ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

28 Mart 2024, Perşembe 22:59   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> Mühim Mevzular > Politika, Tarih
forum sohbet oyun basliklari
   Beni Niye Vurdular Anne!
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

Nefertiti585

Nefertiti585 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:45:09      Beni Niye Vurdular Anne!sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

Beni niye vurdular anne...

Anneler kan ağlıyor, insanlık ölüyor, çocuklar ölüyor... “Ağlayın su yükselsin / Belki kurtulur gemi / Anne seccaden gelsin / Bana dua et emi?”

Utanıyoruz, insanlığımızdan utanıyoruz. Bu çocuklardan utanıyoruz. Katillerden iğreniyor ve utanıyoruz. İsrail; Filistin ve Lübnan’da insanlığı öldürürken Amerika İncirlik’ten çocukları öldürmesi için TIR’larla bomba gönderiyor. Alçaklar!
Türkiye çocukları öldürecek bombaları taşıyan TIR’ların eskortluğunu yapıyor. Yüzsüzler.

Üzgünüz! Lübnan’da, Filistin’de ve diğer yerlerde bu feryadı figanı yükselten bombalar şuradan, burnumuzun dibinden, Adana’dan, İskenderun’dan gidiyor. Üzgünüz! Hâlâ TBMM İsrail Dostluk (!) Grubu’nda aşkla, şevkle görev yapan milletvekilleri var. Üzgünüz bu milletvekillerine oy verip oraya gönderen bazı insanlarda hâlâ bir pişmanlık, bir nedamet, bir tevbe arzusu uyanmamış.
Üzgünüz! Yürüdüğümüz sokaklarda onlardan biri de vardır diye.
Utanıyoruz! Sofraya oturup yemek yiyebildiğimiz için..
Utanıyoruz! Akşam yatağa uzanıp uyuyabildiğimiz için...
Anneler kan ağlıyor, insanlık ölüyor, çocuklar ölüyor... “Ağlayın su yükselsin / Belki kurtulur gemi / Anne seccaden gelsin / Bana dua et emi?”
Bir kez, sadece bir kez Lübnan’da feryat eden babanın ellerindeki bebeğin bizim bebeğimiz olduğunu hissedebilsek, adamlığımızı, erkekliğimizi, kadınlığımızı, insanlığımızı, Müslümanlığımızı hissedip doğrulacağız.
Müslüman müslümana kardeş kılındı.
Bunu oyuncak mı belliyoruz?
Nasıl yemek yiyebiliyoruz? Nasıl işimize gücümüze devam edebiliyoruz? Nasıl şenlikler, eğlenceler tertipleyebiliyoruz? Nasıl insan olduğumuzu söyleyebiliyoruz?
Başta İslâm alemi, bütün dünya üçbuçuk siyonistin oyuncağı haline geldi..
Bu vahşeti durdurmak için canla başla, gece gündüz çalışmayan hiçkimsenin ne insanlık, ne İslâmlık iddiası olabilir...
Ey insanlar ayağa kalkın bu vahşeti durduralım.
ABD,AB gibi zalimlerden medet ummayalım.
BMgibi uluslararası kuruluşlar insanlık onurunu ayaklar altına aldı.
Çocuklar ölüyor, insanlık ölüyor, dünya ifsad oluyor, Arap Birliği ve İKÖ oyalanma turlarında ve dünya seyrediyor.
Gelin bu çocukları kurtararak, insanlığı ve dünyayı kurtaralım.
Katillere, işgalcilere, sömürgecilere, canilere; bunların destekçisi ve seyircisi devlet ve iktidar adlı şebekelere, ölüm satıp ölüm alan silâh tacirlerine, bir damla petrol için dünyaya toslayıp her yanı kana boyayan İspanya boğalarına dur diyelim.
Siyonist-Evangelist çeteye ve ruhuna onlara satanlara tek tek dur diyelim. Yedi milyar insanın yaşadığı bu gezegende yoksa hiç mi insan kalmadı ki, bu gezegen deliler ve caniler arenasına döndü?..
“Ya Rab! Bu uğursuz gecenin yok mu sabahı / Biçarelerin mahşerde mi felâhı?..”
Ey dünya, ey hayat! Ne çekilmez oldun, ne çok ağır geliyorsun.
Gel ey ölüm!..

Bir Gözyaşı Akıt, Bir Ses Ver , Bir Dua EtHangi günahın için öldürüldün Vaad...

Vicdanım ortadan ikiye yarılıyor. Evimin duvarları beni boğuyor.. Nutkum tutuluyor.. Allah kahretmesin elimizden birşey gelmeli, birşeyler yapmalıyız.. Sadece seyirci kalmak, izleyip ahlanmak vahlanmak, konuşmak, lanetlemek, eleştirmek olmamalı elimizden tek gelen..

Biz  nasıl insanız? İnsanlık mı bu.. Allahım güç ver bana dayanamıyorum.. Orda acı çekenlere güç ver, sen acı sen yardımcıları ol yarabbim..

Yüreğimden kaldırıp atsınlar beni.. Gözlerimden assınlar.. Saçlarımla boğsunlar.. Ya dünya bu kadar dar mı yetmedi hepimize?

Beni niye vurdular anne? Kaderim mi, şansım mı, bahtım mı, yoksa yaşam bu mu? İnsan olmak bumuydu anne?

Alıntıdır.

myKapa

myKapa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:54:38sohbet oyun linki
Para içinde yüzen Müslüman Araplara yazıklar olsun. Dün gazetede okudum dumai de palmiye adalar yapılmış. Dünyanın 8. harikası olmaya adaymış ve harcanan paraları düşünnü onu yapmak için. Çok mu zordu Filistine biraz yardım eli uzatmak? Arapların bir kısmından nefret ediyorum artık

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 12:55:29sohbet oyun linki

BU BİR İNSANLIK AYIBIDIR!

VE DUR DİYENİ HALA ÇIKMAMIŞTIR.

ACABA O BOMBALARI ATANLAR VE ATTIRANLARIN ÇOCUKLARI YOK MU?

İNSAN DEĞİLLER Mİ DEMEK DAHA DOĞRU OLUR!

HurremSuItaan

HurremSuItaan resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 13:23:52sohbet oyun linki
Bugün İsrail in yaptığı her şey, Hitler in onlara uyguladığı soykırımla neredeyse aynıdır. Hitler Yahudiler i kamplarda ve gettolarda toplayarak milyonlarcasını katletti. Yahudiler de 21. yüzyılda Filistinlilerin vatanını toplama kampı haline getirdi, onları tanklarla, füzelerle topluca öldürmektedir. Yahudiler gettolarda aşağılanarak hayatlarını sürdürmek zorunda bırakıldılar; bugün Filistin-İsrail arasındaki geçiş noktalarında aynı dram yaşanmaktadır.Sormak zorundayız; tarihin en büyük ve trajik soykırımına maruz kalan bir toplum nasıl olup da bugün bir "insanlık canavarı" haline gelmiştir? Yahudi katili Hitler ile Filistin katili İsrailliler arasında ne fark vardır?

icecandyman

icecandyman resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 13:33:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HİÇ BİR FARKI YOKTUR!

SÖYLEDİKLERİN AYNEN DOĞRU VE ÇOK GÜZEL TESPİT EDİLMİŞ ÖRNEKLERDİR.

Harwest

Harwest resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 14:04:21sohbet oyun linki

ABD ve müttefikleri Ortadoğu da birçok ülkeyi böldü; bizleri fikirleri, hedefleri ve siyasi araçları farklı parçacıklar haline getirdi. Hedef ve Arapların birliği gibi kavramlar sözlükten çıkarıldı. Sizce Arap dışişleri bakanları niçin toplandı? Aciz olduklarını ilan etmek ve Amerika nın tespih taneleri gibi oynadığı Güvenlik Konseyi ne başvurulmasını istemek için mi? Zengin bir kadının servetinden en büyük payı vermeye rıza göstererek bir erkekle kendisini koruması için evlenmesi gibi, halklarımızı Batı nın kollarına attık.
ABD nin İsrail i güvenlik açısından nasıl desteklediğini, Saddam ın İsrail e attığı ve sınırlı hasarlar veren füzelerinin, Washington ın İsrail i savunma sistemiyle donatmasına yol açtığını hatırlıyoruz. Öfkeyle Yeter artık diyoruz. Enerji alanındaki geniş imkânlarımızı, boğazlar gibi stratejik mevkilerdeki kontrolümüzü kullanmadıkça, zafer elde edemeyiz.
Temmuz başından bu yana Türkiye kentleri İsrail in Filistin saldırılarını kınayan gösterilere sahne oluyor. 9 Temmuz da yüz binlerce kişi İstanbul da büyük bir gösteriye katıldı. Filistin bayrakları açtılar, İsrail terörünün güven ve istikrarın sarsılmasının nedeni olduğunu teyit ederek şehitlerin resimlerini taşıdılar, İsrail başbakanını savaş suçlusu olarak nitelediler.
17 Temmuz da Lübnan saldırılarını kınamak için Ankara da da kalabalık bir gösteri yapan Türkler, Filistin ve Iraklılara desteklerini yineledi. ABD 2003 te Irak a Türkiye den girmek istemişti; ama TBMM ABD yle güçlü ilişkilere rağmen bunu reddetti. ABD sonuç olarak hava sahasını ve topraklarını açan kardeş bir Arap toprağından, yani Ürdün üzerinden Irak a girdi.
Şimdi Hamas da Hizbullah da İsrail deki kadın ve çocuk esirlerin bırakılmasını istiyor. Siyonistlerin asker kaçırma eylemlerine verdiği tepki orantılı mıydı? Hayır, aksine Hamas ve Hizbullah ın yaptığından bin kat fazlaydı. Peki bu örgütleri böyle bir maceraya iten Arap yenilgisinden başka nedir? Irak, Gazze ve Lübnan, Arapların desteklediği hatalar yüzünden yerle bir edilmedi mi? Alçalmışlığa boğulmuşuz. Yoksa İsrail le anlaşmak mı istiyorsunuz? Buyrun gücünüz yetiyorsa anlaşın. Oysa İsrail size değer biçmiyor, ne sulhunuza ne de öfkenize önem veriyor. Sizi haritada bile görmüyor. Ey halkım ne zamana kadar böyle suskun kalacaksın! (Suriye gazetesi Thawra, 20 Temmuz 2006)

Peygamber Efendimiz bile,ben arabım ama arap benden değil  demiştir.

Filistin ve Lübnanlı kardeşlerimiz hep yanınızdayız

mYdreAMisRap

mYdreAMisRap resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 15:25:34sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
nerde görülmüş insanların bu görüntüleri izleyip  birseyler yapmaya karar verdiği sadece bakıyorlar ama görmeden! öyle insanlara tek diyecegim var ki yazıklar olsun!!!!

IImahlaskafkefII

IImahlaskafkefII resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 15:29:04sohbet oyun linki
sawaş denen sey adil olll,hedefi doru seç,,minik bednleri yok etme,,kaderi onlar çizmedi,,yetti artık goz yası onlar gulmeli....

beyzanurca

beyzanurca resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 18:24:29sohbet oyun linki
                     SELAMLAR,
            BU GORUNTULER KANIMI DONDURUYOR. EN ACISI ISE BU VAHSET KARSISINDA SOZDE "INSAN HAKLARI" SAVUNUCULARI BATI ULKELERININ VE REFAH ICINDE YASAYAN ARAP ULKELERININ SUSKUN KALMALARI. BU VAHSET BENIM GELECEKTEKI CAGDAS DUNYA UMUTLARIMI AZALTIYOR. CUNKU DUNYANIN DORT BIR KOSESINDE MUSLUMAN KANI AKITILDI AKITILIYOR.
AZERBEYCANDA ERMENILER AZERILERE, BOSNADA SIRPLAR BOSNALILARA,KIBRIS BARIS HAREKATI ONCESI RUMLAR TURKLERE,DOGU TURKISTANDA CINLER TURKLERE,CECENISTANDA RUSLAR CECENLERE,IRAKTA AMERIKA IRAKLILARA BUNLARI YAPMADIMI YAPMIYORMU??? (BU LISTE SAATLERCE YAZILACAK KADAR BUYUK HEPIMIZIN BILDIGI GIBI). BENIM BU OLANLARDAN CIKARDIGIM SONUC;"ASLA ESKI DUSMAN DOST OLMAZ"...!!! 
            SEVGI VE SELAMLARIMLA

Gardiyann

Gardiyann resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  11.Ağu.2006 Cum 18:45:21sohbet oyun linki

Hürremciğim;söylediklerine harfiyen katılıyorum ama şunuda göz ardı etmemek lazım.Hitler olsaydı şimdi İsrailOğulları olmuyacaktı ve Filistinli,Lübnanlı kak kardeşlerimiz ölüceklerdi Hitler konusunda söyliceğim çok şey var o için kekşe şimdi yaşasaydı diyorum ama yaptıklarını da onaylıyorum sanmayın sakın Orta Doğudakı savaş konusunda çok doluyum askere isteseler ki gel canlı bomba ol die ölen o masum çocuklarımız için seve seve atılırdım askere gitceğim yerine canlı bomba olup üçünü beş ini diğer tarafa gönderirdim

NE ZAMAN SON MULUCAKK EYY CENAB-I HAKK EN BÜYÜKSÜN SENİN OL DEDİKLERİNDEN HESAP SORULMAZ TEVBE AMA NE ZAMAN SON BULUCAK ŞU MAZLUMLARIN GÜNAHI OL 28 GÜNLÜK KARDEŞİMİZİN AİLESİNİN GÖZ YAŞLARI NE ZAMAN SON BULUCAK ALLAH TEKTİR EYY İSRAİL OĞULLARI O SİZE GÜNÜ GELİCEK Kİ HERŞEYİN AMA HERŞEYN HESABINI SORUCAK

Hz . İSA SİZDEN UTANIYOR . . .

CC sohbet icin buraya
 <<1 2345>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir