ChatCity sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç ve kendi radyo yayınını yap

Forum sayfaları sohbet arkadaş sitesi ile oyun tavla ve okey oyna, sohbet muhabbet ortamını keşfet. Oyun, okey tavla oyna, kulüp aç erkek kız arkadaş bul

11 Haziran 2024, Salı 23:23   

ChatCity Forum
Chatcity Forumlarında mesaj yazmadan önce Forum Kurallarını mutlaka okuyunuz...

En İyiler  Son Eklenenler       
sohbet forum basliklari  CC-Forum> ChatCity ile ilgili her şey > ChatCity nedir ne değildir?
forum sohbet oyun basliklari
   CC nin KANGRENI I!!!
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, sohbet ve oyun icin cagir
sohbet forum arkadaş cagir

forum arkadaş sohbet linki

gurcu

gurcu resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

sohbet icin online durumu
Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:03:56sohbet oyun linki
Bu Mesajdan Alıntı Yaparak Mesaj EkleMesaj Ekle
MYSToRiouSS :

yeni nick ala bilirsiniz ama bu sizin ne kişiliğinizi nede karakterinizi değiştirmez

uzun zamandır burdayım  bende çok iyi biliyorum ki çok kaliteli insanlar bu küfürbazlar ve rahatsız eden kişiler yüzünden cc yi bıraktılar oysa biz küfürbazlarla aynı ortamda değil de kaliteli insanlarla aynı ortamda olmayı tercih ederiz realde masasına oturup yemek dahi yiyemeyecek olan insanlar tarafından küfüre maruz kalması tabiki o insaları cc den kopardı

fazla nick kullanmaya çokta karşı değilim isteyen istediği kadar nick kullana bilir

ama şöyle yapılsa çok daha güzel olur diye düşünüyorum nick alımları bu kadar kolay olmasın

mesela üye olanlara şöyle densin profiliniz yönetim tarafından incelenecek uygun görülürse aktif edileceksiniz böyle ce cc yi çok kaliteli bir hale getire biliriz

tabi bu benim düşüncem

yapa bilirmiyiz bilmiyorum

MYST abi daha önce benim tau ya, Seninde cafe-1 de birine yaptığın bir ceza yöntemi vardi ki o günde yazmıştım sana harikasin abi demiştim.. Senin uyguladigin o yöntem sayesinde küfür eden user o gün kimseye sataşamamıştı.. onun yapilmasi gerekiyor. Yani ilk mesajda belirttiğim olayın olması lazım.. CC yetkilileri ne kadar sıcak bakıyorlar bu olaya bilmiyorum fakat. Bunu konuşmanız gerekiyor.

MYSToRiouSS

MYSToRiouSS resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:05:20sohbet oyun linki

evet hatırladım o günü gurcu cezayı nicke değil kişiye vermiştim

ve ben cezamı nicke değil kişiye veririm demiştim :)

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 15:12:31sohbet oyun linki
MYSToRiouSS :

evet hatırladım o günü gurcu cezayı nicke değil kişiye vermiştim

ve ben cezamı nicke değil kişiye veririm demiştim :)

evet abi, sen anladin işte onu :)

Olay bu abi. bu yöntem tau gibi bir azmani bile yola getirmişti :)

Tau nun cafe-1 de Şeflere genelden şöyle yazdığını gördüm ;

Ne kadar ceza verirseniz verin, 50 yil, 100 yil.. tekrar bu odaya gelmem 5 dk..  5 dk için birbirimizi kırmayalım.. Ceza vermeyin 5 dk için yaziyor adam :)

Bu işler öyle odaya gelip küfür eden birini hedef alıp.. odaya girerek küfür edene Küfür eden gibi saldırıp sen yüzsüzsün demekle şef lik olmaz. Şef küfürbaz a , küfürbaz şef e hakaret ediyorsa.. İkisininden birbirinden farkı yok demektir. işimiz gerçekten vahim..

ladin709

ladin709 resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 16:43:05sohbet oyun linki
    Tüm yazılanların noktasına ve virgülüne kadar katılıyorum.....ancak  duyarlı insanlarında azlığı ne yazıkki sözkonusu....gözönünde olan herşeye sırtını dönüp gidenler yada  okuncak bişi çıktı tarzında öylece izleyenler....bu kişilerde  oldukça ve olaya duyarsız kalındıkçada  sözkonusu kişilerde   artış eğrisinde yükselme gösterecektir tabiki....çünkü ses çıkarmamakla o kişilere onaylanıyor mesajını veriyoruz...onaylanmış kişide daha fazlasını istiyor...kısacası eğer bişiler oluyorsa buna bizde  izin veriyoruz...

BecquereI

BecquereI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 17:50:37sohbet oyun linki

Sanırsam, Nick Acılım Kolaylığı Hakkında Düzeltmeler Olcak. Sadece Geçiş Dönemi İçin Yapılandırıldı.

Bir Gercek Varki; Küfür, Hakaret, Rahatsızlık Veren Nick Değil Nickleri Kullanan Kişidir.Küfürleri Yağdırıp Cezasını Alıp Farklı Nickler İle Gelip, Hiç Birşey Olmamış Gibi Davranan Kişiler Çoğunlukda. İddası "Ben Küfür Ettim, Ama Cezamı Aldım" Olmakda. Eski Bir Ajan Olarak Bende Çok İyi Biliyorumki, Cezayı Veren Ajan"sa, Sadece Nick Lere Verilmekde. Herkez Hata Yapar, Sinirlennir Vs Durumlar İle Cezasını Alır (İyi Niyetle Bakılır). Farklı Nickle Gelir, Herhangi Bir Rahatsızlık Vermezse Bir Yaptırım Olmaz. Ama Bu Bakış Acısı, Yeni Küfürbazların Var Olmasını Sağlamakdadır. Farklı Nick Acıp, Hınçını Alabildiği Kadar, Ajanlara Yakalanmadan Küfrü Eder. Yakandığında Cezasını Alır Cıkar. Gercek Nicki İle Tekrar Gelir, Hiçbirsey Olmamış Gibi Bıyık Altı Güler. Eğerki Sef"lere Yakalanırsa Bu Şahıs, IP Ban Alır, Sonra "Gereksiz Yere Nick"im Banlandı" Konu Başlığının Altında, Sütden Çıkmış Ak Kaşık Gibi, "Hiçbirsey Yapmadığı Halde Nick Nin Banlandığını Savunur":)

Keyifli Sohbetler.

XAsiKizX

XAsiKizX resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 17:55:40sohbet oyun linki

1987NiL

1987NiL resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 17:59:57sohbet oyun linki

Sanirim sorunda tam bu noktada basliyor, yani küfür, hakaret eden ve rahatsizlik veren nicke ceza verildigi icin ayni kisi aldigi cezanin akabinde baska bir nickle gelip ayni seyleri yapmaya devam ediyor.

Nick alimi konusunda yeni bir calisma yapiliyormus. Dilerim bu tür olaylari engelleyebilecek bir sistem getirilir. 

IxISeytaNIxI

IxISeytaNIxI resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 18:11:42sohbet oyun linki
fiogf49gjkf0d
Küfür Kötü Bişe Gerçektende Ama Nick Alınmasını Engellemekle Önüne Geçileceğini Sanmıyorum ( Eğer vukuaatli nufus kayıt sureti istenmezse ) çünkü kim incelese incelesin farklı bir profil oluşturabilir küfür eden kişi ( ip mac v.b. adresilerin değiştirilmesi tek tıkla oluo zati ) nick almak zorlaştırılacağına küfür etmek zorlaştırılsa (Mesela Her Odaya Bir Yıldızlı - Günlük Değişen Filtre - odaları daha objektif izleyen şefler ) daha Etkili Olacağını düşünüorum. Ama en önemlisi Küfür Edenler Kadar Küfür Ettirenlerinde Hatlı Olduğu Kabullenmeli!!! Ajan yada yıldızlı arkadaşı var die gelip laçka laubali hareketler (artislik die tabir Ediorum) Yapıp; küfür edilincede bu dostlarını çağırarak Küfür Eden Şahısa ceza aldıran Sivri Akıllılar cezalandırlılmalı.. Artı Ajan Kendi Dostu die Kimseyi Kayırmamalı ( direkt küfür yememe rağmen cezayı küfür eden değilde benim aldığım durumlar çok. Kendini Bilion Sen ) Asla kişileştirilmemeli Görev.. Benim bazı laflarım Ağırına Gitmiş die benim "lan" kelimem le Başkasının "................................................" kelimesi ( siz onu anladınız ) aynı ceza ile  karşılanmamalı... Yıldız verilirken daha dikkatli olunmalı v.s yani küfür edenler ezik pis terbiyesiz kişiliksiz karaktersiz v.s. die bağıracaklarına bu olayları düzeltsinler küfür yine olacaktır ama çooook azalacaktır. Sanıorum ki küfür eden kişi blie küfürü sevmiyordur yalnış olduğunu biliyordur ... Yalnış anlaşılmasın Ben Hayatta Küfür Etmem Küfür Bana Çok uzak bir Kelime  

gurcu

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 18:11:50sohbet oyun linki
BecquereI :

Eğerki Sef"lere Yakalanırsa Bu Şahıs, IP Ban Alır, Sonra "Gereksiz Yere Nick"im Banlandı" Konu Başlığının Altında, Sütden Çıkmış Ak Kaşık Gibi, "Hiçbirsey Yapmadığı Halde Nick Nin Banlandığını Savunur":)

Aynı şeyleri konuşuyoruz bugün ki NOA olayinda sende odada sağ köşedeydin. Şef daha önce bu kişi için uyarıldı takip edin lütfen dendi... takip eden şefimiz sonra bir hışımla odaya gelip, hoşgeldinlere bile " hoşgelmedim " diyip..küfür eden ( daha önce nickleri ceza aldi ) şahısa hakaret ederek hiç bir yaptirimda bulunmadan o insani daha fazla tahrik ederek hoş sohbetler dedi ve gitti. :)

Bir şef küfür eden birine yetkisini kullanmak yerine küfür ve hakaret edenle oturup karşılıklı hakaretleşiyor ve ortamı daha fazla geriyorsa. Sorun büyük demektir.

Biz odadakilere sakin olun görmezden gelin, bir yetkili gelip cezasini verir diyoruz. yetkili gelip hakaret edene hakaret ediyor ve cekip gidiyor.

Alsana CC adaleti :)

hadi tartişma çıkmasin diye odada tartışanlari susturmaya çalışıyorsun 3 tanesini sustursan 4. kişi konuşuyor, hadi olmadi Küfür edende cesa almıyor.. bari bizler alalım tartışma bitsin diyoruz.. tartışanlara filtre cezasi alın 30 dk sakinleşin tartışma yapmayin diyorsun, seni kırmıyorlar ceza alıyorlar. İlginç farklı yollara baş vuruyorsun. Komik ve üzücü birşey. bir şefin densizliği yüzünden çektiğimiz çileye bak :)

Ama yolcu denilen şahsiyet NOA ya küfür etse. emin olun o IP den baglanan tüm nickleri 100 yil ban yerdi. NOA nin ailesine küfür 100 yildan açılıyor.. Bir arkadaşımızın ailesine küfür 60 dk :) İşte burda kopuyor ipler :)..

Qygennee Şef e yazdığı ingilizce küfür için 50 yil ban yedi.. Ama yolcu27 neslicik in ailesine küfür ettiğinde 60 dk ceza aldi işte buyrun size CC adaleti :)

ReFractoryhell

ReFractoryhell resimleri ve sohbet sayfasi forum oyun tavla okey

Mesaj Gönder
Forum Mesajları
Forum Başlıkları

oyun sohbet linki, arkadaş tavla okey sayfasi  1.Şub.2007 Per 18:22:17sohbet oyun linki

Alsana CC adaleti :)

hadi tartişma çıkmasin diye odada tartışanlari susturmaya çalışıyorsun 3 tanesini sustursan 4. kişi konuşuyor, hadi olmadi Küfür edende cesa almıyor.. bari bizler alalım tartışma bitsin diyoruz.. tartışanlara filtre cezasi alın 30 dk sakinleşin tartışma yapmayin diyorsun, seni kırmıyorlar ceza alıyorlar. İlginç farklı yollara baş vuruyorsun. Komik ve üzücü birşey. bir şefin densizliği yüzünden çektiğimiz çileye bak :)

Ama yolcu denilen şahsiyet NOA ya küfür etse. emin olun o IP den baglanan tüm nickleri 100 yil ban yerdi. NOA nin ailesine küfür 100 yildan açılıyor.. Bir arkadaşımızın ailesine küfür 60 dk :) İşte burda kopuyor ipler :)..

Qygennee Şef e yazdığı ingilizce küfür için 50 yil ban yedi.. Ama yolcu27 neslicik in ailesine küfür ettiğinde 60 dk ceza aldi işte buyrun size CC adaleti :)

Bukadar şikayet  varken, bu yolcu kendinibilmezinin hala ortalıkta volta atması sizce kimin suçu?

Buraya uzun uzun birşeyler yazmaktan sıkıldım,onun için kısa kesiyorum.Yalnız şu biline: Foruma gelip laf kalabalığı ile  kendine zeytinyağı muamelesi yapan bir  şef olduğu sürece, parmak yormak anlamsız olur.

CC sohbet icin buraya
 <<12 345678910111213>>
Mesaj Ekle, arkadaş oyun sohbet icin cagir