ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
30 Mayıs 2024, Perşembe 17:34   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

DawsonCreek> Forum Mesajları
    DawsonCreek'e ait Toplam 1311 Forum Mesajı var
<<1...100...121122123124125126127128129130131 132>>

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >CC de MAGAZIN (sayi : 2 ) :)))>
  12.Eyl.2006 Sal 06:46:45
Eline sağlık Nil.. Komik ve güldürücü olmuş :)) Pardon güldürcü ve komik olmuş, olacaktı.

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >2007 Chatcity Kreasyonu:)>
  10.Eyl.2006 Pzr 03:26:53
fiogf49gjkf0d
Jiselll eline sağlık ... ha bu arada en aşağdakinin yanındakinin 3 metre ilerisindeki adamın  kuseni benimm tanıdığım olur onu 4 defa  bizim mahallede gördüm..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Şeyler >DawsonCreek ve birde arabam olsa sarkisi :)))>
  7.Eyl.2006 Per 21:36:47
Arabam olmayabilir ama gönlüm büyük :)) pardon zengin :)) komik ya Nil eline sağlık:))

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Komik Videolar, Klipler, Resimler, Karikatürler >Erkekler ne ise yarar :Pp>
  6.Eyl.2006 Çar 13:58:01
fiogf49gjkf0d

Komik ama gerçek deyil....

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Gezelim, görelim , öğretelim, öğrenelim ve gülemim köşesine MERHABA nasılsınız sen?>
  23.Ağu.2006 Çar 23:56:39

Yine yeni yenidem merhaba zaman ney çabuk geçiyor deyil mi yavrularım (malum yaşım 99 affınıza sığınarak diyom bu kelimeyi) siz siz olun zamanınızı iyi neşeli ve sağlıklı geçirin, nesse uzatmayacam fazla kelimesi çok misket yazıyor... Ama bi konuya deyinmeden geçmesem ii olur sanırsam şimdik ben yeni tiransfer oldum buraya ama rakip şirketlerden bir kısım mediya kıskanabilir ve her şey yazabilir siz aldırmayın onlara sadece görmemeslikten gelin güya onlar bana tiransfer edeceklermiş ama ben sözleşme imsaladım 99 sene daha sizlerleyim..

*** CC nin pilaç odalarında bulunan ağaçların yüzde yirbeşi bana pardon FEYSO ve DAPSİN e ayittir, bu ağaçlara kimse reklam veremez veren olursa pilaç mahkemesine göre yargılanır.

*** İstanbul un Anadolu yakasında 4 ada mevcuttur, ( BÜYÜKADA, HEYBELİADA, KINALIADA ve  BURGAZ ). Doğa harikası cennet gibi yerlerdir Tirafik yani araç yok orda sadece fayton ve bisikletler bulunmaktadır. Şahsen ben gittim gördüm gezdim ve balık içtim orda herkese tavsiye ederim.    

Bu haftalık ta bu kadar, seneye görüşmek ümidiyle esen kalın.

Sevgiler

AGAH DEDE EFENDİ  BEY

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Merak Edilenler >Gezelim, görelim , öğretelim, öğrenelim ve gülemim köşesine MERHABA nasılsınız sen?>
  12.Ağu.2006 Cmt 23:10:41

Merhaba sevgili yavrularım, affınıza sığınarak size yavrularım diyorum çünki yaşım   99.8 önce kendimi tanıtayım adım AGAH efendi dede bey siz bana kısaca A diyin, uzun pazarlıklar sonucu bu köşeyi kapmış bulunmaktayım, umarım kimseye kaptırmam,  her hafta bu köşemizde (hhaaapppppşşşşuuu) üstüme yada üstünüze afiyet hastayım da biraz ama 3 vakte kalmaz düzelirim, nese konuyu saptırmayalım nerde kalmıştık haa hatırladım, bu köşemizede beraber öğrenecez bereber gülcez yeri gelecek bereber ağlayacaz. Eleştirileriniz ve  yorumlarınız için bana yazın ....

Not:Bu bilgilerin ve gelecek haftalardaki bilgilerin kaynağı  henüz tespit edilmemiştir, ama tespid edilir edilmez en kısa zamanda kaynağı yazılacaktır.

*** Chat City odalarını en fazla dolaşan kişi sürekli formunu koruyan kişi imiş.

*** Atların kemikleri kırıldığında geri kaynamıyormuş.

Bu hafta bana ayrılan sürenin sonuna gelmiş bulunmaktayız, ben ve kendim olarak lütfen beni özlemeyin çünki haftaya geldiğimde ben hatırlatmasını bilirim.

Sevgiyle kalın

Agah Efendi Dede Bey

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DawsoonCreek(Halil İbrahim abim)doğum günün kutlu olsun>
  8.Ağu.2006 Sal 18:40:18

henüs kudlama bidmedi sanırım 7 sene pardon 7 gün 7 gece sürcek

hediyeler havuz dörde kabul edilir..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DawsoonCreek(Halil İbrahim abim)doğum günün kutlu olsun>
  6.Ağu.2006 Pzr 22:43:54
Arkadaşlar bugun benim doğum günüsüm gerçek.. ney inanmadınız mı gerçek tabi şöleki annatayımm  şimdik sene 1945 ben hayadımda ilk defa takım elbisesi aldım onu kutlayacas beraber pardi  war havuz 4 de saad 45:34 de herkesi  ve herkesleri bekleriz hediyeler sade tarçından olsun yanında da miskedler  ossun

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >VEDA>
  21.Tem.2006 Cum 23:54:23
Hayırlı teskereler dilerim şimdiden.Her şey gönlünce olsun.Kardeşim

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Eski Chatcity ajanları >BİYONİK ADAM TAYSIN (acanbaşı:Pp)>
  10.Nis.2006 Pzt 10:57:10
Ne alaka yaww külliyen yalan, ilk defa burda açıklıyorum ben aslında kepsayt town kasabasının honolulu sahilinin antartika şehrinin ortasındanım yani merkezdenim kime sorarsanız sölerler kimsenin aradığı yok yane ben kendi halinde minik minnacık    yaşlı bir dedeyim ve hayatımda bulgur pilavından başka bir şey içmedim (oda tarçınlı olursa) hem bana ne bana ne misketlerimi isitiyomm bulun onları bana en kısa misket zaman birimindee hadin bekliyom :))))))))))))))))
<<1...100...121122123124125126127128129130131 132>>