasım 2004... Yer: Milli Takım ın kamp yaptığı Polat Renaissance Oteli nin lobisi... Milli Takım, 2 gün sonra Servet in Shevchenko kabusu yaşadığı Ukrayna maçına çıkacak.

Vatan Spor Servisi Müdürü İbrahim Seten kampı ziyaret ediyor. Seten, Ersun Yanal, zaman zaman menajer Can Çobanoğlu ve mentör Turgay Biçer in de katıldığı sohbet saat 22.00 sularında başlıyor, bittiğinde saatler 2.00 yi gösteriyor. O sıralarda Beşiktaş-İstanbulspor maçında teşvik primi gönderildiği söylentileri var. Seten bu konudaki bilgileri Yanal a anlatıyor. Yanal, "Bak birader" deyip söze giriyor. "Benim başımdan öyle bir şey geçti ki, senin anlattıkların solda sıfır. Türkiye de bu iş bitmiş. Sana bunları anlatırım ama bana söz ver, eğer bir gün Türkiye de bu işlerin temizlenmesiyle ilgili bir kamuoyu oluşursa bunu kullan. Yoksa bizi kimseye kurban etme."

Ve bizzat yaşadığı teşvik skandalını başlıyor anlatmaya:

"2000-2001 sezonu... F.Bahçe ile G.Saray kıran kırana bir şampiyonluk yarışı içinde. G.Saray, üst üste 5. şampiyonluğa koşuyor. F.Bahçe ise Mustafa Denizli ile onlara yetişmeye çalışıyor... G.Saray puan kaybetmezse de F.Bahçe nin şansı hiç yok... Son haftalara girildikçe, bizim gibi (teknik direktörü olduğu AGücü nü kastediyor) takımlarla iki kulübün oynadığı maçlar önem kazandı...

13 Mayıs ta, yani ligin bitmesine 3 maç kala G.Saray ile Ali Sami Yen de karşılaşacağız. Hafta boyunca bana F.Bahçe Kulübü nden bizim futbolculara teşvik primi gönderileceği yolunda duyumlar ulaştı... Takımı toplayıp sert bir konuşma yaptım:

Teşvik primi alanı bu takımda yaşatmam. Helal olmayan bir parayı almak, insanın ailesini satmasıyla eş anlam taşır. G.Saray ı yenmek için F.Bahçeliler in sizinle bağlantı kurmaya çalıştığı dedikodusu ayyuka çıktı. Sakın bu yollara girmeyin, primi alanı affetmem. Hepiniz ayağınızı denk alın.

Johnson-Kennedy bağlantısı

Tabii bu konuşma oldu ama ben hepsini sonradan öğreniyorum, 2 takım futbolcuları kendi aralarında işi pişirmişler. Mesela o sırada F.Bahçe de oynayan Johnson, A.Gücü nün yabancılarından Kennedy ve Augustine le konuşmuş, onlar para konusunda anlaşmışlar. Bu ikisi takımdaki diğer yabancılar kaleci Da Silva ve stoper Rogerio yu da ayarlamışlar. Yani zaten 4 oyuncu teşvik primine kendiliğinden okey vermiş. Cafer le ayrı bağlantı kurulmuş, Hakan Keleş le ayrı... Takım, kendi kendine F.Bahçeliler den teşvik alma konusunda uzlaşma sağlamış.

Ben maçtan önce soyunma odasında yaptığım konuşmada herkesi son defa uyardım. Neyse sahaya çıktık, olağanüstü oynadık. Hakem Bülent Uzun da bize yardımcı oldu, diyebilirim. (İşte burası çok önemli) 10. dakikada Faruk ilk golü attı, 1-0 öne geçtik. G.Saray ilk yarıda Okan Buruk kırmızı kartla atılınca 10 kişi kaldı ve paniğe kapıldı. Rogerio, 61. dakikada durumu 2-0 yaptı. Hasan 63 te skoru 2-1 e getirdi ama yetmedi, biz maçı kazandık, F.Bahçe Erzurum u 2-1 yenip büyük avantaj sağladı.

Ne güvenilir taksiymiş ama

Esas bomba maçtan sonra patladı. Malzemecimiz Hocam, bir taksi şoförü bunu size vermemi söyledi F.Bahçeti yönetici.. (İsmi bizde saklı) yollamış diyerek soyunma odasına bir çanta getirdi. Çantayı açınca beynimden vurulmuşa döndüm. F.Bahçeli yöneticilerden birinin bize yolladığı çantanın içinden dolarlar fışkırıyordu. Soyunma odasında birden hareketlenme oldu, nerdeyse bıraksam herkes çantanın üstüne atlayıp paraları orada paylaşacak. Hepsine çok ağır hakaretler ederek çantayı kapattırdım.

Malzemeciye emanet ettim ve Hayatımda böyle işlerin içinde olmadım. Sizin sayenizde geldiğimiz noktaya bakın. Bizim şerefimizin satılık olmaması gerekirdi. Ama madem bu para geldi, en azından bunun dağıtımının nasıl olacağını ben belirleyeceğim. Herkes duşunu alsın ve benden haber beklesin deyip kapıyı vurup çıktım.

Neyse, Ankara ya döndük. Çantadaki para sayıldı, içinde 300 bin Amerikan doları vardı. 3 gün sabahlara kadar uyumadan ne yapacağımı düşündüm. Aklımdan parayı alıp federasyona gitmek ve herşeyi anlatmak da geçti. Ama cesaret edemedim.

Al parayı, at imzayı!

Sonra 300 bin doları nasıl dağıtacağımın yöntemini buldum. Beyaz bir dosya kağıdı aldım. Madem böyle bir şerefsizliğin içindeydik, gelen paradan gariban çaycının bile faydalanmasını sağlayacak bir metot geliştirdim. Sayfanın başına Teşvik primi alanlar diye yazdım ve her futbolcunun adını alt alta sıraladım. Ben ve antrenörlerim bu paraya hiç dokunmadık ama malzemeciye, masöre, çaycıya, tesislerdeki bekçiye varıncaya kadar herkesi bu işten nasiplendirmeliydim. Futbolcuları teker teker evime çağırdım ve paylarını dağıttım. Adam başı 15 bin dolar civarında bir para düşüyordu. Parasını her alan, kendi adının yanındaki boşluğa imzasını attı. Mesela Cafer Ben o şerejsizin evine gidip para almam. Hakkımı yollasın demiş, onunkini de takım arkadaşlarından biri götürdü. Ama yine ona da imzayı attırdım. Bu parayı son dolarına kadar dağıttım, sonra da beyaz dosya kağıdını evimde sakladım.

Bu beyaz dosya kağıdına imza attırma işi ni niye yaptım biliyor musun? Teşvik primine madem benim dahlim olmadan karıştılar, ben de onları yakacak bir belgeyi elimde sigorta olarak tuttum."

İşte Telegol ün geçen yıl Cafer Aydın ı konuşturarak başlattığı teşvik primi skandalının gerçek perde arkası bu...

300 bin dolarlık teşvik primini yollayan F.Bahçeli bir yönetici...

Alan ve aldıkları paranın karşılığında boş bir kağıda imza atan A.Güçlü futbolcular...

Ve bu belgeyi o günden beri saklayan teknik direktör Ersun Yanal...

O sezonla ilgili daha pek çok hikaye var ama hepsi sırayla...

Nefesinizi tutun ve bekleyin...

Şansal Büyüka (LİG TV Yönetim Kurulu Üyesi)

İtalya daki cezalar Türkiye de verilemez

İtalya da verilen futbol dünyasının belki de en ağır cezalarının Türkiye de uygulanma şansını şu şartlarda göremiyorum. Hiçbir dönemi hedef almadan, genel anlamda söylüyorum. Türkiye de gelmiş geçmiş futbol federasyonu üyelerinin üzerinde takım formaları var. Hukuk kurulları, disiplin kurulları, tahkim kurulları üyelerinin üzerinde takım formaları var. Maalesef bu formaları üzerilerinden çıkartamıyorlar, maalesef kararlara kuralllar, yönetmelikler değil, forma renkleri egemen oluyor. Bölgecilik ön plana çıktığı için ilgili idari amirler, gereken girişimi yapmak yerine görev yaptıklatı bölgenin takımını korumayı tercih ediyorlar. Bütün bunlar bizim temiz futbol adına gerçekçi ve radikal kararlar almamızı engelliyor. Yıllarca uğraşıp henüz tribünlerdeki küfürü kesemeyen bir ülkeden bu konularda karar almasını beklemek hayalcilik olur.

Onun için Türkiye de hızla, hiç zaman yitirmeden özgürce karar alabilecek, uzmanlaşmış Spor Mahkemeleri ne ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. Yıllarca sürmeden, 2-3 celsede karara bağlanacak olaylar Türkiye de ciddi bir caydırıcılığı da yanında getirir. Spor Mahkemeleri kurulmaz, mevcut düzen devam ederse, yeni teşvikleri, yeni şikeleri, yeni danışıklı dövüşleri konuşmaya devam edem.

