ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
28 Mart 2024, Perşembe 19:14   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   İşte nefretin fotoğrafı !
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

R--O-M-E-O

R--O-M-E-O resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 21:16:39      İşte nefretin fotoğrafı !sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Buna benzer bir çok yazım var arkadaşlar. Ayrica bir çok resim eklemiştim daha önce bu Konu ile ilgili Ve tekrar...

Durmak bilmeden Zülümler devam ediyorr

İsrailli çocuk yaptığı işi oyun sanıyor... Bombanın üzerine "Ölümünüze sevgilerle" yazıyor. Daha ölümün ne olduğunu bilmeden...

Bilmiyor ki, mesaj yazdığı bu bomba biraz sonra Lübnanlı çocukları; yaşıtlarını paramparça edecek. Kinin bu kadarı nasıl izah edilebilir.

İnsanlık ölmüş

İsrail ordusu, katliam yaptıkları bombaların üzerine, ilkokul çocuklarına hain mesajlar yazdırdı: Ölümünüz için sevgilerle, Ölüm bir anda gelecek.

Miniklerin beyinleri yıkandı
İsrail "2 askerim kaçırıldı" diyerek Gazze ve Beyrut u yerle bir ederken, bu katliama küçük çocukları da alet etti. İsrail ordusu, Tel Aviv ve Hayfa başta olmak üzere, birçok bölgeden ilkokul çocuklarını toplayıp cephaneliklere getirdi. Sonra bu çocuklara, şiddetin içine çekmek için her birinin eline kalem veren ordu yetkilileri, onlardan bombaların üzerlerine intikam duygusu ile mesajlar yazmalarını istedi. İsrailli ilkokul öğrencileri de, beyinleri yıkanmış bir şekilde mesajlarını yazdı.

Ölümden kaçış yok
İşte tüyler ürperten olaydaki öğrencilerin bazı mesajları: "Sevgili Lübnanlı ve Filistinli çocuklar, ölümünüze sevgilerle". "Ölüm bir anda gelecek ve birçoğunuz bunu anlayamayacak". "Bizim askerlerimiz suçsuz yere işkence gördü. Bunun bir cezası olmalı". "Ölümden kaçış yok". Bu insanlık ayıbına rağmen, dünyanın birçok ülkesi hala İsrail i haklı buluyor ve ona destek veriyor. Hatta yapılan toplantılarda bile, İsrail - in mağdur olduğuna dikkat çekiliyor.

WaaLLaaCe

WaaLLaaCe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 21:41:27sohbet oyun linki

Bu ıse cocuklar karıstırıldıysa ınsanlık onlar ıcın bıtmıs demektır.Ben sunu sormak ıstıyorum.O bombalara yazı yazan cocuklar ne yaptıklarını bılmıyorlar mı?Eger bılıyorlarsa o bomba kendı sevdıklerının uzerıne dusse ne hıssederlerdı?

Cok zor bır donemdeyız.Belkı bız suan sıcak yataklarımız da huzurla uyuyabılıyoruz ama bombanın uzerlerıne gelecegını bılerek uyumak nasıl bırsey?Bunu kacımız bılıyoruz?

Saygılar...

WaaLLaaCe...

VaaLLuabLLe

VaaLLuabLLe resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 22:39:52sohbet oyun linki
eline sağlık ufuk abii

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 23:24:20sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Haklısın wallace Su anda bilgisayar basındayız. Eminim Hiç birimizde Üzerimize bomba düşecek veya Öleceğiz die bir korku yoktur. :(

Öyle yaşamak cok zor olsa gerek

Belkide o cocuklar bombaların üzerine bunları ifade eden kelimeler yazmıslardir

Allah yardımciları Olsun.

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  29.Tem.2006 Cmt 23:40:53sohbet oyun linki

Kabil den kaçarken yakalanan 4 Taliban askerini kazma ile delik deşik ettiler
Reuters muhabiri Yannis Behrakis in Kabil in kuzeyinde çektiği bu fotoğraf, Afganistan gerçeğini gözler önüne serdi.

Kuzey İttifakı nın kenti ele geçirmesinin ardından kentte kalan 4 Taliban askeri kaçmak için bir araba kaçırmak istedi. Amaçları kentin güneyine, Kandahar a doğru gitmekti. Ancak Kuzey İttifakı askerleri hızlı davrandı ve 4 Taliban ı öldürdü. Ancak İttifak askerleri giderken, Afganlılar ın nefreti durulmadı. Halk önce cesetleri taşladı. Hızını alamayan bir genç, kazmayla, cesetlerden birini delik deşik etti. Benzer bir olayı Abdülragıp adlı İttifak askeri de ittiraf etti:

5 KİŞİYİ ÖLDÜRDÜM
Taliban askerlerini esir aldık. Taliban babam ve kardeşimi öldürmüştü. Dayanamadım. 5 esiri sıraya dizdim ve öldürdüm. Çok kızgındım... Batı ise Taliban ı oluşturan Peştunlar a karşı ayaklanma çıkmasını engellemek için harekete geçti. İngiltere dün 100 komandosunu Kabil e gönderdi. 60 Fransız da bölgeye geldi. Alman Meclisi de dün 10 oy farkla Afganistan a 3 bin 900 asker gönderilmesini kabul etti.

R--O-M-E-O

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 09:25:26sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

kUSKUnum34cc

kUSKUnum34cc resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 11:12:58sohbet oyun linki

DÖKTÜĞÜN KANDA BOĞULASIN israil...

Mavishowxxx

Mavishowxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 11:45:54sohbet oyun linki

Abi ALLAH müslüman kardeşlerimize yardım etsin romeo sanada tesekkurler

Ama adamlar biyolojık silah kullanıyorşar ya nasıl bas edılecekse

toeter

toeter resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 12:53:09sohbet oyun linki
ISTIOSA DUNYANIN EN İİ EN SUPER BOMBASI OLSUN .. YUKARDA ALLAH VAR VE BUNUN CARESINE BAKAR ONEMLI OLAN ZXAMAN AMA O ZAMANA KADDAR COK KARDESIMIZ OLUCEK UZULEREK SOLLUYORUM AMA OLUCEK BUNA BIRILERI DUR DESIN ARTIK....INSANLARA ASIL KOYAN O KUCUK COCUKLARIN ELINE KALEM WERIP ONLARA OLUMMSJ YAZDIRANLARA ALLAH CEZALARINI WERSIN NASI BI INSANLIKTIR BU????? DUSUNUN AKIL SIR ERDIREMEZSINIZ.....TO_ETERRRRR....

sirinnkiss

sirinnkiss resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  30.Tem.2006 Pzr 13:01:42sohbet oyun linki
başlığı açan , başlığı daha dikkat cekici bir yere koyan ve konuya yorum yazan arkadaşları gösterdikleri duyarlılıktan dolayı tebrik ediyorum   etrafımızda yasananların farkında olmamız ve tepkimizi belirtmemiz çok onemli .. yarının ne getireceğini kimse yeterince bilemez
CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir