ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet, okey, tavla, chat
29 Mart 2024, Cuma 12:30   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > Kopulası Şeyler
forum sohbet oyun basliklari
   HAFUS 1 VE UNUTULMAYAN ŞEYLER.
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

wiGGles

wiGGles resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 19:21:24sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle

YuhahAHahnziiiiiii o İzmir neydi yaa o sedatın vitesle tanıştığı günü asla bende unutamıyorum ikisindede bi elektiriklenme oldu viteste biraz titreşim oldu onuda atlamadan geçmiyim yaa ne gündü ama manolyayı yurduna bırakana kadar canımız cıktı sonraki kahkalar gülmeler bizi otagara götürüken sedatın askerlik maceraları yav ne gündü sonra vedalaşırken duygulu anlar ooof oof ooff keske sizle nette diilde farklı ortamlarda tanışsaydım benim için sizlerin yeri hep ayrı ve ayrı kalacak hepniz cok iyi insanlarsınız  duygulandım yaa sedat özlüomusun o vitesi ALİYE ye söylede buluştursun zizi kıh kıh kıh

wiGGles

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 19:25:39sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

HAVUZ 1 herzaman yerin ayrı olacak--- Sedat kalp vites, burak, manoş ,mehmet abi ,sait abi,Aliye(redline)kıh kıh, lovemust,sevgin(alex korkiş),eylül abi,ufuk pey,chılg,bahar ekleyin abi birazda siz sayın peah

HAVUZ 1 

wiGGles

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 19:27:07sohbet oyun linki
NazBjk Berk Abey daha sayıcam durun siz kıh kıh kıh

stoic

stoic resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  18.Ağu.2006 Cum 19:38:56sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Roen :

Olay a diğer arkadaşlar yabancı kalmasın anlatalım burak :)

Bir yaz günü,alışveriş için markete gittim,  market çıkışı marketin yanında mevcut dondurmacıdan açık dondurma aldım(Sade ve çikolatalı)Başladım evin yolunu tutmaya...Eve geldim,iştahla dondurmayı yemeye başladım,ağzıma sert bir cisim geldi,çikolata parçası olduğunu biliyordum,fakat ısırdıkca dişlerim zonkluyor kırılmıyordu...Zorladım Zorladı....Olacak gibi değildi çıkardım..Birde baktım ne göreyim..!!! ZEYTİN ÇEKİRDEĞİ...Şok oldum...miden altüst oldu...başladın gülmeye..tamamen istem dışı sinir gerilmelerine maruz kaldım..Gülmekten gözlerimden yaş,sinirden kollarımda kass yığılmaları meydana geldi.....

Ardından dondurmacının yolunu tuttum....Gittim Dondurmacıya sordum;

-Beyfendi  çikolatalı dondurmanızdan zeytin çekirdeği çıktı!!!

-Yoğğ canım..!!

-Ben şaka yapmıyorum!

-Ama biz bu sabah zeytin yemedik ki!!    :))))

Yorumu size bırakıyorum..

Roen®

Biraz geç oldu kusura bakmayın ama koptum bunu okuyunca

wiGGles

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 15:01:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
havuz 1 nerdesiniz yazın yazın neeeee aip herkez yazmaya devam etsin  hayret biji yaaauuuww özür dilerim coq geçmiş olsun geç oldu ama mehmet abim :(

lovebebeto

lovebebeto resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  25.Eyl.2006 Pzt 15:58:16sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Havuz 1 fena dağıldı

Bengline topla tekrar havuz 1

CC sohbet icin buraya
 <<123456 >>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir