ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

sohbet banner
tavla okey sohbet forumu
sohbet, okey, tavla, chat
2 Haziran 2024, Pazar 04:38   
kız arkadaş sohbet linki

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

nAoNnGaEmLe> Forum Mesajları
    nAoNnGaEmLe'e ait Toplam 5287 Forum Mesajı var
<<1...100...200...300...303304305306307308309310311312313 314315316317318319320321322323...400...500...529>>

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ALTTAKİ İÇİN BİR ŞARKI SEÇ..>
  4.Eyl.2006 Pzt 20:05:00

Hızır acil-çiçeğim

muhaahaa

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >SON KELİME İLE CÜMLE YAP...:)>
  4.Eyl.2006 Pzt 20:02:27
Gidişte bir ÖRDEĞE çarptım

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Üstekİne Yenİ Bİr Meslek Bulalim>
  4.Eyl.2006 Pzt 20:00:58
tırcı şoförler kurumu başkanı

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >*** www.sitecilikoynuyorum.com {OYUNNN) ***>
  4.Eyl.2006 Pzt 19:58:40
www.ibnisina.ru 

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >TURKCE RAP>
  4.Eyl.2006 Pzt 05:33:09

selçuk sahin die bi dallama çıkmış Türkiye de sabah programlarında filan ünlü oluyomuş yeni yeni,,Alman bi gurbetçiymiş,,ama ünlü olduğu şarkı Alman Türk rap söleyen birinin şarkısıymıs,,yani çalmış...

nese uzatmıyım bu diss herşeyi anlatıyor...

Anatolia diss Selçuk Şahin

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >**_-lll SAGOPA KAJMER lll-_**>
  4.Eyl.2006 Pzt 05:16:44

***Sago nun şarkılardan bi demet sunuyurum en ii sözlerinden sadece çeyreğini size sunuyom....***

*30 dakka öldüm 5 dakika dirildim
gözyaslarimi yagmur sandim islandim
meleklerimle fisildastim kolonyalarla koklastim
nedense son darbeyi kalbime attim
kendimi 3 yerimden bicakladim
azami hirs yaptim
nedense acimadim
kendimle yeminlestim we dislerimi s1kt1m
yumruklarimi s1k1p tirnaklarimi kirdim
nedense en cok sigarami aradim
tek bir kelime edemedim
özür dilerim seni üzmek istemedim

*Her taraf ceset her taraf harap
Ruhum cirpinmakta kalbim atmakta
Gozlerim gelecegi sorgulamakta
Hancer yemis kanli gozler realden uzakta

*Mermi Icad Oldu Mertim Bozuldu Ve Merhumlar Evin Duvarinda Mechul Gazi. Mayin Sehit Taburu, Mayista Kan Yagmuru, Dusman Uyku Mahmuru, Dunya Kin Maduru, Solumda Katliam, Nerede Sag Duyu?

*Yanima aldim kendimi ve yurudum ince cizgisinde yolumun ortalikta gorunen herkesin adi yabanci, herkes kendi maskesiyle dolasir oldu yanibasimda, tanimaz oldum yuzleri ve keskelerle avunur oldum. Duslerimde gordugum yuzun birinde dusunur oldum, onca maske gozumun icine bakiyor sorgularcasina, ve burasi hep yabanci, hep yalanci doldu, cikmak istiyorum artik disari, birakin gideyim kendimi alip.

*Ben parayla gec tanistim, cok guzeldi asik olamadim, yine de vardi kalbini caldigi dostlarim. Ben onunla "merhaba" sohbetinde kaldim, yuz goz olamadim, aldattigi dostlarimda merabalasirim. Yagmalanmis her taraf ve hibme olmus ber taraf, kadim bedenler isguzar secil ve sec civarlarinda tek mi kaldi Kajmeran? Dudaklarimda bal yok, oysa tek dilekti mutluluk.

*Ben de basta bir cocuktum,sen de oyuncak oldun.
Tarihin sayfa aralarina kirmizi gulumu coktan koydum.
Alacakaranlik geriye cekti gunesi.
Bir icim tutun tadin.
Kadin !.. ozun topragin buruk nefesi.
Kim der ki; Sago yasamin minik bebegi ?
Bir yaz aksaminda hayata attim goz bebegimi, bebegim oldu...

*Hayatimin gercek oykulerine ayrilan bir filmin soundtrack indeyim.
Bir yazar miyim ? yoksa tek siirlik sair mi?
Notumu verdi hocalarim,nasihati koydum cebime ve zorda kalana dek cikarmadim.
Ve ben bozuk paraydim anlasilamadan ciklet oldum.
Ve ben butundum yarimi sevgilimde birakip yarimi sokaga attim.

*yaradanımız yaraamazdı bence,özgür iradeydi şeytanım...

*resmi çekti,Tanrı koydu önüne tüm resimleri,hatırla neydi sebebi yapılam tüm hataların,Bağışla!!külemi döndü sewgiler hesap wer...

*iskeletler diyarında bir et parçasıyım,warımı yoğumu yoktan aldım,gözlerimde kan kırmızı hüzün...

*yalan:günah,kader:yazı,umut:yarın,yakın:ölüm,uzak:Tanrı,siy ah:cahil,bıcak:yalan,yalan:acı,bacı:namus,deprem:kabus,mahre m:kadın,adem:nefes,nefes:zülüm,kafes:herkes,töre:köle,tecavü z:cinayet,ihanet:cinayet,cinayet:idam,rakam:ölü,yaşam: insan dölü,silgi:Azrail,İsrafil:haber,nankör dediği:kayıpzaman, Aşk:mekanet,Huzur:cesaret,Delalet:savaş

*yaşlanan bi gün bugün,bollu topluyor ve son vedası tıpkı dün gibi,köşeye çekilip ağlıyor,bense yarına penceremden bakma gafletindeyim,gözlerim dolu ve ellerim tutuklu yüzüne,dudaklarım kilitli,hoşçakal bugün,sende yolçusun dünlerimde sorgusun ve 24 lük yorgunsun git de dinlen gidenlerle yarınım kapıda bekliyor ve son veda zamanı...

*vakitsiz ölümlere akıttığım göz yaşlırı için sürtük kader utansın...

*Batında gün yine sokaklar ıssız şarap kolikler ve para peşindeki eli bıçaklılar,sabah yumruk konuşur gecelerimde silahın notaları...dünya kerhanesinde bakire değilsin tecavüz edenler war,gözlerimde sağnak yağışta kalbim krizin bekçisi olmuş,yakta wer sigarama derdimi anlatayım duman olsun bu rapim,ben çaresiz aware gezerken göz yaşlarım yaşlanır oldu...

*Yanlızlık öncelerde hiç tanımadığım bir yabancıydı onunla şimdilerde beraber yürüyoruz,her yeni güne iki yalnız şarkılar yazıyoruz...

*ÖLÜM BENİM DOĞUM GÜNÜM........

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Sanatçı buLma [oyun]>
  4.Eyl.2006 Pzt 04:11:52

ajdar fan ı seni uh :))

Raffine

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >ŞU ANKİ PSİKOLOJİNİZİ EN İYİ İFADE EDEN SMİLEY???>
  4.Eyl.2006 Pzt 04:08:33

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey >Kopulası Şeyler >Sanatçı buLma [oyun]>
  4.Eyl.2006 Pzt 04:07:02
Rihanna

nAoNnGaEmLe

nAoNnGaEmLe resimleri

Mesaj Gönder
Forum Başlıkları

CC-Forum> Kültür Sanat Hobiler >Müzik, Vido Klip, Playlist, Konser >Şu Anda Hangi Parçayı Dinliyorsunuz ?>
  4.Eyl.2006 Pzt 04:05:26

Sago-bağdat

<<1...100...200...300...303304305306307308309310311312313 314315316317318319320321322323...400...500...529>>