Çürük elmaları temizlediler!

Hükümet destekli Levent Bıçakçı federasyonu göreve gelir gelmez, ilk iş olarak "Temiz futbol" için çalışmalara başladı. Federasyonun her kuruluyla ayrı ayrı toplantı yapan başkan Levent Bıçakçı ve başkanvekili Hasan Doğan, son sıraya Merkez Hakem Kurulu üyelerini bıraktılar. Bu toplantıya MHK Başkanı Sabri Çelik ve eski MHK başkanı Ahmet Güvener özel olarak hazırlandılar. Hasan Doğan toplantıda genel konuları geride bıraktıktan sonra ağzındaki baklayı çıkartıp soruyu patlattı: "Beyler aranızda çürük elmalar var mı? Eğer varsa isimlerini söyleyin, hemen onlarla yollarımızı ayıralım." Sabri Çelik ve Ahmet Güvener zaten bu soruya hazırlıklı oldukları için isimleri tek tek saydılar... Mutlu Çelik, Bülent Uzun ve Çetin Sarıgül... Kara listede olan hakemlerdi. Gerçekten de bu hakemlerin geçmişlerine bakıldığında hep karanlık maçlar ortaya çıkıyordu.

MHK, federasyon destekli olarak bu temizliği yaptıktan sonra, diğer hakemleri de takibe aldı. Hepsinin banka hesapları, mal varlıkları, telefonları takip altındaydı. Bir gece genç ve gelecek vadeden hakemlerden Oktay Demiray saat 01.30 da Mutlu Çelik i arayınca kara listeye çok yaklaştı.

Telefon takibi...

Yapılan telefon takibi sonucu Demiray ın, Çelik ile görüştüğü tespit edilirken bu durum büyük rahatsızlık yarattı. Çünkü Çelik güvenilmezler listesinde bir numaraydı. Demiray da kara listeye yakın bir noktaya geldi. Kendisi uzun bir süre özel takibe alındı. Fakat sonunda Çelik ile iş ilişkisine girmediği kararına varılarak yeniden maçlara atanmaya başlandı.

ExuLLa

ExuLLa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 22:18:53sohbet oyun linki

İşte Fenerbahçe’nin rakibi !

Futbolda Avrupa Şampiyonlar Ligi nin 2. ön eleme turunda Fenerbahçe nin rakibi, Faroe Adaları nın B36 Torshavn takımı oldu.

Faroe Adaları nın başkenti Torshavn de dün gece yapılan 1. ön eleme turu rövanş mücadelesinde B36 Torshavn, ilk maçta deplasmanda 3-0 yendiği Malta nın Birkirkara takımıyla 2-2 berabere kalmasına karşın, 2. ön eleme turuna yükseldi.

Fenerbahçe ile B36 Torshavn arasındaki 2. ön eleme turu ilk maçı, 25 veya 26 Temmuz da İstanbul, rövanşı ise 1 veya 2 Ağustos tarihinde deplasmanda yapılacak.

vogen

vogen resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Tem.2006 Per 23:21:08sohbet oyun linki

YANAL TEŞVİK PRİMİ DAĞITTI MI?

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  21.Tem.2006 Cum 23:15:50sohbet oyun linki

MİLLİ OLSA DA OLMASA DA YERLİ !..
Fenerbahçe nin Türk vatandaşlığına geçen Brezilyalı futbolcusu Aurelio konusunda, Futbol Federasyonu Başkan Vekili Kemal Kopulluoğlu ndan önemli bir açıklama geldi.. Kapulluoğlu, konuyla ilgili olarak Ajansspor.com a da konuştu..

TFF Başkan Vekili Kemal Kapulluoğlu, bu akşam sona eren TFF Yönetim Kurulu toplantısı sonrası basına önemli bir açıklama yaptı..

Kapulluoğlu, Fenerbahçeli futbolcu Aurelio nun, Türk vatandaşlığına geçtikten sonra ligde Türk statüsünde oynayabilmesiyle ilgili bir soru üzerine, Brezilyalı oyuncunun milli takıma seçilme koşulu bulunmadığını, milli takıma seçilmeye uygun olmasının, Türk oyuncu olarak liglerde oynamasına yeterli olacağını bildirdi.

Kopulluoğlu daha sonra Ajansspor.com a telefonda yaptığı açıklamada olaya daha netlik kazandırdı.

