ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 15:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Eski ChatCity den Eski Duyurular
forum sohbet oyun basliklari
   Lütfen DİKKAT! Sahte mail ve messenger adresleri!
 <<123456789101112 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

cindy81

cindy81 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2008 Cmt 17:53:40sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

burası berkı sadece sohbet sıtesı dıye gecıyoruz ama sanal ne olucak dıyoruz artık gercek hayatımızda yer aldıgı yerlerden bırı chatcity bıraz daha dıkkatlı olmak lazım chatcity bu duyuruyu herkez okumazı lazım bence

10TuncaySanli10

10TuncaySanli10 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  20.Eyl.2008 Cmt 18:35:02sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
cindy81 :

burası berkı sadece sohbet sıtesı dıye gecıyoruz ama sanal ne olucak dıyoruz artık gercek hayatımızda yer aldıgı yerlerden bırı chatcity bıraz daha dıkkatlı olmak lazım chatcity bu duyuruyu herkez okumazı lazım bence

biraz geç olmadı mı ?  sadece bu sitede değil her yerde dikkat etmek lazım

IIKSK

IIKSK resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Kas.2008 Sal 18:22:48sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bak ben bu takdiği yeni öğrendim bi deniyim bakiim tutar mı nickim Cc03 :$

elf18

elf18 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Oca.2009 Pzt 15:26:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

O ZAMAN BENİM FOTOMU ONAYLARSANIZ SEVİNİRİM

Muckun

Muckun resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  22.Oca.2009 Per 17:46:38sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
-Yazmıs olduğunuz bu bilgilendirme için çok teşekürler İnfunum.Biz üyeleri aydınlatmak ve korumak için bu cabayada hayran kaldım.Çünki bazı arkadaslık sitelerinde sadece üyelik sözleşmesi var o kadar.Üyeden sadece aidat yatsında gerisi önemli değil davranısı nedense daha yaygın.ama bazı üyelerde nedense ha işte aradığım yer tam burası diyerek sözleşmeleri okumuyor ve hemen onaylıyor.Sonrası sizlerde bilirsiniz,Efendim internetten birisine kandım ve evden kactım,beni tatlı vaatlerle kandırdı,yada ya bu siteden bana virüs ve benzeri seyler bilgisayarıma bulastı.Yok efendim kızım internetten tanıdığı birine kandı ve kötü yola düştü gibi haberleri hepimiz okuyoruz ve dinliyoruz.Ama ne yazıkki sizlerin üyeleri koruma cabası bazen bosa gidiyor.Ne kadar anlatsanızda,yazsanızda  hala bu sitede msn adresi kapayımda yada vereyimde cabası cok hakim hala.Anlıyorum o anda cok rahat konusamıyorlar cunki kendilerini baskalarınında görmesinden korkuyorlar.Ve bu düşünce malesef hata yapmalarına itiyor.Neyse lafı uzttım.ellerinize ve emeğinize sağlık. 

missionimpossible89

missionimpossible89 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  2.Şub.2009 Pzt 16:13:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
bilgi için tşk

MerTsSs84

MerTsSs84 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  5.Şub.2009 Per 12:57:06sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Bu Başlıkı Paylaştığın İçin Teşekkürler infumum Bu Msn De Geçen Nickler Gerçekten Sahte Mail Adresimi Yapmışlar???

MerTsSs84

zuzuzezezizi

zuzuzezezizi resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Mar.2009 Çar 18:06:35sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Selam,

Lütfen konu ile ilgili başlığı bir kere okuyun.

Arkadaşlar sizleri MSN den ekleyen site ajanlarının mail adreslerine benzetilmiş sahte mail adreslerini kabul etmeyin. Ayrıca site içersindeki hiç bir ajan size bilgilerinizi soramaz. Bu ara bu tarz şikayetler tekrar etmeye başladı.Dikkatli davranmanızı rica ediyorum.

zuzuzezezizi

xCHEEFx

xCHEEFx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  14.Mar.2009 Cmt 21:40:30sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
zuzuzezezizi :

Selam,

Lütfen konu ile ilgili başlığı bir kere okuyun.

Arkadaşlar sizleri MSN den ekleyen site ajanlarının mail adreslerine benzetilmiş sahte mail adreslerini kabul etmeyin. Ayrıca site içersindeki hiç bir ajan size bilgilerinizi soramaz. Bu ara bu tarz şikayetler tekrar etmeye başladı.Dikkatli davranmanızı rica ediyorum.

zuzuzezezizi

site ajanlarının mail adreslerine benzetilmiş sahte mail adreslerini kabul edersek bizi dolandırırlar mı abla, vay anasını be, uyarın için teşekkür ederim ablam benim az daha dolandırılıcaktım ben de.
CC sohbet icin buraya
 <<123456789101112 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir