ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

12 Haziran 2024, Çarşamba 03:50   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin KANGRENI I!!!
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

prangaxxx

prangaxxx resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey
ozel karakter ile sohbete katil
sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:12:04sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
Nefertiti585 :
  Pranga seninde bu başlık altında eleştirel mesajların var,birçok arkadaşımızın var,kural ihlali olmadığı sürece bizler zaten müdahale etmiyoruz:)Doğruluğu kanıtlanmamış iddialarda bulunmak forum kurallarına aykırı olmasının yanında bir anlamda kişiye iftira niteliğide taşımaktadır.Biz burda kimseye başka bir üyeyi rencide etme hakkı tanıyamayız.Bunun yanında  moderatörlere hakaret eden ,sürekli mesajlarında aynı şeyleri tekrarlayan,uyarıları dikkate almayarak forum kurallarını hiçe sayan bir kullanıcının mesajları nitelikliyse benim mesajlarım niteliksiz kabul ediyorum.

Chatcity Forum diğer forum siteleri ya da klasik forum kavramlarından farklı tamamen Chatcity e özgü ve benzersiz bir paylaşım ortamıdır.Forum kurallarına riayet ettiğimiz takdirde hiçbir sorun yaşamayız.Bunların haricinde "CC nin Kangreni "başlığıyla alakalı tartışmak istediğin bir mevzu varsa irdeleriz

Ha bir de sizin arkadaşınız bizim arkadaşımız şeklinde bölücülük yapmasan diyorum

Bu gerçekten güzeldi Nefertiti

Bir husus daha var,

o pembeliye söyleyin bildiği ne varsa koysun ortaya benim çekinecek birşeyim yok... Hatta başlık açsın adıma ...

GAPATHI

GAPATHI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:17:13sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

nil ne kadar duyarlı bir ajanki böyle bir başlık açmışçok şaşırdım doğrusu.eleştiriye açık olmayan yıldızlı bir ajanen ufak tartışmada taraf tutarsen çok seviyeli ve aydın bir tartışmanın içinde bile userlardan birisi özelinden uyarıda bulunduğu için BENİ UYARAMAZSIN..... diyebiliyorsunAllah bilir küfürlü bir tartışmada nasıl bir tavır sergilersin.uyarıyı veriyorsun ARKADAŞLAR KONU KAPANSIN diye.uyarına saygı duyup taraflardan biri susuyor.diğeri ise devam.bunun için özelinden sana SON UYARIN DEĞİLMİYDİ diyor...derken ceza alıyor falan...

tabiki NİL1987 biz kimizki seni uyarabiliriz değilmi?sen işinde mükemmelsin...biz yeri gelince rozet ajanları uyarabiliyoruz özelinden.karşılığında teşekkür alıyoruz.ama seni elbette uyaramayız! ne demek

saygılar

ROMANKIZI

ROMANKIZI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:22:14sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
·GAPATHI· :

nil ne kadar duyarlı bir ajanki böyle bir başlık açmışçok şaşırdım doğrusu.eleştiriye açık olmayan yıldızlı bir ajanen ufak tartışmada taraf tutarsen çok seviyeli ve aydın bir tartışmanın içinde bile userlardan birisi özelinden uyarıda bulunduğu için BENİ UYARAMAZSIN..... diyebiliyorsunAllah bilir küfürlü bir tartışmada nasıl bir tavır sergilersin.uyarıyı veriyorsun ARKADAŞLAR KONU KAPANSIN diye.uyarına saygı duyup taraflardan biri susuyor.diğeri ise devam.bunun için özelinden sana SON UYARIN DEĞİLMİYDİ diyor...derken ceza alıyor falan...

tabiki NİL1987 biz kimizki seni uyarabiliriz değilmi?sen işinde mükemmelsin...biz yeri gelince rozet ajanları uyarabiliyoruz özelinden.karşılığında teşekkür alıyoruz.ama seni elbette uyaramayız! ne demek

saygılar

GAPATHI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:25:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d
mesajlarımı hiç düşünmeden silebilirsinizhatta logu silerseniz daha bi giz katar olayın içineama kısmetse bi yüzleşmeyi silerek erteleyemezsiniz

Arrdaa

Arrdaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:28:46sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Gapatý denen user kiþi

1. si ordaki konuþmalarý olan kýþileri neden sildin. Neden? çünkü o kiþiler yýldýzlý ajana ordaký 1 usere ceza vermesini söylüyordu.Yetinmediler yýldýzlý ajanýn özeline çabuk buna ceza ver bu son uyarým yazdýlar. Ajanda bu söze karþýlýk sen beni uyaramassýn   dedi, çünkü ajan senin ceza ver þuna demenle ceza vermez. Sende çabuk ceza ver bu son uyarým diyemessýn. Heleki asýl hakaret ve küfür eden sensenMillet salak değil bu hıkayeleri çocuklara anlatın

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:29:24sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Erkeklik Taslıyan, Sacı Uzun Şeker Çocuklar İçin, Cirkef Olmak İstemiyorum. Daha Öncede Demişdim Bunu.

Sac Tıraşı Olda, Enseni Görelim

Arrdaa

Arrdaa resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:36:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Bu arada pranga ve saz arkadaslarına hafta sonu eylencesı cıkmıs yıne. Şımdı ne mutludur pc başında:D Ohhh ohh şurda azcık insanlara hakaret edeyim, karalama yapayım dıye ağızlarının suları klawyeye akıyordur bunların.Yenı aldıkları nıcklerle yazar yazar dururlar

GAPATHI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:39:49sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
evet nicklerin ismini sildim çünkü konuyla ilgili kişi ben bile değilim...bu yüzden de kimsenin isminin geçmesini istemedim.zaten tartışmanın başrolundeki kişilerde bunu istemiyorlar..bu sadece bana yollanmış bi log.ama o kadar küçük düşünüyorsunki orda bulunan hiç kimse ajanın özeline girip de BANA UYARI VER ÇABUK diyecek kadar küçük yaşta ve konumda insanlar değilleraydın ve seviyeli bir tartışma derken sanırım beynin yetmedi anlamaya.laf yerini bulur.sen kafanı yorma.

MrMod

MrMod resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:40:31sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d

Arkadaşlar konu ile ilgili fikirlerinizi sunsanız her üye tüm sayfaları tek tek okuyacak. Şahsen 3. sayfaya geldikten sonra tek tek okumuyorum,çünkü mesajlar konu dışında kalıyor,konunun içinde yeni yeni konular ortaya çıkıyor.Herkes bu konu hakkında biraz duyarlı olsa hiç bir sorun kalmayacak galiba.

Konu hakkındaki fikirim ise; Evet haklısın Nil üyelik alımı kolaylaştıkça üyelerin küfür etmeleri bir okadar artıyor. Senin yaşadığın diyalokları cc odalarında görüyorum. Bir an önce konu hakkında çalışmaların yapılması gerekir. Böylesine güzel bir konuyu açtığın için teşekkürler...

GAPATHI

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  3.Şub.2007 Cmt 18:42:07sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
fiogf49gjkf0d

Yenı aldıkları nıcklerle yazar yazar dururlar

seninde eski nickini merak ettik doğrusuneyse artık yazmıyorum...reklama katkım olmasın daha fazla3 mesaj yeter.gelsin yeni yıldızlar

CC sohbet icin buraya
 <<12345678910 111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir