ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
18 Mayıs 2024, Cumartesi 13:28   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

nAoNnGaEmLe> Forum Mesajları
    nAoNnGaEmLe'e ait Toplam 5287 Forum Mesajı var
<<1...96979899100101102103104105106 107108109110111112113114115116...200...300...400...500...529>>

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Pratik Çözümler :)>
  10.Haz.2007 Pzr 04:40:44
fiogf49gjkf0d
yaşam zorlugu insanları bu tür eylemlere zorluyor gerçekten

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Yaşamdan Kesitler >İlginç Videolar, Fotoğraflar, Grafikler, Sunumlar >Bayanlara Özel Silahlar :)>
  10.Haz.2007 Pzr 04:40:05
fiogf49gjkf0d

walla bayan olsam alırdım gerçekten çok güzeller

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >HABERLER>
  9.Haz.2007 Cmt 17:56:04
fiogf49gjkf0d
Elektrik kabloları ve prizler tarih olacak!
ABD li bilim adamları, elektrikle çalışan tüm cihazlara kablo ve priz kullanmadan uzun mesafelerden enerji ileten bir sistem geliştirdi
ABD deki Massachusetts Institute of Technology (MIT) uzmanları, elektrikle çalışan cihazlara kablo kullanmadan uzun mesafelerden enerji iletmeyi sağlayacak yeni bir yöntem geliştirdi.
Yöntem sayesinde uzmanlar, enerji kaynağından 2 metre uzakta olan 60 vatlık bir ampulü kablo kullanmadan aydınlattı.
Araştırmacılar, bir enerji kaynağının oluşturduğu ve belirli bir alanı doldurabilen elektromanyetik dalgalar sayesinde, bu alan içinde bulunan tüm elektrikli cihazlara şu anda 3 metreden enerji iletilmesinin mümkün olduğunu, yeni araştırmalarla bu mesafenin daha da artırılacağına inandıklarını söyledi.
Çok kısa mesafelerde enerji iletilmesini mümkün kılan eski yöntemde ise enerji kaynağından sadece tek bir cihaza doğrudan enerji gönderilebiliyordu.

Şarja gerek kalmayacak
Kablosuz elektrik sözcüklerinden yola çıkarak "WiTricity" adı verilen sistemin elektrik kablolarını ve prizleri tarihe karıştırabileceğini söyleyen uzmanlar, sistemin geri dönüşümü çevre için büyük sorun olan cep telefonu ve dizüstü bilgisayar pillerini de gereksiz hale gelebileceğini vurguladı.
Şarj etmeyi sürekli unuttuğu cep telefonunun uyarı sinyallerinden rahatsız olunca sistemi geliştirme kararı alan MIT ten Dr. Marin Soljacic, vericinin yaydığı elektromanyetik dalgaların insanları etkilemeyeceğini öne sürdü.
Ancak bazı araştırmacılar, bu yöntemin kansere yol açabileceğini ve yaygın kullanımının ciddi sağlık riskleri doğurabileceğini iddia etti.

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Haber >Güncel haberler >BİLİM VE TEKNOLOJİ HABERLERİ>
  9.Haz.2007 Cmt 17:55:46
fiogf49gjkf0d
Youtube videoları geniş ekrandan izlenebilecek... Youtube da bu arada en büyük davacısı EMİ ile ANLAŞTI...

Apple, online video paylaşım sitesi YouTube ün Apple TV den izlenebileceğini duyurdu.

Haziran ayı ortalarında başlayacak olan uygulama ile Apple TV, YouTube den kablosuz bağlantı desteği ile videoları geniş ekran TV ye yansıtacak. Apple TV uzaktan kumandası yardımıyla da YouTube den arama yapılıp, video seçilebilecek.

Apple ın CEO su Steve Jobs kullanıcıların ilk defa YouTube videolarını oturma odalarındaki rahat koltuklarından arayıp, seçip izleyebileceklerini ve bunun gerçekten çok eğlenceli olacağını belirtti. Jobs, Apple TV nin interneti geniş ekran TV ile oturma odalarına kadar taşıdığını da sözlerine ekledi.

Dünyanın en büyük müzik şirketlerinden biri olan EMI Music, sanatçılarına ait videoların YouTube video paylaşım sitesinde kullanılmasına izin verdi.

You Tube ün kurucularından olan ve halen CEO su olarak görev yapan Chad Hurley, bu antlaşma ile lider müzik şirketlerinin tamamının YouTube ile partner olduğunu ve EMI Music sanatçılarına ait içeriklerin sitelerinde yayınlanmasının onları heyecanlandırdığını açıkladı.

Popüler video paylaşım sitesinin kullanıcıları bundan böyle, David Bowie, Coldplay, The Decemberists, Fat Boy Slim, Gorillaz, Lily Allen, Norah Jones ve YouTube Video ödüllerini kazanan OK Go ve Sick Puppies e ait bir çok video klipleri yayınlayıp, izleyebilecek

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ÖNEMLİ DUYURU: Bir Zamanlar Boş Ama Gururlu Bir Başlık Vardı ya,İşte O Bendim.>
  9.Haz.2007 Cmt 17:47:41
fiogf49gjkf0d

haram değil mekruhtur ,,,  mekruh olmasının sebebi insanların kendilerine zarar wermesi dinimizce günahtır bu yüzden... aklımdan yazdım kısa oldu idare edin:)

rest harbi sayfanı doldurduk  onun yerine ölesine muhhabete bi başlık açsana  soru cvb  die bişy   soru sorulsun  cvb bilen soru yazsın böyle dewam etsin :)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >ChatCity Dedikoduları >ÖNEMLİ DUYURU: Bir Zamanlar Boş Ama Gururlu Bir Başlık Vardı ya,İşte O Bendim.>
  9.Haz.2007 Cmt 03:39:56
fiogf49gjkf0d

puauhauhauha rest tebrk ederim walla :D :D :D

adamlar inş seni keklememiştir :)))))

not: harbi ya cola şişesi yuzunden siteden soğudum :)))

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Haz.2007 Cmt 02:50:37
fiogf49gjkf0d

rest cvbı yok olum bunun ne oyalıyon bizi ,,

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Haz.2007 Cmt 01:44:17
fiogf49gjkf0d
ankaralııı
11-05-07, 20:19
Türk futboluna hizmet veren hakemlerden ilk hakem kıyafeti giymiş olan futbol hakeminin ismi nedir?

__LEE__
05-06-07, 17:47
allahallah soruya bak nerden bılem bunu bız

lee  gibi tepki gösteriyorum sana rest we cevaplamıyorum uh

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Haz.2007 Cmt 00:11:29
fiogf49gjkf0d

soru cvb oynayalım :D

soruyom bilen  soru sorsun :D

nba de bi maçta 100 sayı atan oyuncu kimdir? (m.jordan deil sölimde kobe de deil:)

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

9.Haz.2007 Cmt 00:03:23
fiogf49gjkf0d
boş başlık ya doldursam kusura bakmassın dimi
<<1...96979899100101102103104105106 107108109110111112113114115116...200...300...400...500...529>>