ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
20 Mayıs 2024, Pazartesi 05:33   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

DawsonCreek> Forum Mesajları
    DawsonCreek'e ait Toplam 1311 Forum Mesajı var
<<1...100...119120121122123124125126127128129 130131132>>

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Geyik Muhabbet >Öylesine muhabbet >Soru (İlk Bilene Ödül Var...)>
  31.Oca.2007 Çar 22:49:58
fiogf49gjkf0d

süre doldu arkadaşlar şimdik doru cevap yazan arkadaşları açıklıyorus

1-)autumn1

2-)autumn1

3-)autumn1

4-)autumn1

5-)autumn1

6-)autumn1

7-)autumn1

8-)autumn1

9-)autumn1

10-)autumn1

Yukardaki adı geçen arkadaşlar doru cevap vermişler..

az önce cürenin kurası sonucu lahmacun kazanan arkadaşımısı açıklıyos şimdide sabırsızlıkla bekliyos şahsen bende meraklandım dorusu

evet evet kazanan arkadaşımıs autumn1

autumn1 tebrikler!!! hazırlan saat 45:58 de ada vapuru tireniyle gidiyos lahmacun içmeye..

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

31.Oca.2007 Çar 00:12:53

son 18 saat ...

hadyy coyyyyyyyyyypotırrr

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

29.Oca.2007 Pzt 23:03:58
fiogf49gjkf0d

Evet cevaplar için son 34 saat hadi coy potır bekliyom seni

yanlış anlaşılma olmasın cüri üyeleri karar vercek kim doru yazmış ona göre kura cekecekler...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

29.Oca.2007 Pzt 12:47:04

Arkadaşlar henüs doru cevap yazılmadı hala şans devam ediyo hadyy:)) kimse kızmasın belirlediğimiz cüri üyeleri öle dedi...

coyy potırr özellikle sen yaz sen kesin doru yazarsın ...

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

28.Oca.2007 Pzr 06:07:06

Şimdik 3 arkadaş adam başı 10 lira ödeyerek toplamda 30 liraya ortaklaşa bir radyo alacaklar.Aralarından biri radyoyu almak için mağazaya gider o an mağazada indirim vardır radyoyu 25 lira ödeyerek alır,arkadaşta 5 lira artmıştır geri döndüğünde arkadaşlarına durumu açıklar ve derki ben yoruldum 5 liranın 2 lirası benim olsun  geri kalan 3 lirayı eşit biçimde bölüşelim, tamam demiş arkadaşları , herkesin cebinden 9 lira çıkmış oldu bu durumda ve arkadaşta 2 lira fazladan oldu ama bir sorunla karşılamışlar hesaplamışlar 9+9+9=27 lira birde 2 lira arkadaşta var toplamda 29 lira elde etmişler ama en başta 30 lira vardı onlarda acaba 1 lira nerede?

Sanırım soru bu şekildeydi cevabı doğru yazan ilk arkadaşa ben ve kendim lahmacun ısmarlayacam eğer cevabı doğru bilen arkadaş benimle lahmacun içmeyi kabul etmese tom krus ve şerın ston benim arkadaşım olur onlarla da içebilir lahmacun..

Süre sınırlıdır, herkese şimdiden iyi düşünmeler......

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >DawsonCreek in Sevipte Kavuşamadığı Aşkı(Dawson s Creeck)>
  16.Oca.2007 Sal 13:46:51
fiogf49gjkf0d

Ney alaka yaw adım dawsun deyil peysi bir defa önemle hatırlatırım , ayrıca coyy pottır ile olan bütün bağlantılarım askıya alındı zira o evlendi, şimdi hayatımda sadece şerın stonn var, mutluyus berabercek... kısmetse 10 sene içinde evlences...

Anılar..... ney güzeldi beahh

Ayrıca bu formu hazırlayan arkadaşlara teşekkür ederim . Elinize sağlık. Anılar..... ney güzeldi beahh

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >Chatcity Sevgi Treni Kalktı.>
  7.Oca.2007 Pzr 06:45:04
seviyom hepinisi beahhhh

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >!!! Son Dakika !!! >Yıl Sonu Bayram..>
  31.Ara.2006 Pzr 08:04:18
fiogf49gjkf0d

Bütün CC ailesinin yeni yılını ve bayramını en içten dileklerimle kutlarım..

Herkese sağlıklı, sıhhatli , mutlu ve bol kazançlı günler dilerim... 

Sevgiler&Saygılar

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ŞOK ŞOK dawsoncreek evleniyomu cc de aldığı maaşla evlenecekmiş :))>
  26.Eki.2006 Per 12:50:42
fiogf49gjkf0d
Yokum!!!!! ve hiç bi şeyden habarim yoktur.... olaylar ben  honoluluda yaşarken ceyeran ediyor dikkatinizi çekerim lütfen lütfen ama olmuyo böle !!!! taze olmayan iftiralar bunlar !!!

DawsonCreek

DawsonCreek resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >CHAT CİTY Fuar da Sektörel Dergiyle Tanıtıldı. HABER..>
  12.Eki.2006 Per 09:18:33
fiogf49gjkf0d
Bengline burda reklam yapmak yasak ; birdaha reklam yapmayalım  sonra anahtarını alırım heaaa :))) ama yinede eline emeğine sağlık .....
<<1...100...119120121122123124125126127128129 130131132>>