Kamuoyunda "Aurelio nun ligde yerli stetüsünde oynaması için milli takıma çağrılması lazım" şeklinde bir kanı olduğunu ancak bunun yanlış olduğunu belirten Kapulluoğlu, "Aurelio milli takıma çağrılmasa da yerli statüsünde oynayabilir.. Önemli olan Aurelio nun milli takıma çağrılmaya uygun olmasıdır.." dedi..

"Aurelio bugünkü şartlar altında yerli futbolcu statüsü kazandı mı?" şeklindeki sorumuz üzerine ise Kapulluoğlu şu açıklamayı yaptı:

"Aurelio nun Türk milli takımında oynama hakkını elde etmesi için FIFA dan izin alması lazım.. FIFA, Aurelio yaşındaki futbolcularda iki şart arar.. Birincisi, asıl milli takımında, yani Brezilya da hiç forma giymemiş olması.. Bunun için Fenerbahçe Kulübü tarafından Brezilya Futbol Federasyonu ndan rapor alındı.. İkincisi ise vatandaşlığına geçtiği ülkede en az 2 sene ikamet etmiş olması.. Aurelio bu şartlara uyuyor ve FIFA ya başvuru yaptı.. FIFA dan izin aldığında, Türk milli takımında oynama uygunluğunu taşımaya başlayacak.. Bu durumda Türk milli Takımı na çağrılmasa bile ligde yerli futbolcu statüsünde oynayabilir.."

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2006 Cmt 13:38:36sohbet oyun linki

Bunlar gerçekten ne dediklerini, nede yaptıklarını bilmiyorlar. 01.06.2006 tarihinde yayınladıkları 2006-2007 sezonunda uygulanacak esaslara göre, bir futbolcunun Türk statüsünde oynayabilmesi için vatandaşlığa kabulünden itibaren 5 yıl geçmesi gerekiyor. A Milli takımda oynaması halinde süre gözetilmeden Türk statüsünde sayılıyor. Kendi yazdıkları 26.Madde, d fıkrasında bu çok net yazıyor. Araştırdım ve herhangi bir yeni düzenlemede bulunmuyor. Aşağıdaki Madde Türk Futbol Federasyonu nun resmi sitesinden alınmıştır. Yoruma dahi açık değil bu madde.

d) Bakanlar Kurulu Kararı ile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu futbolcuların, vatandaşlığa kabul için yapmış olduğu ilk müracaat tarihinden itibaren, ancak beş yıl sonra Türk sıfatı ile oynayabilmelerine, sezonun bir yarısının içerisinde beş yıllık süresi dolanların, o yarının başındaki transfer ve tescil dönemi başından itibaren Türk statüsünde sayılmasına, A Milli Futbol Takımımızda oynama uygunluğu kazanan futbolcuların, bu hükmün dışında tutulmasına,

0RFE

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Tem.2006 Cmt 23:54:10sohbet oyun linki

LUGANO VE CARLOS BEKLENİYOR !..
Fenerbahçe nin, Sao Paulo nun Uruguaylı defans oyuncusu Lugano ve Real Madrid in Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos un transferini bitirdiği belirtildi.. İHA nın haberine göre iki futbolcu da önümüzdeki hafta İstanbul a olacak !..

İHA nın haberine göre Fenerbahçe, Sao Paulo nun Uruguaylı defans oyuncusu Lugano ve Real Madrid in Brezilyalı yıldızı Roberto Carlos un transferini bitirdi.

Uruguaylı oyuncu Lugano nun Pazartesi günü, Brezilyalı yıldız Roberto Carlos un da Sarı-lacivertli ekibin B36 Torshavn ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçından sonra Perşembe günü İstanbul a geleceği belirtildi.

Konu hakkında resmi açıklama haber yayına girdiği saate kadar yapılmadı..

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 15:41:04sohbet oyun linki
Bu çok güzel bir haber, umarım doğrudur. Yaşına rağmen Roberto Carlos gibi bir futbolcuyu canlı seyredebilmek büyük keyif ve ayrıcalık olacak benim için. İnşallah  yönetim bu transferleri bitirebilir, çok geç kaldık 

vogen

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  23.Tem.2006 Pzr 15:54:24sohbet oyun linki
Deniz Barış ın eşi bu sabah vefat etmiş. Allah rahmet eylesin, Deniz ede sabır versin. Çok üzücü
CC sohbet icin buraya
 <<1 234567891011...22>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir